Arama sonuçları: *

• Users: Repulser
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Repulser

Yardım Msi Monitör İade Değişim için öneri

Merhaba bugün Msi G242 monitörümü arızalı olduğu için servise götürdüm ve değişim/iade raporu çıkardılar Sonra itopyaya gittiğimde ürünün ellerinde olmadığını söylediler ürün dispiritörü penta teknoloji olduğundan oraya mail atacaklarını söylediler ona göre muadil ürün sorucaklarını söylediler...
  2. Repulser

Asus Rog Mouse Aşınması

Fotograftasa brlli oldugu gibi bazi yerleri asindi alali 1 sene oldu garantisi var garanti kapsamina girermi bu girerse ne yaparlar veya baska bir onarim yolu varmidir?
  3. Repulser

GTX 1650 ne kadar eder ?

Elimde palitin gtx 1650 si var şuanda rx 6600 kullandığımda kenarda duruyor satmayı düşünüyorum garantisi yok kutusu yok sizce ne kadar eder ?
  4. Repulser

Wolverine Botlar %50 İndirim

Wolverine botlarda sepette %50 indirim geri gelmiş fiyatına göre bence aşırı kaliteliler. https://www.hepsiburada.com/wolverine-freiburg-wp-065m100252-siyah-100-deri-nubuk-waterproof-su-geirmez-bot-p-HBCV00000SHI93?isFashion=true&url_src=and-product-detail
  5. Repulser

PUBG de paket sorunu ve Ping Plotter yardımı

PUBG de genel olarak paket loss alıyorum internette ping plotter diye bir test buldum ve yaptım sonuçlar böyle çıktı okumayı bilmiyorum açıkçası yardımcı olabilirmisiniz paket loss benden kaynaklımı yoksa iss den kaynaklımı ?
  6. Repulser

Yardım Ekran kartı Pin Çoklayıcı alınır mı?

Ekran kartımı değiştirebilirim değiştirirsem muhtemelen 2 x 8 pin istiyor bende 8x 1 pin var ekran kartı için psu hive 650 powerboost hive 80+ çoklayıcılar sorun yaratırmı ?
  7. Repulser

Anakart değişmeye gerek varmı ?

Şuanda Msi A320 M BAZOOKA kullanıyorum b 450 anakarta geçmeme gerek varmıdır kullandıgım anakartda sogutmada iyi orjinal ışıklandırmasıda var m2 slotuda var sizce b 450 ye geçmelimiyim.
  8. Repulser

Öneri 1000 TL Klavye Önerisi

Maximum 1000 kaliteli birsey ise 1100 1200 zorlarım klavye onerisi mekanik mebran farketmez black brown red white switch olabilir veya membran
  9. Repulser

Yardım MLD M300 1 TB SSD Değerleri Nasıl ?

Değerler fazla düşük geldi normalde 2800 okuma 2500 yazma vs beklıyordum neden olabilir normalmi bu ?
  10. Repulser

Gaming Gen İade Klavye

Gaming gen den 4 gün önce klavye aldım fakat xpg summoner fakat sürekli bağlantısı kopuyor yazı vs yazamıyorum kabloyu çıkarıp takmam gerekiyor gaming gen sitesine baktığımda kutusu açılan ürünleri iade almadıkları yazıyor ama yasal olarak 15 gün boyunca iade edebilmem gerekmiyormu ne yapmam...
  11. Repulser

XPG Summoner Klavye Rgb Sorunu

3 gün önce xpg summoner klavye aldım ve şuanda kullanırken bir tuşun ışık vermediğini gördüm ve bunu sadece tek renk yaptığımda raınbow modda sorun çıkmadan ışık veriyor ama canvas modda ışık vermiyor bunun sebebi yazılımmıdır yoksa başka bir şey olabilirmi firmware güncellemesini yeni...
  12. Repulser

ASUS Coil Whine Değişim veya İade oluyormu?

Merhaba asus marka ekran kartımda coil whine sesi geliyor bazı yerlerde okudum kadarıyla değişim oluyor bazen değişim olmuyor neye göre oluyor bu ve normalde bu donanımsal sorun oldugundan yasal olarak değişim veya iade kabul edilmesi zorunlu değilmi ?
  13. Repulser

Öneri 1000 TL Psu Onerisi 80 plus

1000 TL bandinda 1100 max psu onerilerine acigim 80 plus olmasi lazim 650 watt olursa mukemmel olur ama olmasada olur R5 5500 rx 6600 xt a 320 m bazooka sistem bu
  14. Repulser

Corsair Psu alınır mı?

Bende 2 senedie kullandığım Powe Boost Hive 650 watt 80 Plus Bronz psu var satıp ustune 200 TL koyarsam 2. El 1 sene Kullanilmis corsair cx550 f beyaz modelini alabiliyorum mantiklimi sizce yoksa kullanmaya devammi etmeliyim Corsair olan mining de kullanilmis
  15. Repulser

R3 3100 den R5 5500 e upgrade mantıklımı ?

Başlıktada yazdığı gibi suanda r 3 3100 kullanıyorum r5 5500 e upgrade mantıklımıdır. R 3 3100 ustune 400 TL vereceğim
  16. Repulser

Yardım Kaç adet ölü pixel var değişim olurmu ?

Fotoğrafta ölü pixeller var ama bazıları pixellerin arasında vs kaç ölü pixel sayarlar bunu 5 adet altındaysa garantiye girmiyor sanırım.
  17. Repulser

Yardım RX 6600 ASUS DUAL TESTLERI YARDIM

Asus Dual 8 Gb Rx 6600 testleri ektedir sizce kartta bir sorun varmi 1667303549 Furmark 1920 x1080 5 6 dk oldu devam ediyor 4 xmsaa 1667303720 @MuratTheFounderOfGariban bi bakarmisin hocam
  18. Repulser

Öneri ASUS Rx 6600 alınır mı? ?

Asus marka rx 6600 28 ay garantisi var ama mining yapilmisa benziyor fiyati 4250 civari sizce almak mantiklimi?
  19. Repulser

MSİ RX 570 OC 4GB Furmark Testi

Ekran kartını satmayı düşünüyorum furmark testi yaptım değerler nasıl ve sizce ne kadara gider üst model ekran kartı almak için satacağım düşüncem 2000. 1667079269 1080 p 8x msaa
  20. Repulser

3200 Mhz Ram Mavi Ekran Hatası

Uzun süredir 8 Gb ram 3000 mhz de kullanıyordum. Ama 2 gün önce aynı ramden aldım ramler Gskill Ripjaws 3200 mhz cl16 8 gb . Ramlerın hızlarını 3000den 3200 e çektıgımde 2 gundur gunde 3 4 defa mavi ekran veriyor eskiden ayda 1 defa belki verir belki vermezdi. ramler 3200 desteklıyor anakart...
Top Bottom