Arama sonuçları: *

1. S

Trojan virüslü dosya indirdim

şuanda elimde başka cihaz veya yakınlarımda bir bilgisayarcı yok
  2. S

ya bu rat trojan filan okudum iyice içime kurtlar düştu 1692747364 acaba ağır bi virüs mü halledebildim mi ws
  3. S

ya hocam işte dikkatsizliğime geldi yukarda dediğim gibi sizce bi problem olurmu flash belleği hazırlarken
  4. S

virüs total linki de bu https://www.virustotal.com/gui/file/9ccdeac3915783e96cde3838269f71059c99c7e3d5c11671cfe09a0329313858 1692746703 indirdiğim uygulamının virüstotali
  5. S

dediğim gibi temizledim hem kaspersky ile hemde cmd komutları ile teşekkür ederim kuruntu da şu sıralar piskolojik olarak sorun olmicak şeyleri dert edip onları düşünmek diye açıklayabilirim kendi açımdan
  6. S

uygulamaları kullandım sonuçlarını attım eğer baktıysanız şuan ilk mesajda da belirttiğim gibi şu sıralar çok kuruntu yapıyorum o yüzden soruyorum o sonuçlardan sonra cmd ile flash belleği de temizledim kaspersky ile tarattım sonrasında hatta şimdi o flash belleğe windows filan yazrsam sıkıntı...
  7. S

Arkadaşlar Opera GX indiricekken fake bir siteden bir şey indirdim uygulamayı sonradan VirusTotal'de baktım iki tane trojan gözüküyordu. Virüsün bulaşıp bulaşmadığını nasıl anlarım? Bilgisayarda herhangi bir virüs programı yok Windows Defender dışında, Windows 11 Pro kullanıyorum, orijinal...
  8. S

Security Boot Kapalı Kurulum Yapmak

evet öyle aynı flash belleği hp bir laptop da denedim onda öyle bi problem olmuyo galiba acer marka laptoplara özel bi durum o yüzden acer kullanıcılarını ekstra belirttim
  9. S

Security Boot Kapalı Kurulum Yapmak

Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı güzel bayramlar. Bazı başka konularda açmıştım bazı sorunlar yaşıdığım için rufusla iso yazarken forumda aldığım bilgilere göre iso dosyasının büyüklüğü ve ntfs şeklinde yazılmasından dolayı security boot fail hataları gibi gibi. Her neyse konuya geliyim ; En...
  10. S

Secure Boot Kapalı Windows Yüklemek

Öyle olunca bazı problemler yaşadım mavi ekran ws bide internette okuduklarım güvenlik problemi olabilir tarzı şeyler korkuttu açıkçası o dediginiz yöntem baya mantıklı geldi şuanda
  11. S

Onu yapcağımı bilmiyorum anlatabilir mısıniz
  12. S

Teknik servisi aradım rufusla yaptırdığım sürece kapalı olarak kurmam gerektiğini söylediler ki denedim ve surekli secure boot hatası aldim( secure boot açıkken) o yüzden öyle yazıyorum 1684857795 Ben o yüzden güvenilirlik hakkında soru soruyorum
  13. S

Arkadaşlar benim laptobum acer nitro 5 an515-58 teknik servis ve forumlarda sora sora en sonunda kurulumun secure boot kapalı bir şekilde yapılması gerektiğini ve başka bir çare olmadığını öğrendim fakat kurulumu secure boot kapalı bir şekilde yapmak herhangi bir güvenlik açığı ws bir şey...
  14. S

Windows Update aynı sürücüyü iki kez kuruyor

Arkadaşlar temiz bir kurulum yapmama rağmen Windows Update aynı sürücüyü iki kez aynı anda kurmaya çalışıyor ve bu da en sonunda bir hataya sonuç veriyor bazen bilgisayarı kapattığım zaman kurtarma ekranına atıyor bazen de o sürücü neye ait ise onun bir problemine bunu daha önceden yaşayan ve...
  15. S

Windows 11 Update sorunu

Ben de format atarken dediklerinizi yaptım ama secure boot ekranında kaldım
  16. S

Windows update indirilemedi hatasi

Arkadaşlar herkese selamlar ben yc ge sıfırdan kurulum yaptım (windows media oluşturucusu ve flashla) fakat herşeyi hallettikten sonra güncellenme yerine girince bazı guncellemeleri yapamadı indirme hatası verdi (online çevrim ici hesapla yapıyorum microsoft hesabı giriyorum surekli) bunun bir...
  17. S

Bu guncelleme ne anlamadım yardimci olun

Arkadaşlar pc nin kendi sitesi de gezerken bu guncellemeyi gördüm ama ne olduğunu anlamadim ekran kartının gücünü mu arttırıcak bakar mısınız 1683563466 Anlamayan olduysa diye yazıyorum alttaki 90a to 135a yazan kısımdan bahsediyorum
  18. S

Bu devirde sitelerin güvenirliğini nasıl anlarız??

Herkese selam arkadaşlar bugünlerde sitelerin güvenirliğini nasıl anlayabiliriz böyle garanti bir yol var mıdır. mesela sonu .tr veya sayfa bilgisi kısmından ws
  19. S

İphone Casus yazılım var mı nasıl anlarız

evet işte bunun hakkında bazı şeyler izlemeye çalışıyorum filan sürekli nasıl düzeltebilirim diye ama böyle şeyler olduğu için de birilerine danışarak o düşünceleri uzaklaştırmaya çalışıyorum 1679239271 mesela o düşünceler yüzünden telefonu sıfırlıyorum sonra telefonu sıfırlamanın işte telefona...
  20. S

İphone Casus yazılım var mı nasıl anlarız

evet işte gene öyle bi durum olmuştu içimde sürekli böyle bişeyler oluyo diyo sıfırlayıp duruyorum arada 1679238987 sürekli bişey oluduğu gibi bi his var ama kendime bile kanıtlayabilceğim bişeyler olmadığı için direkt sıfırlıyorum
Top Bottom