Arama sonuçları: *

1. Sebastian Vettel5

Windows 11 ayarlardan sıfırlama güvenli midir

Windows 11 bilgisayarıma virüs girdi kaspersky ile temizledim fakat nolur nolmaz format atmak istiyorum. ayarlardan mı sıfırlim yoksa usb ile mi format atayim 1665775360 yardım 1665775907 ?
  2. Sebastian Vettel5

Pentium B960 Laptopa Windows XP Nasıl Kurulur?

Selamlar. Pentium B960 işlemcili bilgisayara Windows XP kurmak istiyorum. Lütfen başka işletim sistemi önermeyin, ben XP kurmak istiyorum ve güvenliksiz bir işletim sistemi olduğunu biliyorum. Rufustan hazırladığım XP USB'sini laptopta taktığımda boot orderda gözükse bile bastığımda Bilgisayarın...
  3. Sebastian Vettel5

Küçük çocuğa tuşlu telefon önerisi

yok yok hocam iphone gibi olanlardan ona whatsapp kurmuştu bide şu mini wifi şeyleri vardı onlarla dışarıda kullanabiliyor sanki telefonmuş gibi
  4. Sebastian Vettel5

sıfır arıyorlar https://www.trendyol.com/smart-tech/samsung-gt-e1205-kamerasiz-tuslu-cep-telefonu-p-336032692?merchantId=119001&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_urun_listeleme&adjust_tracker=uv21fv4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme bu alınır mı 1664828333 çocuğun...
  5. Sebastian Vettel5

kanka alacaklarmış bana sordular bende 1205 dedim bi iyi mi dedim bilmiyorum.
  6. Sebastian Vettel5

sevdiğin kızı başkasıyla görmek

bırak kanka hayatta sadece 1 kız yok başkası çıkar karşına daha çok seversin o da seni sever
  7. Sebastian Vettel5

iyi akşamlar küçük kuzenime ailesi tuşlu telefon bakıyor ne önerirsiniz alo desin yeter bide pili uzun gitsin kendisinde zaten iPod touch 7 olduğu için whatsapp gibi işlerini onda hallediyor da top oynamaya veya okula gittiği zaman ulaşmak için bakıyorlar samsung olursa iyi olur. akıllarında...
Top Bottom