Arama sonuçları: *

• Users: Birol Azak
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Birol Azak

Bu Aksiyon kameralarından hangisini önerirsiniz ?

Selamlar motosiklet kullanıyorum ve güvenlik amaçlı bir aksiyon kamerası alacağım bu modeller arasından hangisini önerirsiniz ? Bütçem maksimum 13k başka önerileriniz varsa bakabilirim. Şimdiden teşekkür ederim. 1- GoPro Hero 10 Black...
  2. Birol Azak

Bilgisayar açılmıyor

Selamlar bu sabah ekran kartımı sattım ve sinerjiden 0 rtx 4060 aldım kasaya taktım ve açıldı drverı falan kurdum sonra bir anda dondu pc ve kapandı şuan hiçbir şekilde açılmıyor fanlar dönüyor ramin ışıkları falan yanıyor fakat ne görüntü geliyor nede klavye mouse çalışıyor . Yardımcı olursanız...
  3. Birol Azak

Öneri Trendyoldan rtx 4070 alınır mı ?

Selamlar bu kart alınır mı acaba fiyatı uygun geldi ama satıcının 3.5 puan alması biraz şüphelendirdi beni. Bu fiyat bandında başka öneriniz varsa bakabilirim...
  4. Birol Azak

Öneri Elimdeki parçaları ne kadara satabilirim ?

Selamlar elimde i5 9600k işlemci asus prime z370p anakart ve xfx rx 6600xt ekran kartı var bunları satıp pc'yi yükseltmek istiyorum ortalama ne kadara satabilirim acaba ? Kutu fatura ve garantileri yok maalesef. Piyasaya pek hakim değilim o yüzden konu açtım.
  5. Birol Azak

60000 TL Sistem Tavsiyesi

Selamlar 60K bütçe ile DDR5 ve en az 32 gb ram olacak şekilde sistem önerilerinizi bekliyorum . Şimdiden teşekkür ederim.
  6. Birol Azak

30K Civarı hazır sistem önerisi

Selamlar 30K civarında hazır sistem bakıyorum bu fiyat bandında ne önerirsiniz fiyatına değerse 2-3k üstüne çıkabilirim
  7. Birol Azak

35000 TL Hazır sistem önerisi

Selamlar 35K civarında hazır sistem önerilerinizi bekliyorum.Tek kriterim ekran kartı nvdia marka olması lazım çünkü çalıştığım programlarda nvdia daha performanslı oluyor. Şimdiden teşekkür ederim.
  8. Birol Azak

14.000 TL Bandında Şarjlı Dikey Süpürge Önerisi

Selamlar annem için şarjlı dikey süpürge alacağım.Dyson mı iyidir philips mi bilmiyorum yani konuya hiç hakim değilim , bütçem 14.000 TL civarında önerilerinizi bekliyorum.
  9. Birol Azak

Yardım N11'den aldığım Airpods pro 2.el mi ?

Merhaba 10.11.2023 tarihinde n11 üzerinden n11 in kendi satıcısı oldupu airpods pro 2.nesil kulaklığı satın aldım ve bugün fark ettim ki ürünün garantisi 05.05.2025 tarihinde bitiyor yani ürün 05.05.2023 tarihinde yani ben sipariş vermeden aylar önce kayıt ettirilmiş şimdi bu ürün 2.el mi oluyor...
  10. Birol Azak

Öneri Motosiklet göçük düzeltecek usta önerisi

Selamlar motorumun deposunda yan yatmadan dolayı ufak bir göçük var istanbul içi bunu düzeltebilecek güvenilir işini güzel yapan bir usta bilen varsa yazabilir mi ?
  11. Birol Azak

50K Hazır Sistem Önerisi

Selamlar 50K civarında hazır sistem bakıyorum işlemci intel veya amd farketmez ama ekran kartı nvdia olmak zorunda. Genel olarak yapay zeka işleri ve 3d modelleme için kullanılacak. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
  12. Birol Azak

Bluetooth Hoperlör Önerisi

Selamlar 1500TL civarında sadece müzik dinlemek için bluetooth hoperlör bakıyorum , basslar kuvvetli olursa çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler
  13. Birol Azak

Öneri 30-35K Bütçe ile Oyuncu Laptopu Önerisi

Selamlar 30-35K bütçe ile oyun oynamak için laptop bakıyorum önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
  14. Birol Azak

25K Hazır sistem önerisi

Selamlar 25k civarı bütçe ile oyun ve 3d modelleme üzerine sistem arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. NOT: +-5K Oynayabilir
  15. Birol Azak

Öneri Mortal Kombat 1 Türkiye Ön Siparişi Tekrar Açıldı 🔥🔥🔥

Oyun ilk duyurulduğunda yanlış hatırlamıyorsam Türkiye'de 595 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açılmıştı (Hemen kaptım o zaman) ama daha sonra kurun etkisiyle Türkiye'de ön siparişi kapatıldı ve şimdi tekrar ön siparişe açıldı ama ne yazık ki fiyatı 1199 TL olarak duyuruldu. Ön sipariş bittikten...
  16. Birol Azak

Wİndows 11 uygulama taşıyamıyorum !

Selamlar windows 11 kullanıyorum C/D/E isimli 3 adet farklı diskim var , microsoft store'dan C diski dışında hiçbir diske uygulama indiremiyor ve indirilmiş uygulamaları farklı bir diske taşıyamıyorum taşımaya çalıştığımda aşağıdaki hatayı veriyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  17. Birol Azak

13000 TL Sistem Tavsiyesi

Selamlar 13K bütçe ile sistem önerilerinizi bekliyorum genelde oyun ve mühendislik işleri için kullanılacak . Şimdiden teşekkürler.
  18. Birol Azak

Öneri 2'li Monitör kolu Önerisi

Selamlar ofiste kullanmak için 2'li monitör kolu önerisi bekliyorum fiyat olarak pek bir limit yok 2 monitörü taşıyacak kadar sağlam olması yeterli. Şimdiden teşekkürler.
  19. Birol Azak

Yardım Motosiklet plaka çıkarma ve vekaletname

Selamlar 2 gün önce bayiden ön sipariş ile 0 ktm duke 250 aldım satış temsilcisi plaka ve ruhsat işlemleri için vekalet vermem gerektiğini söyledi ve aşağıdaki kağıdı verdi. Vekalet versem bir sorun olmaz değil mi ? Bu hukuksal konularda biraz zayıfım kusura bakmayın. (Karalı alanlrda...
  20. Birol Azak

Öneri İstanbulda kulaklık tamir eden yerler

Selamalr istanbul içinde kulaküstü kulaklık tamir eden bir yer var mı ? SkullCandy Crusher model kulaklığım var sesi eskisi gibi temiz gelmiyor bunu tamir ettirmem lazım.
Top Bottom