Arama sonuçları: *

1. B

Yazıcı git gel yapıyor

hp laserjet pro m102a markalı bir yazıcım var bilgisayarıma taktığımda sürekli gidip geliyor ve aygıt girdi çıktı sesi veriyor. Bilgisayar özlliklerim rtx 3060ti oc ryzen 5 5600x asus b450m-plus II 32gb ram
  2. B

RTX 3060ti oc ve ryzen 5 5600x Güç Tüketimi

o kadar etkileyeceğini düşünmüyorum ama tahminimce 50 TL civarında etki eder ?
  3. B

RTX 3060ti oc ve ryzen 5 5600x Güç Tüketimi

ryzen 5 5600x asus tuf gaming rtx 3060ti oc v2 msi mag 650bn 16x2 corsair ram 3200mhz corsair h150 3 fanlı sıvı soğutma asus tuf gaming b450m-plus II Bu sistemin aylık elektirik faturasına çok etkisi oluyor mu ? oyunları genelde ekranımın yenileme hızı olan 120 fps'ye sabitleyerek...
  4. B

Oyunlarla ilgili içerikleri nerden bulabilirim

YouTube'ye oyunların hikayeleri ve diğer türde oyun içerikleri üretmek istiyorum fakat bu içerikleri nerden bulacağımı bilmiyorum bana kaynakça lazım misal half life gizemleri gibi half life hikayesi gibi en basit örneği ile. Bu tarz bilgileri nereden bulabilirim lütfen yardım edin.
  5. B

Oyun Haberleri İçin Bir İnstagram Sayfası Açmak İstiyorum

Selam ben oyun oynamayı seven birisiyim çocukluğumdan beri oyun oynamaktayım bunun yanında photoshop ve diğer adobe programlarında bilgiliyim bunu kullanarak bir instagram sayfası açmayı düşünüyorum fakat bu oyun haberlerini ve diğer içerikleri nerden bulabileceğim hakkında bir fikrim yok...
  6. B

Çözüldü✓ RGB'den ARGB'ye dönüştürücü

kardeşim okuduğunda anlarsın okuduğunu anlama gibi yetkinliğin varsa anakarttaki 4 pimli rgb girişine 3 pimli argb takmak istiyorum bunun için dönüştürücü arıyorum tamam ?
  7. B

Çözüldü✓ RGB'den ARGB'ye dönüştürücü

Ya abi kafayı yememe çok az kaldı akıl sağlığımı kaybedicem bu sktumun şeyi neden çıkmıyor internette her şekilde aradım çıkmıyor kafayı yicem böyle bir dönüştürücü yok mu birisi bana bulup atabilirmi parasının ta parası önemli değil yeterki şu kodumun şeyini bulun başka yerden satın aldım...
  8. B

The Elder Scrolls® Online %70 indirimde alınır mı alınmalı mı ?

Hesapta Black Desert Online öylece yatıyordu pc kaldırmaz diye oynamıyordum yeni pc topladım param cebimde kalsın bence gidip indirip ona şans vereyim teşekkürler
  9. B

İngilizce konusunda sorun yok oyun alınmayı hak ediyor mu şans verilir mi ?
  10. B

The Elder Scrolls® Online %70 oranında bir indirim almış bende aylardır mmorpg açlığı çekiyorum oyunu almakla almamak arasında çok kararsız kaldım 53TL gibi bir fiyata inmiş 180Tl'den sizce alınıp şans verilecek bir oyunmu deneyimi olanlar yazarsa sevinirim.
  11. B

Selam YouTube'de içerik üretmeye başladım tavsiyeleriniz neler ?

İnstagram hesabım vardı ordan kitle çektim 150 abone falan sonradan shortslara abandım 150 aboneden sonrası shortslardan geldi kanka tavsiyem düzenli ve özenli video atmak bir de trendlerdeki oyunları yapman daha iyi olur etiketlere ve hastagleri güzel kullanırsan izlenirsin izleyicilere abone...
  12. B

çok fazla forumlarda gezmediğimden bilmiyorum kanka amacım reklam değildi teşekkür ederim bilgi için
  13. B

reklama girer diye koymadım sadece görüşlerinizi merak ettim :D
  14. B

Selam 18 yaşındayım oyunlar ile ilgili içerikler üretmekteyim önerilerinizi alabilir miyim bu arada kanalımın linkini bırakayım istediğiniz gibi eleştiri yapabilirsiniz :) Link youtube.com/@hexatronn/featured
  15. B

Ryzen 5 5600x Kule tipi fan soğutur mu

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-performax-perfan-120-h-fiyati,1306451578.html dediğiniz fan bu doğru mu hocam
  16. B

yanlış bakmış olabilirim şuan 38 derecede duruyor ve galiba bunu almayı planlıyorum iş görür mü ? https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-cooler-master-masterliquid-ml240l-v2-mlw-d24m-a18pc-r2-sivi-sogutucu-fiyati,750423396.html
  17. B

reis işlemcilerimiz farklı senin işlemci ne kadar ısınıyor bilmiyorum ama 5600x alev atıyor resmen etki eder mi dediğin soğutma bilmiyorum 1674372253 kanka soğutmaz diye çok korkuyorum valla bunlar soğutur demi ilk defa kasa topladım böyle hayvani işlemcinin de bu kadar ısındığını ilk defa...
  18. B

arkadaşlar selam ryzen 5 5600x işlemcim var hiç voltajmış falan ellemedim normal ayarlarda oyun içi 90 dereceleri görüyor warzone'da cpu fan hızını arttırdım stok fan fakat 10 derece falan düştü sıvı soğutma almayı planlıyorum ama kule tipi fan yeterli olursa onu alayım cebimden fazla para...
  19. B

Çözüldü✓ rtx 3060ti için güç girişi için yardım

3060ti dan başka alabileceğimi sanmıyorum teşekkür ederim şimdi satın alıyorum psuyu :)
Top Bottom