Arama sonuçları: *

1. V

❌İndirim Bitti! Connectgame indirimleri

DAREU EK871GTR bu klavye nasıl dostlar 1200 civarına tercihen %60 klavye arıyorum daha iyisi var mı?
  2. V

Banggood'da 8bitdo Ultimate 2C İndirim Kuponuyla 1200 TL

Hall effect gelmiş 4 tane de makro tuşu eklenmiş.
  3. V

Banggood'da 8bitdo Ultimate 2C İndirim Kuponuyla 1200 TL

Hocam memnun musun fps oyunları için almayı düşünüyorum.
  4. V

Öneri Banggood'dan 8BitDo ultimate c alınır mı?

Merhaba 8BitDo alacağım en ucuz Banggood'da buldum. https://www.banggood.com/tr/8Bitdo-Ultimate-C-Wireless-2_4G-Game-Controller-for-PC-Windows-10-11-Steam-Deck-for-Raspberry-Pi-p-1990360.html?cur_warehouse=CN&ID=6287851&rmmds=search Siparişi ve incelemesi çok fakat usb olan model. Aynı sitede...
  5. V

Öneri Dragonfly f1 vs dermoshark m3s hangi mouse?

Hocam fiyatları da gözeterek ne önerirsin f1in fiyatına çıkmaya gerek var mı? M3 le m3s arasında malzeme kalitesi farkı var deniyor.
  6. V

Malzeme kalitesine laf ediyorlardı ama ne kadar objektifler bilemiyorum tabi. 1450 tl m3 fiyatı bana daha uygun.
  7. V

Malzeme kalitesi olarak diğerlerinin altında diye biliyorum hocam.
  8. V

Merhaba kablosuz bir mouse alacağım. Dragonfly f1 ve dermoshark m3s arasında kaldım. Dongle falan kullanacağımı sanmıyorum. F1 2000e denk geliyor m3s 1650tl. Çinde f1 1600e de bulunuyor güvenilir mi bilemedim.
  9. V

Öneri 1500 tl mouse önerisi

Hocam incelemeyi izledim çok beğendim. 2000hzde kullanır mıyım sanmıyorum ama şuan tercihlerimde ilk sırada. 1694290543 F1 pro da 2000 tl bütçeyi zorlayacak m3s yerine değer mi 350 tl fazla vermeye?
  10. V

n3 ü yazayım bi kenara o zaman hocam bi alternatif öneriniz daha var mı? 1694286298 Endgame Xm2we ve delux m800 pro nasıldır?
  11. V

Hocam n3 mü m3 mü?
  12. V

Merhaba yeni bir mouse arıyorum bütçe 2000e zorlayabilirim ama 1500 tl olsa benim için daha iyi olur. Genellikle fps oyunu oynuyorum arada bir de hikayeli oyunlara bakıyorum. Bilgili arkadaşlara danışmak istedim.
  13. V

Öneri Gaming laptop tavsiyesi

Merhaba 30 bin TL bütçe ile en az 1TB SSD olması önemli olan laptop arıyorum şu ana kadar en uygun bulduğum ürün şu oldu...
  14. V

Yardım Amazon germany xbox controller

üründen ürüne değişiyordur belki de inşallah bana sıkıntılı bir model denk gelmez hocam.
  15. V

Amazon germany olmasından dolayı güveniyorum fakat benim aldığım 30 satışlı üründe bağlantı kopması problemlerinden şikayetler oluşmuş. Her üründe 2 aa pil yazarken benimkinde 1 lityum pille çalışmasını da şüphelendirdi.
  16. V

Merhaba amazondan bir tane xbox 9. Nesil controller aldım: https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07SMRJG6L?ref=ppx_pt2_mob_b_prod_image Benim aldığım ürün muadillerinden ucuzdu 2000e aldım. Ürün derecelendirmesi sadece 30 kişi ve ürün bir tane lityum pil ile çalışıyor diğer satıcılarda 2 aa pil...
  17. V

Yardım Gameofzone ürün değişimi

Merhaba gameofzone'dan 1 sene önce razer viper mini mouse almıştım. Ürün arızalandı servise gönderdim. Tamir edilemez olduğundan değişim talebi çıkmış. Viper mini stoklarında olmadığından bana deathadder esential ve basiliks x önerdiler. Bu iki üründen birini almak zorundaysam basiliks x i...
  18. V

Öneri Xbox controller vs f310 fiyat farkına değer mi?

Merhaba mouse ve klavye ile apex legends oynuyorum fakat artık gamepade geçiş yapacağim. Elimde fifa için aldığım logitech f310 bulunuyordu biraz denememin ardından acemiliğimi bir kenara bırakırsak fps oyunları için analogları fazla yetersiz gibi hissettim. Üst rank oyuncusuyum bu sebeple xbox...
  19. V

Öneri Hp victus alınır mı?

Hocam bu kartların watt değerleri hakkında bilginiz var mı peki?
  20. V

Öneri Hp victus alınır mı?

Selamlar 30 bin bütçeyle oyun odaklı bir laptop almak istiyorum. Bütçeme uygun olarak şu ürünü buldum HP Victus Gaming Dizüstü Bilgisayar, 16,1 inç 144 Hz FHD IPS, AMD Ryzen 5 7640HS, 16GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 4050, 1 TB SSD, FreeDos, Mika Gümüş, 7Z591EA : Amazon.com.tr: Bilgisayar Hp victus...
Top Bottom