Arama sonuçları: *

1. Birol Azak

Borçlarımı ödeyemiyorum

Hocam eğer 1300 üstü kredi notun varsa vakıfbankın skylimit diye bir olayı var maaşına göre bir limit belirleniyo örneğin sana 1 milyon TL limit belirlendi bunun 500bini ihtiyaç kredisi 300 bini ek hesap 200 bini ev kredisi gibi istediğin zaman buradan kredi çekebilirsin faiz oranları normal...
  2. Birol Azak

Oculus quest 2 ucuza nasıl oyun yükleyebilirim ?

Selamlar bugün oculus quest 2 satın aldım ama oyunlar hem dolar bazlı hem de cidden çok pahalı bunları bedava olmasa bile daha ucuza yüklemenin bir yolu var mı ?
  3. Birol Azak

İşin cıvkı çıktı artık Yardım edin (konukapandı) teşekkürler moon_mvr

bazen gün içinde teslimat süresi yetmeyince öyle yazabiliyorlar kargo şirketini arayıp bilgi almalısın bence
  4. Birol Azak

Bu Aksiyon kameralarından hangisini önerirsiniz ?

Selamlar motosiklet kullanıyorum ve güvenlik amaçlı bir aksiyon kamerası alacağım bu modeller arasından hangisini önerirsiniz ? Bütçem maksimum 13k başka önerileriniz varsa bakabilirim. Şimdiden teşekkür ederim. 1- GoPro Hero 10 Black...
  5. Birol Azak

Bilgisayar açılmıyor

Selamlar bu sabah ekran kartımı sattım ve sinerjiden 0 rtx 4060 aldım kasaya taktım ve açıldı drverı falan kurdum sonra bir anda dondu pc ve kapandı şuan hiçbir şekilde açılmıyor fanlar dönüyor ramin ışıkları falan yanıyor fakat ne görüntü geliyor nede klavye mouse çalışıyor . Yardımcı olursanız...
  6. Birol Azak

Öneri Trendyoldan rtx 4070 alınır mı ?

Hocam oyüzden konu açtım zaten varsa öneri alabilirim
  7. Birol Azak

Öneri Trendyoldan rtx 4070 alınır mı ?

Selamlar bu kart alınır mı acaba fiyatı uygun geldi ama satıcının 3.5 puan alması biraz şüphelendirdi beni. Bu fiyat bandında başka öneriniz varsa bakabilirim...
  8. XFX RX 6600XT 8GB Ekran Kartı

İstanbul XFX RX 6600XT 8GB Ekran Kartı

Kişisel bilgisayarımda gündelik işler ve oyun için kullanılmıştır , model yükselteceğim için satılıkır. Kutu Fatura ve Garanti yoktur. Pazarlık ve rtx 4060 üstü kartlarla takas olur.
  9. Birol Azak

Öneri Elimdeki parçaları ne kadara satabilirim ?

Hocam ddr5 e geçmeyi şuan düşünmüyorum idarelik bir upgrade yapıp seneye komple sistemi değişirim büyük ihtimalle 1709229137 Tamamdır hocam teşekkür ederim
  10. Birol Azak

Öneri Elimdeki parçaları ne kadara satabilirim ?

Selamlar elimde i5 9600k işlemci asus prime z370p anakart ve xfx rx 6600xt ekran kartı var bunları satıp pc'yi yükseltmek istiyorum ortalama ne kadara satabilirim acaba ? Kutu fatura ve garantileri yok maalesef. Piyasaya pek hakim değilim o yüzden konu açtım.
  11. Birol Azak

Beyaz Bilgisayarı Kasası Önerisi

Hocam bende bu nzxt h5 flow var extra olarak 6 adet 140mm nzxt beyaz fan taktım çok iyi oldu tavsiye ederim https://www.incehesap.com/nzxt-h5-flow-cc-h51fw-01-beyaz-e-atx-mid-tower-gaming-kasa-fiyati-60088/?gad_source=4&gclid=EAIaIQobChMIje-u75jLhAMVxFJBAh2dWAdZEAQYBSABEgLaA_D_BwE
  12. Birol Azak

60000 TL Sistem Tavsiyesi

Selamlar 60K bütçe ile DDR5 ve en az 32 gb ram olacak şekilde sistem önerilerinizi bekliyorum . Şimdiden teşekkür ederim.
  13. Birol Azak

Ktm Duke 125 alınır mı?

250 duke var hocam bende 125 olanıda gayet güzel tavsiye ederim 1708276963 125cc bandında alınabilecek en şık ve kaliteli motor bana göre
  14. Birol Azak

staj maaşı 1000 TL yattı

Benim kardeşimde 12.sınıf stajında bu ay full maaş vermişler
  15. Birol Azak

30K Civarı hazır sistem önerisi

hocam 7700xt nvidia tarafında hangi modele denk geliyor
  16. Birol Azak

30K Civarı hazır sistem önerisi

Selamlar 30K civarında hazır sistem bakıyorum bu fiyat bandında ne önerirsiniz fiyatına değerse 2-3k üstüne çıkabilirim
  17. Birol Azak

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

beyler bu şekidle alınır mı? acillllll
  18. Birol Azak

Gibirnet davet kodu olan?

özelden atabilirim hocam hala ihtiyacın varsa
Top Bottom