Arama sonuçları: *

1. İ

Acil PC de virüs var kurtulamıyorum

java diye bir program yüklü değil 1706037608 hayır hocam deneyeceğim şimdi
  2. İ

Acil PC de virüs var kurtulamıyorum

Merhaba arkadaşlar pc yeni format attım windows defender durmadan arka arkaya virüs uyarısı veriyor hızlı ve tam tarama yapıyorum virüs buluyor kaldır veya temizle işaretliyorum (ikisini de denedim) düzelmiyor sürekli bildirim geliyor bunu nasıl halledebilirim daha önce böyle bir şey hiç...
  3. İ

Bu pc ne kadar eder?

Merhabalar arkadaşlar bu sistem komple ne kadar eder sizce yardımcı olurmusunuz (Bir senelik bile değil daha) Sistem özellikleri; İşlemci: Ryzen 7 5800x 8 çekirdek 16 thread 32MB önbellek Ekran kartı: Asus TUF Gaming RTX 3060Tİ (GDDR6X) 8GB 256bit üç fanlı 16pin Anakart: Asus Rog Strix...
  4. İ

Öneri Ryzen 7 5800x RTX 3060Tİ

Evet
  5. İ

Öneri Ryzen 7 5800x RTX 3060Tİ

Merhaba arkadaşlar NFS UNBOND RTX açık şekilde r7 5800x ve rtx 3060ti ile akıcı oynayabilir miyim?
  6. İ

Yardım Ryzen 7 5800x ısınma sorunu

evet öyle yapabilirim ilgin için teşekkürler
  7. İ

fan sesinden şikayetçi değilim benim kafamı karıştıran sıcaklığın fazla artması boşta bile 55 derece başka bir sıkıntı mı var acaba
  8. İ

Yeni aldım 1 hafta falan oldu olmadı sıvı soğutucuyuda macunu aynı zaman da aldım kullanmaya başladığımdan beri hep aynı ama
  9. İ

Ryzen 7 5800x işlemci aldım ve cooler master ML240L V2 sıvı soğutucu aldım kasam da dark maxima v20 sağlam bir kasa soğutucu üst konumda yer alıyor fakan en basiti valo da 75 80 derece forza 4 de 85 derece oluyor termal macun olarak cooler master master gel marker nano partiküllü kullandım bir...
  10. İ

Çözüldü✓ ANAKART DEĞİŞTİRDİM PİN HATASI VERİYOR

Pc yi açabilsem yapıcam hocam pini sıfırlayamadığım için açamıyorum o yüzden usb ile driver kuramıyorum
  11. İ

Çözüldü✓ ANAKART DEĞİŞTİRDİM PİN HATASI VERİYOR

Yeni anakart aldım montajını yaptım sonra pin hatası verdi ana kartın driver ları yüklü olmadığından ethernet okumuyor yani internet yok pini sıfırlamak için de internet gerekiyor format atmak istemiyorum internet olmadan bu işi nasıl çözerim
  12. İ

Çözüldü✓ Yeni işlemci aldım fakat pc açılmıyor

Tamamdır yardım için sağol
  13. İ

İşlemciyi değiştirmeden flashback ile atsam sorun olur mu peki? Ve bir videoda flashback ile bios atarken bios dosya adını MSI.ROM olarak değiştirlmesi gerektiğini söylüyordu ben de o şekilde yaptım ss de gösterdiğiniz bios versiyonunu da msi.rom olarak değiştirip mi yapayım yoksa flash a...
  14. İ

Msi b450 tomahawk max2 bios sürümü: 7C02vHB1(Beta version) 06-03-23 tarihli bios
  15. İ

Güncelledim zaten yukarıda belirttim ama hala açılmıyor
  16. İ

ryzen 7 5800x işlemcisini aldım b450 anakarta taktım bios güncel her şey tamam fakat pc açılmıyor bios ayarlarını sıfırladım tekrar flashback ile bios attım yine olmadı debug da cpu yanıyor nedeni ne olabilir birde mouse ve kavye ışıkları yanmıyor 1688732081 Yardım edebilecek yok mu bilgisayarımı...
  17. İ

Yardım Üst tarafta radyatör desteği bulunan kasa önerisi (240-360mm)

240mm sıvı soğutma almak istiyorum fatak kasam müsait değil radyatörü kasanın üst kısmına yerleştirmek istiyorum buna uygun mash kasa öneriniz varsa süper olur bütçe 3k
  18. İ

Yardım Performası en iyi termal macun hangisi?

Arkadaşlar termal macun alıcam kararsız kaldım fiyatın pek önemi yok performans bakımından iyi olmasını istiyorum kullandığınız veya tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?
  19. İ

MSI BRAVO 15 A4DCR-255 XTR

Arakadaşlar bu bilgisayar da ki hdmi bağlantısından 165hz alabilirmiyim sitesine baktım fakat hdmi bağlantısı versiyonunun kaç olduğunu göremedim ona göre 165 hz monitör alıcam bir yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom