Arama sonuçları: *

• Users: hytax
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. hytax

Yardım Razer Seiren Mini Obs Ayarları

Yeni Razer Seiren Mini mikrofon aldım obs de masaya vurma sesi klavye sesi vb. sesleri direk alıyor gürüldü engelleme ve profesyonel bi yayıncı mikrofonuna nasıl çevirebilirim. OBS filtreleri gibi şeyleri kullanarak
  2. hytax

Discord Video sesleri karşıya gidiyor

Discordda video sesleri karşıya gidiyor bi türlü çözemedim kulaklığım razer kraken
  3. hytax

Discord sesli sohbette ses gitmiyor

Discordda ses test etme yerinde sesim normal düzgün bi şekilde gidiyor ama sesli sohbete geçince gitmiyor.
  4. hytax

Razer Kraken PC sesleri karşıya gidiyor

Kulaklığım Razer Kraken spotify hariç diğer uygulamalardaki sesler karşıya gidiyor bir türlü çözemedim.
  5. hytax

Yardım PUBG Steam oyundan atıyor

Oyunu açtıktan 2 dk sonra takılıp 2 3 sn sonra kapanıyor.
  6. hytax

Yardım Forza Horizon 5 açılmıyor

Forza horizon 5 açtığımda siyah ekran geliyor bi kaç saniye bekledikten sonra hiç hata vermeden kapanıyor.
  7. hytax

Yardım Forza Horizon 5 veriler eşitleniyor ekranında kalıyor

Xbox game pass de oynadığım forza horizon 5 açarken veriler eşitleniyor ekranında kalıyor açılmıyor.
  8. hytax

Xbox Game Pass PC Yavaş İndirme Hızı

İnternetim 75 Mbps olmasına rağmen xbox game pass de oyun indirirken 900 kb ile indiriyor
  9. hytax

Warzone 2.0 fps sorunu

CPU : İntel İ7 6700K 4.4 GHz GPU : Saphhire RX 6600 8GB Anakart : Msi Z170A TomaHawk PSU : Thermaltake 600W PSU Ram : Corsair Vengance Lpx 16 GB 2x8 GB 2666mhz Depolama : Crucial Mx500 250 GB SSD 2 TB 7200 PRM HDD Monitör : Asus VG245HE 24 İnch 75 Hz 1Ms Sistemim gayet yeterli olduğu halde...
  10. hytax

Ekran Kartım Boşta 50 derecede çalışıyor.

RX 6600 Ekran kartım boştayken 50-55 derecelerde geziyor normalmi?
  11. hytax

Yardım i7-6700K OC Nasıl Yapılır?

i7-6700K işlemcime OC yapmak istiyorum. Detaylı bir şekilde anlatabilecek var mı?
  12. hytax

RSR açınca Hz düşüyor

Normalde monitörüm 75 Hz ama AMD Radeon süper çözünürlüğü açınca 60 Hz'ye düşüyor ve yükseltemiyorum. Açınca Windows ekran ayarlarında en fazla 60 oluyor oradan yükseltemiyorum
  13. hytax

Amd adrenalin software ile kaliteli yayın yapabilirmiyim

Amd adrenalin software ile kaliteli yayın ve kayıt yapabilirmiyim
  14. hytax

Yardım RX 6600 Steam PUBG oyundan atıyor

PUBG'yi açınca birkaç dk sonra lobideyken oyundan atıyor bazen crash veriyor bazen vermiyor. Sistem: İşlemci: Intel i7 6700K 4.2 GHz. Ekran kartı: Saphhire RX 6600 8 GB. Anakart: MSI Z170A Tomahawk. Güç kaynağı: Thermaltake 600W PSU. RAM: Corsair Vengeance LPX 16 GB 2x8 GB 2666MHz. Depolama...
Top Bottom