Arama sonuçları: *

1. emre6840

TEKNORYA satıcısının rezilliği, bu satıcıdan laptop almayın !

galiba siz müşteri hizmetlerine hem aynı fiyattan alıyım hem kuponu kullanıyım yada değişim yapılsın dediniz tahminimce. çünkü n11 üzerinden kardeşime aldığım ürünü 6 ay kullandı bozuldu garantiye göndermek istemiştim fakat değişim yada garantiye gönderme işlemi yapmayacaklarını garanti işlemini...
  2. emre6840

kim diyor müşteri hizmelteri mi
  3. emre6840

benim aldığım laptop FreeDOS'tu windows filan kurmuştum, ondan sonra kullanırken farkettim ışık sızması olduğunu ve sonraki gün iade talep ettim. kesin iade almaları lazım bence hiç satıcıyla uğraşmadan n11 den iade oluşturmaya çalışmalı
  4. emre6840

siparişlerim kısımında iade et seçeneği yok mu ? n11 den hem iphone 13 aldım sıkıntısız hem n11 üzerinden teknoryadan laptop almıştım üründe ışık sızması vardı bende de satıcıya yazdım servise gönderin dedi eğer bilmeyen biriyse bu mesaja kanıp servisle filan uğraşırdı ama iade ettim tekrar...
  5. emre6840

EASYCEP'İN SUNDUĞU SAÇMA TEKLİF

200 lira veriyim bana sat hocam :kizginpeepo:
  6. emre6840

🔥İndirim Hayat Su 6x1.5L 50₺ Amazon👍🔥

450 ye 200 lira indirim kuponu var. kuponu kullanıp alsam 54 adet ediyor kargo getirebilir mi sizce, her gün spora gidiyorum ve her zaman su alıyorum bu yüzden işimede çok gelir
  7. emre6840

Çözüldü✓ Yanlişlikla 251 Gb'lik Ani Dosyasini Si̇ldi̇m

kurtarabildiniz mi dosyaları
  8. emre6840

❌İndirim Bitti! Altınyıldız takım elbise 1471 tl🔥🔥

52 beden gözüküyor mu sizde , pc den bakıyorum gözükmüyor bende
  9. emre6840

🟢 MOTORİNE İNDİRİM GELİYOR! ⛽

bir sana iki bana
  10. emre6840

Ana Konu DONANIM ARŞİVİ: KANDIRILDIK VİDEOSU ( Herkes DLSS 3.0 Açabilecek? )

link varmı hocam hiç biyerde bulamadım
  11. emre6840

Yardım iPhone 13 çerçeve dışını görüntüle kısmı titriyor

Merhaba, iPhone 13 kullanıyorum 2 3 hafta önce aldım ilk başlarda fark etmedim, çerçeve dışını görüntüle kısmı, kameranın dışında kalan ayar ile açılan resimdeki gösterdiğim yer titriyor bu normal mi acaba?
  12. emre6840

Yardım “” iPhone mıknatıslı çakma kılıf zarar verir mi? “”

iphone kaç hocam, 13 için bulamadım bimde
  13. emre6840

instagram hesabımın kendisi bozuldu

merhaba. instagram hesabımı 2 farklı telefonda denedim hesabımın direk kendisi bozlumuş hikayeye müzik eklereken arama kısmında müzikleri bulmuyor. başka hesaplarda sorun yok telefonlarda da sıkıntı yok. hesabı nasıl düzeltirim
  14. emre6840

iphone 13 instagram da müzik bulmuyor

yok denemedim , deneyip dönüş yapıyım 1719413216 denedim şimdi hocam başka hesapta çıkıyor müzikler, benim hesabı nasıl düzeltirim bi bilginiz varmı acaba
  15. emre6840

iphone 13 instagram da müzik bulmuyor

Merhaba. iphone 13 instagramda hikayeye müzik eklemeye basıyorum müzikler çıkıyor fakat müzik aramaya çalıştığımda dönüp duyuor yada hiç dönmüyor sorunu nasıl çözebilirim kapatım açtım 2 3 defa sildim ama olmadı
  16. emre6840

🔥İndirim Apple iPhone 13 128 GB Cep Telefonu Mavi 30.000,00 TL 🤨🤔

Bu arada canlı desteğe sorucaktım fiyat hatası olabilir mi satıcı güvenilir mi diye şuanda çalışma saati dışındalarmış, düşünen varsa sabah konuşabilir
  17. emre6840

🔥İndirim Apple iPhone 13 128 GB Cep Telefonu Mavi 30.000,00 TL 🤨🤔

iki gün önce 35bine aldım fiyatına bakıyordum acaba düşecekmi diye 30bine gördüm şok oldum sıfır mı, outlet mi , fiyat hatası mı bilmiyorum şansını deneyen denesin https://www.idefix.com/apple-iphone-13-128-gb-cep-telefonu-mavi-p-374802
  18. emre6840

Türkiye-Portekiz Maçı İlk 11'ler Belli Oldu! MS| Türkiye 0-3 Portekiz

oynattığınız top batsın rezillik kafayı yersin
Top Bottom