Arama sonuçları: *

1. M

🔥İndirim Monster Tulpar T5 RTX 4060 31 Bin TL!

ara bakalım acer servisini sana ne diyor
  2. M

🔥İndirim Monster Tulpar T5 RTX 4060 31 Bin TL!

hocam ben acer laptop kullandım daha önce servis konusunda büyük sıkıntı ithal edilen laptoplar . tamam monster de ithal ancak türkiyede servis konusunda sıkıntı yok heryerde var. diğer marka laptoplarda bir servis için istanbul dışındaysanız büyük sıkıntı yaşarsınız kargoda ne olacağı belli...
  3. M

❌İndirim Bitti! ₺1.345 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless)

kasanın önündeki çıkışa taktım şimdilik bir problem yok gibi
  4. M

hocam cs2 oynarken sanki bana kopuyormuş gibi geldi milisaniyelik te olsa kasanın önüne taktım kulaklıkta kablosuz acaba sinyal mi karışıyor
  5. M

Arkadaşlar benim klavyemde geldi çok şükür gerçekten çok beğendim ancak bazen ekranında 2.4g linking yazısı çıkıyor ara ara sizde de oluyormu ? anlık bir kopma mı yaşanıyor tam anlayamadım ancak ara ara o yazı çıkıyor klavyenin ekranında
  6. M

arkadaşlar benim kargo nerede ben bir şey anlamadım bundan
  7. M

🔥İndirim Lufian indirim çarkı aktif! 75-500TL

5000 TL 500 GFW1NP94
  8. M

❌İndirim Bitti! ₺1,369 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless) [Tekrar Stokta!]

teşekkür ettim hocam gift bekleyelim o zaman
  9. M

❌İndirim Bitti! ₺1,369 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless) [Tekrar Stokta!]

arkadaşlar flying swich varmış epomakerin elinde mail atmışlar gift almıştım ben isterseniz flying le değiştirebiliriz diyorlar yada mart sonu yada ortasında gelince gönderebiliriz gift switch diyorlar varmı yardımcı olabilecek deneyimlerini paylaşabilecek arkadaşlar ona göre değiştireyim...
  10. M

Merhaba mehmet, Çin Yeni Yılı tatili ve son dönemde gelen yoğun talep nedeniyle geç yanıt verdiğimiz için özür dileriz. Siparişinizdeki ürünün ön sipariş ürünü olduğunu doğruladık, ayrıca bir süre önce Çin Yeni Yılı tatili nedeniyle fabrika üretiminde yaşanan gecikmeden dolayı yaşanan...
  11. M

banada dönüş yaptılar bugün ön sipariş ürünüymüş o nedenle 2 hafta içinde gönderebiliriz diyorlar.
  12. M

Arkadaşlar bu epomaker hala dönüş yapmadı bana bugün 2 defa daha yazdım dönüş yapan yok herhangi bir bilgi de vermiyor acaba dolandırıldık mı ne oldu
  13. M

epomakera yazıyor dönüş yok hala göndermemişler ürünü 18 e kadar tatildelermiş galiba bugün bitti ancak gene dönüş yapan olmadı bana varmı sizde güncel bir durum
  14. M

arkadaşlar bende epomaker dan aldım 10 gün oldu hala bir işlem yapmadılar olduğu gibi duruyor
  15. M

Unfulfilled yazısı bende de devam ediyor tatilleri 18 de bitiyor galiba bugünde dönüş yapan olmadı bana varmı bir gelişme sizde arkadaşlar ?
  16. M

🔥İndirim Epomaker TH66 Pro - 1.345₺

%75 klavye neyse de %60 çok saçma bazen oyunlarda ekstra f1 tuşlarına büyük ihtiyaç oluyor
  17. M

Arkadaşlar bende satın aldım ancak bende böyle yazıyor ''Unfulfilled'' yani gerçekleştirilmedi diye yazıyor bankaya baktım parayı çekmiş ancak yazının anlamı nedir
  18. M

Your payment couldn’t be processed because your order total has changed. Check your order total and try again. Böyle bir hata alıyorum arkadaşlar yardımcı olurmusunuz
  19. M

❌İndirim Bitti! Logitech Z906 5+1 500 W Kablosuz Kumandalı Hoparlör 11.279,00 TL

hocam sesten az buçuk anlarım defalarca arabalara sistem söküp taktim bir çok cihazın nasıl çaldığını deneyimledim. Güzel bir ekolayzer ayarıyla cihazın neler yapacağına sen bile inanamazsın
Top Bottom