Arama sonuçları: *

• Users: Nquyen
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Nquyen

Yeni bir kasa tasarımı yapacağım.

Merhaba arkadaşlar sunucu kabini alıp içine 2 farklı uzay kasa pc koyacağım bu yüzden dikey sunucu kabinine sığacak raylı uzay anakart montajı yapabileceğim kit almak istiyorum yani anakarti vidalayacagım platform nerden bulabilirim. Ayrıca iki pc tek mouse klavye bağlayacağım bir KVM switch...
  2. Nquyen

35 bin bütçeye rtx4070 sistem önerisi

35 bin bütçeye mümkünse 7500f işlemcili rtx4070 sistem arıyorum. Elle toplanıyorsa ssd , HDD,fan ve soğutucu koymaniza gerek yok.
  3. Nquyen

İ5 4.nesil ayarında mmorpg farm pc

Başlıkta ki işlemci ayarında orta seviye 6 7 k sevilerinde PC toplamak istiyorum mümkünse ekran kartsız ya da d11 destekli düdük seviyeli ekran kartı da olur sistem önerisi istiyorum.
  4. Nquyen

Ekran kartı vga girişli monitör hdmi girişli

Arkadaşlar vga girişli ekran kartı var ama monitör hdmi girişli ben buna dönüştüğü alacağım ama hangisini almalıyım çünkü bazı sitelerde hdmı görüntüyü VGA dönüştürüyor diyor bana tam tersi VGA kablosu ekran kartına hdmı kablosuda monitöre olcak var mı bu kriterde ürün ?
  5. Nquyen

Diskpart clean yapamiyorum yardım.

Arkadaşlar USB ile format atacağım ama disk sil dediğim de silmiyorr mecbur cmd ile yapayım dedim bu sefer de kodu girince yanlış diyor
  6. Nquyen

Mavi Ekran Resimde gördüğünüz hatayı alıyorum.

Arkadaşlar durduk yere pc kapandı ve bu hatayi vermeye başladı düzelmiyor aç kapa yaptım sorun nedir ? Hata kodu aşağıda yazıyor ve pc sürekli kısır döngüde bu hatadan 4 5sn sonra reset atıyor ve Gine mavi ekrana geliyor bunu sürekli reset atarak yapıyor
  7. Nquyen

ryzen 5 7500f undervolt

Sonuçlar tatmin edici oldu, performans kaybı en aza indirerek ısı degerlerini gözle görülür düşüş yaşandı. Sistem: Ryzen 5 7500f-- b650m ds3h-- rx6700xt red devil-- h150 360mm-- NOT: Kasada egzoz dışında fan yok. UNDERVOLT YAPILMIŞ HALİ Ortalama Voltaj: 1.143v 4.891-5000 ghz 59-62 derece...
  8. Nquyen

Çözüldü✓ İşlemcim yüksek watt çekiyor

Merhaba ryzen 5 7500f işlemcim var biosu orijinal de duruyor ayar yapmadım işlemcim tam yük testinde 90watt enerji çekiyor ve bu işlemci normalde 65w çekmesi lazım en fazla çünkü 65wattlik bir işlemci. Oc filan yapmadım şuan h150 360mm 90 watta 80 derece görüyor. Oc yapmadığım halde 65wattlik...
  9. Nquyen

H150 sıvı soğutma su sesi geliyor

Merhaba sıvı soğutma yeni montajini yaptım ama su sesi geliyor bu normalmi ?
  10. Nquyen

Çözüldü✓ H150 360mm am5 montaj

Yeni soğutucu aldım ama nasıl montaj yapacağım bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim. İntelde ki gibi anakartin arkasına bir şey takıyormuyuz ?
  11. Nquyen

Denemek amaçlı bir tane lian li fan sipariş verdim

1 adet sipariş verdim hava akışı ve ses düzeyi istedigim gibi olursa 6 tane daha sipariş vericem. Aranızda kullanan var mı almak mantıklı mı?
  12. Nquyen

Çözüldü✓ Lian li fan alınır mi

Lian li fan almak istiyorum yani 800tl tanesi ve bu fiyata değer mi ? Ayrıca hepsipay limitte 3 ay sonra öde seçeneği çıkmıyor lakin almak istediğim ürün hb satıcılı ve 3 ay erteleme kampanyasına dahil
  13. Nquyen

Skyrim için mod arıyorum

Merhaba, Skyrim de bir mod paketi vardı içinde binden fazla modun bulunduğu ve oyunda npc karakterlerin yapay zeka desteği kazandığı ayrıca oyunun grafik ve fizik motorunun tamamen değiştiği o modu unuttum ismi nedir ? Skyrim Se değil bu arada.
  14. Nquyen

Kasa fanim soğuk hava veremiyor.

Merhaba Kasamda id cooling xf12025 fan var ve kasanın dışında test ettim arka taraftan mükemmel bir hava esintisi geliyor hatta elimi bile soğuttu lakin bunu kasama takınca hava üflemiyor yani temiz hava alamıyor diye mi üflemiyor çözemedim. Kasam da warcy kasa yani hava akışı çok az.
  15. Nquyen

Önerdiğiniz anakart ve işlemci bugün elime geçti.

Ryzen 5 7500f b650m DS3H anakart ve 6000mhz cl16 patriot viper venom elime geçti soğutucu olarak ag400 taktım sıcaklık testlerini yapacağım. Bios üzerinden yapmam gereken bir şey varsa söylerseniz sevinirim i3 sistemden geçis yaptım ryzen eko sistemini bilmiyorum. Ekran kartı rx6700xt red devil.
  16. Nquyen

Çözüldü✓ Arkadaş kasa çalışmıyor yardım.

Yeni sistem aldım b650m ds3h ve ryzen 5 7500f sistem topladım ama kasa power çalışmıyor basıyorum güç yok yardım eder misiniz.
  17. Nquyen

Arkadaşlar kasam için fan arıyorum.

Selam arkadaşlar. Kasami fansiz kullanıyorum uzun zamandır bu yüzden 120mm fan arıyorum. Warcry kasa kullandığım için 10 tane fan takabiliyorum sessiz ama soğutması iyi olan hem de fiyatı ucuz bir fan istiyorum.
  18. Nquyen

b650m-ds3h-6400-mhz bu anakart alınır mı ?

https://www.hepsiburada.com/gigabyte-b650m-ds3h-6400-mhz-o-c-ddr5-am5-matx-anakart-p-HBCV00003C4LWH Bu anakart alınır mı arkadaşlar ya da bu fiyata yakın kaliteli bir anakart var mı. İşlemci ryzen 5 7500f
  19. Nquyen

Ag400 ryzen 7 7800x3d soğutur mu ?

Evet arkadaşlar elimde ag400 soğutucu var ve bunu ryzen 7 7800x3d takmak istiyorum. Normal 1080p de oyun oynayacağım bu yüzden soğutma konusunda yeterli olur mu ?
  20. Nquyen

🔥İndirim MSI MB PRO B650M-P AM5 DDR5 3650 TL

https://www.hepsiburada.com/msi-mb-pro-b650m-p-am5-ddr5-6000mhz-oc-hdmi-dp-vga-2x-m-2-usb3-2-2-5g-lan-matx-p-HBCV00004QN1W4
Top Bottom