Arama sonuçları: *

1. M

Autocad Çalışan Versiyonu Var mı?

Merhabalar konu başlıkta olduğu gibi. İnşaat Mühendisiyim ve çizim programına ihtiyacım var fiyatlar çok yüksek olduğu için satın alamıyorum. Son zamanlarda autocad 2023 ve 2024 programlarında Nonvalid Software Detected hatası alıyorum. Dolayısıyla kullanamıyorum. Bu hatanın olmadı bir versiyonu...
  2. M

XBOX Gamepad için Wheel Grip

Xbox 9. nesil gamepad'im var. Formula 1 oynamak istiyorum ama biraz da direksiyon hissiyatı istiyorum. Bu site wheel grip karşıma çıktı güvenilir mi bilmiyorum. Sizin bildiğin var ise yardımcı olur musunuz?
  3. M

MSI B450-A Pro Max anakart ve Amd Ryzen 5 5600x uyumlu mudur?

Teşekkür ederim izleyeceğim
  4. M

Listede uyumlu diyor az önce baktım Hayır anakart önceden vardı. Ben hiç güncelleme yapmadım
  5. M

Başlıkta görüldüğü üzere MSI B450-A Pro Max anakartım var. Yaklaşık 2 ay önce AMD Ryzen 5 5600x işlemci aldım fakat daha yeni takabildim. Arkadaşımla beraber taktık fakat ekrana görüntü gelmedi. Anakart işlemci ile uyumlu mudur merak ediyorum.
  6. M

Dahili HDD almak istiyorum.

Merhaba herkese. Bilgisayarımda sadece 500 gb m2 ssd bulunuyor fakat bana yeterli gelmiyor. Ben de dahili hdd almak istiyorum. En az 1tb'lık model almak almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.
  7. M

Logitech g304'e 589 lira vermek mantıklı mı?

Şu an sıfır olarak en uygun hepsiburada sitesinde 589 liraya var. Bu fiyata almak mantıklı mı?
  8. M

Logitech G305 mevcut fiyatına değer mi?

Önerin var mı
  9. M

Bugün mediamarkt'ta deneyimleme şansım oldu g305 elime uygun geldi. Şu an stoklarda sadece lila olanı var gönlüm 305ten yana ama bir anda çok yükseldi anlamsızca
  10. M

Stokta yok olarak değişti ben alasıya kadar g203 ile g305 arasında bir fark var mı kablolu/kablosuz olması dışında. Bir de g304 almak mantıklı olur mu?
  11. M

bunu görmemiştim teşekkür ederim
  12. M

Merhaba yeni bir mouse almak istiyorum. Arkadaşım Logitech g305 mouse önerdi. Fiyat karşılaştıran sitelerde fiyat takibi yaptığımda 574 lirayken listeye ekledim şu anda 699 TL lira olmuş durumda. Bu fiyata değer mi? Mouse öneriniz var mı?
Top Bottom