Arama sonuçları: *

1. Recep Baltash

Ekran kartım zorlanmasın diye çözünürlük düşürüyorum

Neden zararı olsun ki? Sorun olmaz merak etmeyin.
  2. Recep Baltash

Neden Pardus'a Destek Vermeliyiz?

Sesli güldüm. İşte buna önyargı denir. 10 üzerinden 7 veririm.
  3. Recep Baltash

"YeRlİ mİlLi İşLeTiM sİsTeMiMiZ cCc" demekten objektif bakamıyorsun ne diyelim. Debian tabanlı değil Pardus, Debian. Kurulumu Linux Mint'ten çalıntı, işletim sistemi çok az şey eklenmiş Debian.
  4. Recep Baltash

Pardus hariç Linux kullanmamış olabilirsin ama GNOME kullanmak değil olay. Olay; terminal, paket yöneticisi, üzerinden yapıldığı işletim sisteminden -varsa- farkları.
  5. Recep Baltash

İyi Bir Bilgisayar Toplamak İstiyorum Dedik (40-45k idi 63.5k) oldu :)

Ekran kartı veya işlemci düşükse birbirinin performansını düşürür. Bu her zaman olan bir gerçektir.
  6. Recep Baltash

Pardus'u iki kelimeyle ifade etsem "Giydirilmiş Debian" olurdu. Piyasada birçok alternatif varken neden bir Debian kopyası indireyim? Arch stabilliğini Debian bize ne zaman sağladı?
  7. Recep Baltash

Fifa 22 fps yüksek ama kasıyor

Sistem darboğaz da yapmıyor, V-Sync açmayı deneyin. Ayrıca SSD/HDD ve RAM modelinizi atabilir misiniz? 1665230776 Sorun monitör kaynaklı da olabilir çünkü monitörler kötü olursa yüksek FPS değerlerini size az olarak sunarlar.
  8. Recep Baltash

Fifa 22 fps yüksek ama kasıyor

Sistem özelliklerini bilmeden konuşmamız mümkün değil. Sistem özellikleriniz nedir hocam?
  9. Recep Baltash

Ryzen 5 5500 Gereginden Fazla Hizli Calisiyor

Kullanım %10 demek ki bir sorun yok. Aynı zamanda 29 derecede çalışıyor ekran kartınız yani ideal.
  10. Recep Baltash

Ryzen 5 5500 Gereginden Fazla Hizli Calisiyor

Bilgisayarınız şarjda ise bu durum olur. Endişelenmenize gerek yok ama şarjda değil ise OC yapmış olabilirsiniz. (Bu yanlışlıkla yapılacak bir şey değil.)
Top Bottom