Arama sonuçları: *

1. E

Elektrik gitti geldi televizyon açılmıyor.

2-3 gündür elektrik gidip geliyor. bu sabahda yine gidip gelmiş ve sonrasında televizyonu açarken ekrana sadece hafif renk geliyor ve altında ki beyaz açılma ışığı yanıp sönüyor sürekli. sorunu nedir ve çözümü nedir acaba? televizyon markası axen.
  2. E

Çözüldü✓ BİLGİSAYAR KULAKLIĞI ALGILAMIYOR

sorun anakartımdaymış.
  3. E

Çözüldü✓ BİLGİSAYAR KULAKLIĞI ALGILAMIYOR

Merhabalar, Bilgisayarda hiçbir sorun yokken arkadaşa bir şey göstermek için bilgisayarı yeniden başlatıp BIOS a giriş yaptım. Sonradan bilgisayarımı açtığımda kulaklığı görmüyordu bilgisayar. aygıt yöneticisinde ise sarı ünlem çıkıyor. çözüm öneriniz var mıdır? Ekte paylaştığım sarı ünlemli...
  4. E

500 TL Kulaklık Önerisi

https://www.trendyol.com/gamepower/jin-siyah-7-1-kulakustu-kulaklik-p-85885621?boutiqueId=613344&merchantId=117845
  5. E

Wi-Fi adaptörü 5GHz'i görmüyor!

dün driverı kurduğumda hiçbir sıkıntı yoktu 5g bağlanmıştım ama gece pc yi kapattım şimdi açtığımda yine 5g gözükmüyor :(
  6. E

Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 vs Corsair Hydro H100x

Aralarında pek bir fark yok tek fark rgb olup olmaması. Eğer kasam şık dursun göze güzel gözüksün diyorsan Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 al.
  7. E

Yardım işlemci satın aldım bios sürümü desteklemiyor sanırım

direkt eski işlemciyi söküp yeni işlemciyi tak sonra bi temiz bios update i çak hayırlı uğurlu olsun hocam.
  8. E

hocam sürücüye yükledikten sonra ara sıra aygıtla bilgisayar arasındaki bağlantı kopuyor. bir fikrin var mı bununla alakalı?
  9. E

çok teşekkürler sorun çözüldü <3
  10. E

hocam driver linkini rica edebilir miyim?
  11. E

Wi-Fi adaptörüm bu: https://www.trendyol.com/kingboss/d...-73256733?boutiqueId=613344&merchantId=636298 Başka Wi-Fi'lerin 5GHz'lerini görüyor fakat benim internetimin sadece 4GHz'ini görüyor.Telefonda 5ghz i görüyor modemde bir sıkıntı yok.
Top Bottom