Arama sonuçları: *

1. G

Öneri 3500 TL kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

Selam herkese. Yaklaşık 3500 TL'lik bir kablosuz kulak içi kulaklık arıyorum. Önceliğim ses kalitesi ama sahip olduğu özelliklerin de iyi olmasını istiyorum. Siz değerli forum üyelerine sormadan almak istemedim. Önerileriniz benim için çok değerli. Şimdiden çok teşekkür ederim.
  2. G

Öneri Max 3500₺ civarı mouse önerisi

Selamlar. Yeni mouse almayı düşünüyorum. FPS oyunları oynuyorum. Böyle kesinlikle önereceğiniz bir mouse var mı? Kablolu kablosuz fark etmez. Beni uzun süre idare etsin, gerek sensörü gerek malzeme kalitesi olabildiğince iyi olsun. FPS oyunu oynamak için alıyorum. Şimdiden teşekkürler. İyi günler.
  3. G

Yardım monitor ayağı uyumlu mu?

Merhaba sayın forum üyeleri, sahip olduğum monitor HP Omen ve alacağım monitor ayağı North Bayou F80. Uyumlu olduğuna emin olamadığım için soruyorum yanıtlarsanız sevinirim.
  4. G

Öneri Anakart için Wifi kart önerisi

Merhaba arkadaşlar ben masaüstü bilgisayarım için wifi-Bluetooth kart almak istiyorum Anakartım: Asus b660 d4 plus İşlemcim: i7-12700F Ve araştırırken şu kartı buldum sizce alınır mı ve diğer önerilere de açığım tabii...
  5. G

Öneri 4TB 7200rpm Harddisk önerisi

Öncelikle merhabalar. Ben 4TB 7200rpm harddisk almak istiyorum. Seagate ST4000NE001 harddisk buldum ama iyice araştırmak ve sizlere danışmak istedim. Sizce almalı mıyım? Başka önerilere açığım. Teşekkürler. Anakart: B660 d4-plus (uyumsuzluk problemi olur mu bilmiyorum maalesef.)
  6. G

Öneri Wifi/Bluetooth önerisi

Merhaba arkadaşlar ben masaüstü bilgisayarım için wifi-Bluetooth kart almak istiyorum Anakartım: Asus b660 d4 plus İşlemcim: i7-12700F Ve araştırırken şu kartı buldum: TRY 421.56 53%OFF | Fenvi 5374Mbps WiFi 6E Intel AX210 PCIe kablosuz WiFi adaptörü 2.4G/5G/6Ghz 802.11AX Bluetooth 5.2 AX200...
  7. G

Hangi İnternet Sağlayıcısı Almalıyım?

Hocam davet kodu alabilir miyim. Tabii isterseniz.
  8. G

Hocam tekrar sorguladım 49mbps oldu benim hatammis KB.
  9. G

Hocam netspeed e baktım adresimi girdim bana 100 mbps İnternet tarifesi önerdi fakat benim altyapım 50mbps karşılıyor. Bu iş nasıl oluyor
  10. G

Çok teşekkür ettim hocam.
  11. G

Knk Turknet VDSL olarak gösteriyor, turkcell superonline ADSL olarak.
  12. G

Hocam merhabalar. İnternet altyapım 50mbps destekliyor. Sizce hangi İnternet sağlayıcısıni almalıyım. Size de sorayım dedim. Şimdiden teşekkür ederim.
  13. G

Kredi kartına para yükleyebiliyor muyum?

eyw knk yardımın için sağol 1664394639 Şimdi hocam ben 7k yatırdım atmden karta. hesap 40k oldu yani değil mi? olduysa taksitlendirmede bu 7k lık ücreti ben ödeyecek miyim?
  14. G

Kredi kartına para yükleyebiliyor muyum?

Hocam merhabalar. Ben bir pc sistemi alacağım bu sistem 40k fakat benim kredi kartında 33k var. Ben geri kalan parayı elden kredi kartına atabiliyor muyum?
  15. G

Çözüldü✓ hocam bi bakar mısınız render için bu sistem alınır mı?

knk yazmayı unutmuşum kusuruma bakma 2 tane zaten
  16. G

Çözüldü✓ hocam bi bakar mısınız render için bu sistem alınır mı?

Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 40000 TL lik sistem toplamaya çalıştım. Uyumsuzluk falan var mı diye bakar mısınız? Şimdiden çok çok teşekkür ettim. İŞLEMCİ: Intel Core i7-12700F 3.6GHz 25MB Önbellek 12 Çekirdek 1700 Soket İşlemci SIVI SOĞUTUCU: ASUS TUF GAMING LC 240 ARGB 240mm İşlemci Sıvı...
  17. G

38000tl 3d ve render pc toplama

eyw knk çok teşekkür ettim
  18. G

38000tl 3d ve render pc toplama

Merhabalar arkadaşlar. Ben 12 ay taksitli 38000tl lik (aylık 3500-3800 arası kafi) sistem toplamak istiyorum (monitör dahil). Büyük oranda 3d & render amaçlı olacak arada oyun da oynarım :D. Sizden yardım istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
Top Bottom