Arama sonuçları: *

• Users: Yakup Berk
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y

Yardım ASUS HD6850 siyah ekran veriyor

Merhaba arkadaşlar elimde başlıkta belirtiğim gibi ASUS'un HD6850 ekran kartı var ve buzzerdan aldığım bip sinyaline göre ekran kartı sorunlu değil gibi ama siyah ekran veriyor. Sorun tam olarak nedir, BIOS'tan olabilir mi?
  2. Y

Excel acil yardım formül lazım

bir sayı var ise sayı var yazsın bir metin var ise metin var yazsın. Excel için gerekli bir formül bilen var mı yazabilecek lazım ben yapamadım
  3. Y

Çözüldü✓ Samsung evo 850 240GB SSD DURUM

Arkdaşlar okuma ve yazma hızları mevcut SSD sağlık durumu %95 Okuma ve yazma hızları iyi mi ? nasıl ?
  4. Y

Kuletipi soğutucu nasıl sökülür

Merhaba arkadaşlar bende Thermaltake kule tipi soğutucu var pc de takılı ama söylemiyorum nasıl sokebilirim. 1676373346 Fotoğraflar burada 1676373423 Bu fanların vida yerinde lastik var ama söylemedim nasıl birşeyde arkadaş anakart montaj yeeindede vida değil somon kullanılmış
  5. Y

İşlemci bozulduğunu nasıl anlarız

Merhaba iyi akşamlar arkadaşlar işlemcim amd Fx 9370 işlemcinin bozulduğunu nasıl anlarız.
  6. Y

Thermaltake kule tipi soğutucu nasıl sökülür

bu kule tipi soğutucu yu nasıl sokebilirim 1676299650 Yardıma ihtiyacım var
  7. Y

Bilgisayar tamircisi Tamir edemediği pc den para alabilir mi ?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Bilgisayar tamircisi Tamir edemediği pc den para alabilir mi ? Yardımcı olurmusunuz.
  8. Y

Asus Anakart CPU LED sorunu

Merhaba arkadaşlar ben dün gece pc yi kapattım bugün sabah ise cpu led sorunu ile karşılaştım bu dan oncede böyle hata veriyordu pc nin statik elektriğini aliyordum böylece açılıyordu bi ara pc den garip koku gelmişti ama sorun olmadı psu dan supheleniyorum . Sizinde yardımınız onemli...
  9. Y

Yardım ASUSm 5a99fx pro r2.0 Anakart CPU LED sorunu

Merhaba arkadaşlar ben dün gece pc yi kapattım bugün sabah ise cpu led sorunu ile karşılaştım bu dan oncede böyle hata veriyordu pc nin statik elektriğini aliyordum böylece açılıyordu bi ara pc den garip koku gelmişti ama sorun olmadı psu dan supheleniyorum . Sizinde yardımınız onemli...
  10. Y

Mönitör"NO SİGNAL"yazısı çıkıyor Ne yapmalıyım?(Öğretici ve yardım etme konusu)

Merhaba Donanım Arşivi from bu from benim daha yeni başıma gelen olayla ilgili geçen bir durum, sorunu çözdüm ve bu sorun siz dede varsa nasıl başa çıkarsınız açıklayacağım. NOT!!: Pc donanımı hakkında hiçbir tecrübe ve donanımsal bilginiz yoksa dediklerimi yapmayınız. "tavsiyedir" herhangi...
  11. Y

Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği nasıl ?

Merhaba arkadaşlar ben bu sene 12. sınıf oldum aklımdaki soruları cevabını bulmak için size de danışmak istedim başlıkta da belirtiğim gibi Fırat üniversitesi nasıl iyi mi? ? Yazılım mühendisliği iyi mi? hocaları nasıl vb. sorular aklıma takıldı şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.
  12. Y

Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği nasıl ?

Merhaba arkadaşlar ben bu sene 12. sınıf oldum aklımdaki soruları cevabını bulmak için size de danışmak istedim başlıkta da belirtiğim gibi Fırat üniversitesi nasıl iyi mi? ? Yazılım mühendisliği iyi mi? hocaları nasıl vb. sorular aklıma takıldı şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.
Top Bottom