Arama sonuçları: *

1. K

32 İn 1 Tornavida Seti 150 TL

100 TL'ye 30tl kuponda mevcut düşünen olursa kargo bedavaya gelir teşekkürler.
  2. K

🔥İndirim Duracell Alkalin Aa Kalem Piller 30'lu 89,00 TL

2 adet aldım ben 30lu teşekkürler.
  3. K

🔥İndirim Sırma Karadut Maden Suyu 24 Adet 87TL🔥[3'lü Alımda]

250 TL ve üzeri alışverişlerde yüzde 10 indirim de kullandırdi bana Prime özel toplam 3 tanesi 229tlye geldi teşekkürler.
  4. K

🔥İndirim GrundigHoparlör Club BT Hoparlör Yeşil 800₺

Ara ara stok geliyor 1 tane aldım teşekkürler.
  5. K

❌İndirim Bitti! Aselsan A446T Pmr Lisanssız El Telsizi 2'li Paket Sepette 1.044,91 TL

Ürünü iptal etti satıcı iade edildi şeklinde bilgilendirme geldi.
  6. K

QLED TV Önerisi 30k bütçe PS5 İçin

Samsung Qled tvlerde 10 yıl ekran yanmasına karşı garanti verdiğini söyledi servisi tcl hakkında bilgim yok malesef.
  7. K

QLED TV Önerisi 30k bütçe PS5 İçin

Samsung 65Q70B Ultra HD (4K) bu modeli kullanıyorum 120hz desteği ve AMD freesync desteği olduğunu biliyorum özelliklerine detaylı bakarsanız 55 inç olanı fiyat olarak size uygun olabilir
  8. K

Far Cry 6 Game Of The Year Edition

Az önce gofy olan paket standart paketten ucuzdu duzelttiler fiyatı.
  9. K

Farcry 6 161₺ ile Steam'e Çıkış Yaptı!

Fiyatı guncellediler 🥲
  10. K

🔥İndirim RAMPAGE RMS-G8 2+1 25W Rainbow Led Işıklı Gaming Bilgisayar Hoparlörü 519 TL

Değerli müşterimiz, satın aldığınız üründe sistemsel sorunlardan kaynaklı anlık fiyat gösteriminde hata olduğu tespit edilmiştir. Hatalı fiyat, ürünün gerçek fiyatına göre olağandışı bir değişikliğe sebebiyet verdiği için siparişiniz iptal edilmiştir. Yarın gün içerisinde tarafınıza 50 TL...
  11. K

❌İndirim Bitti! Sınırlı Stok 11 adet Soundbar kalmış piyasası 400 TL

241 tlden 15 stok tekrar girmiş almayi dusunen varsa alabilir.
  12. K

Humble Bundle Rdr2 Alamıyorum yardım

Banka kartini kabul etmiyordu sanirim kredi karti ile deneyin.
  13. K

Honda dio sıfır düdük sesi

Gider hocam normal bi durum eger bahsettigim gibiyse balatalar zamanla sekillenir ses gider iciniz rahat etmeyecekse honda servisine ayakustu ugrayarak bilgi alin randevu almadan yardimci olurlar frenlere balata spreyi sıkarak sesi azaltirlar.
  14. K

Honda dio sıfır düdük sesi

Fren disk ve balatalar yeni oldugu icin surtmeden kaynakli ses cikiyor olabilir sorun teskil etmez hocam motoru ayakliga alip elinizle tekerleri cevirip dinleyerek emin olabilirsiniz.
  15. K

❌İndirim Bitti! Invision 19 ila 32 İnç Ekranlar için Çift Monitör Kolu 119.99+59.48 TL

Benimde verildi sonunda gec oldu ama gonderildi bekleyen arkadaslarinda bu hafta ici gonderilir
Top Bottom