Arama sonuçları: *

• Users: TeknoLore
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. TeknoLore

BOYNUM VÜCUDUMA GÖRE DAHA KOYU RENKTE

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. Benim boyun kısmım ve kollarım vücudumun rengine göre daha koyu yani galiba amele yanığı gibi bir şey. Bunun için krem öneriniz veya farklı bir öneriniz var mı?
  2. TeknoLore

PayTR bireysel hesap

PayTR bireysel hesap açmak istiyorum fakat başvurulacak ürün diye bir şey var. Bu başvurulacak ürün olarak ne seçmeliyim?
  3. TeknoLore

İNGİLTERE ÜZERİNDEN ŞİRKET AÇMAK

Arkadaşlar merhaba arkadaşımla birlikte dropshipping işine girmeyi düşünüyoruz ve bunun için İngitere üzerinden şirket açmamız gerekiyormuş. Daha önce bu işlerle uğraşan veya bilgi sahibi olan varsa bize site önerisi gerekli olan şeyler vs. gibi şeyleri söyleyebilir mi?
  4. TeknoLore

SUPPLEMENT TAVSİYESİ

Arkadaşlar omega 3 ve creatin almayı düşünüyorum önerebileceğiniz ürünler var mı?
  5. TeknoLore

Ameri̇can Li̇fe'i Tavsi̇ye Eder Mi̇si̇ni̇z?

Arkadaşlar 1-2 ay sonrası için dil kursu araştırıyorum daha önce american life'a giden var mı varsa önerir misiniz ve fiyatları nasıl bilgilendirebilir misiniz?
  6. TeknoLore

Yardım BU İPHONE ALINIR MI?

Arkadaşlar şu anda Samsung Galaxy A32 kullanıyorum İphone XR'a geçmeyi düşünüyorum teknosada yenilenmiş iphone buldum sizce alınır mı değer mi? https://www.teknosa.com/yenilenmis-iphone-xr-128-gb-siyah-cep-telefonu-1-yil-garantili-b-kalite-p-790180626
  7. TeknoLore

Öneri Max 3k Moni̇tör Öneri̇si̇

Arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi bütçe max 3k(bütçeyi 200-300 TL arttırabilirim) bu fiyat aralığında monitör önerir misiniz monitörün harici hoparlörü olursa çok iyi olur şimdiden teşekkürler.
  8. TeknoLore

Karinca Yumurtasi Yaği Kullanan Var Mi?

Arkadaşlar düzenli kullanımda kılları seyrelttiği hatta tamamen bitirdiği söyleniyor kollarım ve bacaklarım için kullanmayı düşünüyorum daha önceden kullanan veya bilen var mı?
  9. TeknoLore

Epi̇lasyon Hakkında Bi̇r Sorum Var?

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar. Benim sizlere bir sorum olacak normalde 8 aydır lazere gidiyorum göğüs ve sırt için 2 ay önce ise boyun kısmındaki sakalın uzantısı için başlatmıştım fakat aşağıda attığım fotoğraftaki gibi boynum kızarık duruyor yani vücut rengimle arasındaki renk...
  10. TeknoLore

BU GAMEPAD ALINIR MI?

Xbox WLC M Branded EN/FR/DE/IT/PL/PT/RU/ES UAE/Saudi Hdwr Shock Blue https://www.amazon.com.tr/dp/B08JR8BKMM?ref_=cm_sw_r_apann_dp_WXTB00RQKVAX3SBZE71G Arkadaşlar bu alınır mı?
  11. TeknoLore

Öneri Gamepad Öneri̇si̇ (fi̇fa 23)

Arkadaşlar şu anda elimde Logitech F310 var fakat bozuldu. Sizce 1500-1600 TL arası dualsense 4 almaya değer mi açıkçası bana biraz pahalı geliyor ve 500 TL bandında bir gamepad önerir misiniz?
  12. TeknoLore

Öneri 2500-3500 aralığında monitör önerisi

Arkadaşlar bütçem başlıktaki gibidir bu fiyat aralığında monitör önerir misiniz?
  13. TeknoLore

İPHONE 8 PLUS ALMAYA DEĞER Mİ?

Şu anda Samsunsun Galaxy A32 kullanıyorum bunu satıp üstüne para ekleyip iphone 8 plus almayı düşünüyorum sizce değer mi veya max 11-12k bütçeye farklı bir iphone modeli önerir misiniz? beklentilerim şarjı dayansın( oyun oynamıyorum) 3-4 yıl idare etsin
  14. TeknoLore

HALI SAHA AYAKKABISI ÖNERİR MİSINİZ?

Arkadaşlar kardeşime halı saha ayakkabısı almak istiyorum ayağı 41-42 numara bütçem 300-400 TL arası önerebileceğeniz ayakkabı var mı?
  15. TeknoLore

SMART TV Mİ YOKSA Mİ BOX MI

Merhaba arkadaşlar elime para geçtiği zaman smart tvye geçmeyi düşünüyordum ama daha sonra arkadaşım mi box önerdi sizce smart tv yerine mi box almak mantıklı mı? Sadece youtube netflix disney+ vs. için kullanacağım.
  16. TeknoLore

DEFİNASYONA NE ZAMAN GİRMELİYİM?

BOY:1.90 KİLO:87-88 YAĞ ORAN:%17-18 Arkadaşlar 3-4 aydır bulk yapıyordum fakat yağ oranım artmaya başladı fakat kilo olarak pek de artamadım sizce bulka devam etmeli miyim yoksa definasyona mı girmeliyim yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  17. TeknoLore

BU PROTEİN TOZU ALINIR MI?

Arkadaşlar bu protein tozu ve bcaa yı almayı düşünüyorum sizce alınır mı alınmazsa da önerebileceğiniz F/P bir ürün varsa yardımcı olur musunuz? https://www.westnutrition.com.tr/urun/whey-amino-protein-tozu-2340-gr-bcaa-2-1-1-paketi-1
  18. TeknoLore

BU ZMA TAKVİYESİ ALINIR MI?

Arkadaşlar zma almayı düşünüyorum bu alınır mı sizce? https://www.trendyol.com/hardline-nutrition/zma-180-kapsul-p-34407557
  19. TeknoLore

KİMLİK FOTOKOPİSİNİ BİLGİSAYAR ÜZERİNDEN NASIL YOLLARIM?

Arkadaşlar Anadolu Hayatta BES iptali işlemim var ve bunun için benden kimlik fotokopisinin ön ve arka yüzünü istediler ben de normal kimliğimin ön ve arkasının fotoğrafını çekip yolladım fakat kabul etmediler ben kimlik fotokopisinin ön ve arka yüzünü e-mail yolu ile nasıl gönderebilirim lütfen...
  20. TeknoLore

Öneri Bu Fi̇yata Bu Tiraş Maki̇nesi̇ Değer Mi̇ Yoksa Farkli Mi Öneri̇rsi̇ni̇z?

https://www.trendyol.com/philips/mg3710-15-multigroom-3000-series-6-in-1-erkek-bakim-kiti-p-933983?boutiqueId=612677&merchantId=4513 Arkadaşlar biraz önce bu tıraş makinesini sipariş ettim sizce çok mu pahalı yoksa iyi mi eğer iyi değilse farklı bir tane önerir misiniz
Top Bottom