Arama sonuçları: *

1. F

15-20K bandında 55 inc android tv önerisi mediamarkt-teknosa

android tv arıyorum sağlam olsun genelde disneyden film dizi izlicem ekranda çok küçük olmasa iyi olur.Aklımda lg var ama model seçemedim çok pahalı fiyat performans bişe bulamadım
  2. F

Monitör no Signal hatası ekran kartı fanı çalışmıyor

Her şey takılı mi acaba neden görüntü gelmiyor anlayamadım dün geliyodu sonra böyle olmaua başladı 1673692210 Ramlari sök tak yaptım bios pilini çıkardım geri taktım ekran kartını çıkardım geri taktım anlamadım ki niye böyle yapıyor bu yazı geliyo sonra monitör kendini uykuya alıyor
  3. F

Monitör no Signal hatası ekran kartı fanı çalışmıyor

Arkadaşlar sıfır PC topladım ekran açılmıyor no Signal entering saving falan diyor ekran kartına baktım fanları çalışmıyor normalmi oyuna falan girince mi çalışır fanlar bundan kaynaklı mi acaba sürekli ekran gidiyor
  4. F

Yardım Hepsiburada dan laptop almak güvenlimi

Usta o kadar yok ama Max 27k işte düzgün bişe bulamadim tavsiye varmı düzgün bulsam ram8 oluyor 16ramli bulsam ekran kartı kötü oluyor anlamadım bu nasıl çift slot ram 17 inch ekran 3060 Intel falan her şey var tam istediğim gibi ama soğutması nasıl kasası nasıl onu bilmiyorum soğutucu da alayimmi
  5. F

Yardım Hepsiburada dan laptop almak güvenlimi

suan indirime girmiş Acer nitro 5 Intel işlemcili mi bumu beyler 2 gündür karar veremedim bi yardımcı olun ya
  6. F

Vatan bilgisayar Acer nitro hangi modeli almalıyım

Teşekkürler hocam sağolun inşallah indirime girer
  7. F

Bu modelde mux özelliği varmı acaba bide 8ram servis ekliyormuş 21 gün bekletiyormuş o kadar beklemek istemedim ayrıca yukarıdaki arkadaşın attığı ddr5 ramli i7 HP victus nasıldır üzermi onu alayım olmazsa
  8. F

Arkadaşlar servis ram ekliyormuş fakat uğraşmak istemiyorum şimdilik o yüzden 16gb ramli model alacağım valorant oynucam ve mux olan model hangisidir acaba siz olsanız hangisini alırdınız...
  9. F

Çözüldü✓ 20000 TL civarı Laptop Önerisi

Usta https://www.vatanbilgisayar.com/acer-nitro-5-12-nesil-core-i7-12700h-8gb-512gb-ssd-15-6inc-rtx3060-6gb-freedos.html bunu Alicam 8ram daha eklerlermi söylesem iyi midir bu model
  10. F

Çözüldü✓ 20000 TL civarı Laptop Önerisi

Beyler bende bu gece laptop sipariş vercem limit Max 26k bana bi link atın direk alayım sadece oyun oynucam valoda min200fps alması lazım
  11. F

Acer nitro 5 an517-41 modeli alınır mı

https://m.n11.com/urun/acer-nitro-5-an517-41-nhqarey001-r7-5800h-16-gb-512-gb-ssd-rtx3060-144hz-173-dos-dizustu-bilgisayar-2152264?magaza=teknoryabilisim&categoryId=1000271# Çift slot 8+8=16 ramlı model varmı acaba bu tek slot valorant 200-250 fps alır mı
  12. F

Bu Fiyata Bu Pc Alınır Mı

ikinci el bölümüne demin ilan koydum aynısınin daha iyisi PSU sağlam ve 2TB harddisk ekledim Eylül'de sıfır dizdim atamamdan dolayı yanıma getiremiyorum sadece izindeyken 1 hafta deneyebildim sıfır kutusunda duruyor. laptop alacağım için satmak zorundayım 17kya zararına bırakırım yanında...
  13. F

Ryzen 5 5600 ve Rtx 3060 sisteme uygun Monitör Tavsiyesi

İmzada yer Alan sistemime Uygun 144 veya 240 Hz Monitör Tavsiyesi alabilir miyim 1080p için ıps panel düşünüyorum ama karar veremedim.
Top Bottom