Arama sonuçları: *

• Users: plnnn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. P

Ssd kapasitesi nerede görünür?

Arkadaşlar 512 gb ssd bulunan yeni bir laptop aldım. Windows kurulumunu gerceklestirdim ve suan bilgisayar yerel diskte 255gb bos olarak gözüküyor.Toplamda da 290gb gözüküyor. Tek bir yerel disk var. yani bu ssd kapasitesini göstermez mi? Bilgisayarı geri mi göndereyim?
  2. P

Telefon kamerasında siyah nokta sorunu

Merhaba arkadaşlar telefonum Poco x3 NFC son bir aydır telefonumun arka kamerasında siyah bir nokta oluştu. Çok fazla belirgin değil ancak beyaz duvara vs. tutulduğunda siyah bir nokta görünüyor sizce neden olabilir? ilerler mi? Garantiye götürmeli miyim? 1664916279 Fotograf ekledim.
  3. P

Yeni bilgisayar ilk açılış sorunu

Arkadaşlar bilgisayarı yeni aldım ve ilk açtığımda boot menu/app menu cıktı sizce bu normal mi??? Freedos olduğu için mi böyle
  4. P

Sizce hangisi? Laptop

Arkadaşlar bir leptop siparişi verdim daha gelmedi ancak bir başka model ile kafam karıştı.sizce hangisi? iade edip digerini alayım mı? Oyun oynamıyorum günlük ve ofis işleri. Sipariş verdiğim= Lenovo 82kc004etx 10700tl...
  5. P

Şu bilgisayarı aldım sizce nasıl?

Arkadaşlar şu bilgisayarı aldım sizce nasıl...
  6. P

Lenovo bilgisayar sizce hangisi?

Merhaba arkadaşlar, yeni bir bilgisayara ihtiyacım var ancak bilgisayarlardan pek anlamıyorum. Yeni mezun bir endüstri mühendisiyim. Günlük kullanım için ve bazı iş için gerekli uygulamaları kaldırabilecek bir bilgisayara ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.Aklımda üç seçenek var ama...
  7. P

Lenovo leptop önerisi

Merhaba arkadaşlar, yeni bir bilgisayara ihtiyacım var ancak bilgisayarlardan pek anlamıyorum. Yeni mezun bir endüstri mühendisiyim. Günlük kullanım için ve bazı iş için gerekli uygulamaları kaldırabilecek bir bilgisayara ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.Aklımda üç seçenek var ama...
Top Bottom