Arama sonuçları: *

1. M

g733 ses kesilme sol kulak parazit sesi

g733 aldım rgb açınca sol kulakta parazitlenme oluyordu cızırdıyordu ve arada ses kesilmesi oluyordu anlık. İade edip yenisini aldım, aynı şeyler yine oluyor. Ben anlamadım kulaklık kronik mi sorunlu bende mi sıkıntı var.
  2. M

logitech g733 cızırtı sorunu

G733 aldım bugün elime ulaştı, Birkaç saat sonra bir anda sol kulaktan cızırtı geldiğini fark ettim neden kaynaklandığını ararken rgb parlaklığını %1 e aldığımda sesin gittiğini ama daha yüksek seviyelerde cızırtı olduğunu keşfettim. Yani kulaklığı bu saçma sapan sorun yüzünden iade edip...
  3. M

logitech g535 hakkında

surround olmazsa olmaz diyorsun ses kasmak için öyle mi arctic 7+ nasıl sence alternatif için
  4. M

logitech g535 hakkında

logitech g535 almayı düşünüyorum ve fps oynuyorum. Kulaklık özelliklerine baktığımda çevresel ses olmadığını öğrendim ses kasmam önemli sizce almalı mıyım?
  5. M

wireless kulaklık seçimi

ne gibi eksileri vardı
  6. M

wireless kulaklık seçimi

Wireless kulaklık almak istiyorum birkaç tane seçeneğim var, şöyle; Razer Barracuda X, Corsair Void Elite, Logitech G 535, Steelseries Arctis 1. Bunlardan hangisini almalıyım ya da 2000tl civarı önerebileceğiniz başka wireless kulaklık varsa tavsiyelerinize ihtiyacım var.
  7. M

Steelseries Arctis 1 wireless

logitech g535 hakkında ne düşünüyorsun
  8. M

evet aklımdaki bir diğer seçenek de bu aslında ama bana mikrofonu çok uzunmuş gibi geliyor bilmem doğru mu düşünüyorum çenemin altında durması güzel olurdu aslında
  9. M

wireless istiyorum ya önerebileceğin başka bir şey var mı
  10. M

Steelseries Arctis 1 wireless kulaklık almayı düşünüyorum fakat 7.1 surround olmadığını öğrendim fps oyun çok oynayan biriyim bunu nasıl çözebilirim? 1670213365 2000tl civarı bütçem var ne almamı önerirsiniz
  11. M

M2 ssdler arası fark

Uzun yıllar sonunda ssd almaya karar verdim fakat şimdi de ne alsam diye kararsızım. 3500MB/s - 3300MB/s hızlarına sahip samsung 970 evo plus almayı düşünüyordum fakat arkadaşım kingston nv1 2100MB/s - 1700MB/s önerdi. Aralarında bariz şekilde okuma yazma farkları var ama aynı zamanda 500 TL'lik...
  12. M

ekrandaki mavi şeritler

sste şeritler görünmüyor
  13. M

ekrandaki mavi şeritler

yükledim normal halini de yükledim
  14. M

ekrandaki mavi şeritler

Dell 165hz S2422HG monitörüm var. Rx 6700 xt ekran kartı aldım monitörle bağlantılarını gerçekleştirdim. Monitörü windowstan 165hz e aldığım zaman mavi şeritler oluşmaya başlıyor. 119.880hz ve altındaki hzlerde bir sıkıntı yok ama 120hz ve üstüne aldığımda şeritler oluşmaya başlıyor ekran...
Top Bottom