Arama sonuçları: *

1. D

rx 570 lol girişinde fps sıfırlanması

Sevgili arkdaşlar başlıkta belirttiğim gibi league of legends oyununda seçim ekranında filan herhangi bir sorun yok lakin oyun yüklendikten sonra baseden ckmadan fps direk sıfıra düşüyor alt tab yapıp masa üstüne geçiyorum sonra tekrar bağlandıgımda düzelmiş oluyor bunla ilgili bilgisi olan yada...
  2. D

WİNDOWS 11 YAZI VE GÖRÜNTÜ KALİTESİZLİĞİ

yok dostum herşeyde böle çok canımı sıktı
  3. D

WİNDOWS 11 YAZI VE GÖRÜNTÜ KALİTESİZLİĞİ

Belirttiğim gibi win11 geçtikten sonra görüntüde yazıda bir kalite düşüklüğü hissettim ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Asagıdaki resim 1080p de bukadar kötü olamaz
  4. ASUS B350M-K  ANAKART RYZEN 3 1300X RYZEN 5 2600X İŞLEMCİLER SATILIR

ASUS B350M-K ANAKART RYZEN 3 1300X RYZEN 5 2600X İŞLEMCİLER SATILIR

Yeni sisteme geçtiğimden satıyorum. ASUS B350M - K 850 TL RYZEN 5 2600X - 1900 TL RYZEN 3 1300X - 1100 VATAN BİLGİSAYARDAN ALINDI 2.5 YIL OLDU ORTALAMA FATURA DURUYOR GARANTİSİ YOK SAĞLAM TEMİZ KULLANILMIŞ ÜRÜNLER LOL DIŞINDA BİRŞEY OYNANMADI. MERSİN,TARSUS,ADANA İÇİ ELDEN
  5. D

Çalışan 2 işlemcide çalışmadı paradoks

Elimde hali hazırda çalışan 1300x işlemci vardı birtane 2600x satın aldım başka pcde denedik filan sağlam eve geldim taktım ilk çalışmadı sonra tekrar denediğimde fanı takın tarzı bir hata çıktı ekranda ve sornasında iki işlemcide çalışmadı sıfır anakartla denedik ramleri değiştirip denedik güç...
  6. D

Çözüldü✓ Asus rog strix 1050 ti yanına anakart işlemci

Sevgili arkdaşlar Elimde başlıkta yazdıgım gibi 1050 ti var ve 16 gb ram işlemci ve anakart alacagım ama bu konuda r5 3. veya 4. nesil anakartta ise b450 hangi modeli gibi konularda kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum
Top Bottom