Arama sonuçları: *

1. F

CS 2 İçin bıçak önerisi

Hangi siteyi önerirsiniz hocam CSMoney e bi ara baktım zarara sokuyor beni takas fiyatları çok uçuk
  2. F

Öneri 43 numara Krampon Önerisi

Değil hocam replika.
  3. F

CS 2 İçin bıçak önerisi

Selamın Aleyküm dostlar. Steamde 4K civarı envanterim var hepsini satıp üzerine biraz ekleyip bıçak almayı düşünüyordum. Normalde talon bıçağı almayı düşünüyordum ama dün Erayın bir yayınını izledim doppler bıçakların çok artacağını söylediler CS 2 de görünümleri daha güzel oluyormuş bu konuda...
  4. F

Öneri 43 numara Krampon Önerisi

Hocam instagram üzerinden alabilirsiniz. MRC KRAMPON BTN KRAMPON TOSUN SPOR KRAMPONX Yazdığım sayfalar güvenilir. Buralardan aldığınız kramponla topu sürmeniz dahi değişir ama fiyatlar 1k genel olarak daha ucuza yok sanırım. Eğer bahsettiğim sitelerin fiyatları size fazla geliyorsa da Dolap...
  5. F

İkinci el krampon önerisi

Hocam attığınız krampon replika. Muhtemelen instagramdan alınmış. Sıfırları 1060 tl MRC ve BTN Krampon sayfalarına bakabilirsiniz. 200 tl daha verip sıfır almanız daha mantıklı ben kendime BTN Krampondan aldım arkadaşımada aldık memnunuz. Ama pazarlıkla daha uygun fiyata inilebilirse...
  6. F

Max 600 tl marka krampon (puma-nike-adidas)

Hocam 600 tl ye bu markalar zor Dolaptan ikinci el veya az kullanılmış bir şey alınabilir.
  7. F

Doğru krampon seçimi

Hocam yaşadığınız problem arkadaşımındanda başından geçmişti.Arkadaşıma gidip herhangi bir yerden ayak içi tabanlığı aldık kramponun içerisine koyduk ayağına tam oturdu bunu sizede öneririm :D
  8. F

Krampon onerirmisiniz

Hocam instagram üzerinden alabilirsiniz harici önermem en kötü replika alın ki verdiğiniz paranın karşılığı olsun 2 günlük olmasın. MRC KRAMPON BTN KRAMPON TOSUN SPOR KRAMPONX Yazdığım sayfalar güvenilir. Buralardan aldığınız kramponla topu sürmeniz dahi değişir ama fiyatlar 1k genel olarak...
  9. F

Ajazz 390JR Alınır mı?

Herkese Selamın aleyküm arkadaşlar.400 tl bütçem var.Glorious Model O fiziğine sahip bir mouse arayışındaydım ve başlıktaki modele rastladım.Sizce nasıldır kullanan bilgisi olan yardımcı olursa çok memnun olurum😊Ayrıca aynı fiziğe sahip başka mouse öneriniz varsa çok iyi olur.Ellerim büyük fare...
Top Bottom