Arama sonuçları: *

• Users: chevalier
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. chevalier

Star Wars serisine başlamak istiyorum

Sırasıyla hangi filmleri izlemem gerekiyor? güncel yapımlardan bahsediyorum.
  2. chevalier

Maksimum 550k araba önerisi

Tavsiyelere açığım. Öncelik hb olması.
  3. chevalier

Format için Windows 10 mu? 11 mi?

Format atacağım. Şu an win 10 pro sürümünü kullanıyorum. Oyun vs oynarım. Hangi sürümü önerirsiniz. Win 10 dan devam mi etmeliyim yoksa 11 oyun konusunda iyi performans veriyor mu? Geçilir mi?
  4. chevalier

Wolfenstein 2 için Türkçe yama tavsiyesi

İnternette olan 850 mblik yama girişte hata veriyor. Bi çözümü veya alternatif yama var mı?
  5. chevalier

Polo su eksiltme sorunu

99 Polo 1.6 HB araç var elimde. Son 10 gündür su eksiltme sorunuyla karşı karşıyayım. Başlarda motor suyunu 3 ay önce antifrizle tamamlamıştık. Totalde 2 bin km yol yaptık. Sonrasında araçta su eksiltme farkettim uyarı vermeden. Neyse aradan 1 ay geçti. Yolda giderken Hararet lambası yanmaya...
  6. chevalier

Netflix hane problemi

Arkadaşla 2 kişilik paket alacağız farklı evlerdeyiz. 2 kişi dışında hesabı kullanan olmayacak. Yine hane hatası alır mıyız? illa ayrı ayrı paketler mi almamız gerekiyor?
  7. chevalier

0 telefon aldım ama kullanılmış gibi

Samsung marka telefon aldım. İmei felan sorguladım kayıtlı problem yok. Ama kutu açılmış gibi. Bu etiket yirtiksa almayin yazisinin altinda bi tane daha etiket var ve o yırtılmış. Onun dışında telefonu açmaya çalıştım bataryası tamamen boş. En azından 50 seviyelerinde gelmesi gerekmez miydi?
  8. chevalier

Düşük hızlı f/p internet önerisi

Düşük hızdan kastım en düşük hız paketi olabilir. Dedemlerin evine yapacağız haber, youtube dışında bi yerlere girmezler. Aylık ortalama maks 20 gb harcıyorlar. Önerilere açığım.
  9. chevalier

Samsung S20 FE kaç yıl idare eder?

Telefon bakıyordum ve bu telefonu sipariş verdim. Herkes güncelleme desteği ve eski olması dışında iyi telefon diyor. Oyun oynamam, sosyal medya, fotoğraf ve whatsapp dışında telefonu elime almam. İş için arama yapıyorum şarjı en azından 1-1,5 gün gitmeli. Bu telefon benim ihtiyacımı karşılar...
  10. chevalier

Kardeşime laptop önerisi

Kız kardeşim şehir dışını kazandı. Oyun vs oynamaz, sadece ödev, film vs disinda bir şey yapmayacak. Bütçe 20 bin e kadar.
  11. chevalier

Max 7.5k robot süpürge önerisi

Bekarım çok süpürmeye vaktim olmuyor. Bu fiyata kadar F/P ürün önerir misiniz
  12. chevalier

Fatura kesmeyen esnafı nereye şikayet edebilirim?

Elektrik dağıtım firması yüzünden cihazlarimdan biri arizalandi. Mahalle arası elektrikçisine götürmek gibi bir halt yedim. Gitmeden önce bin defa sordum fatura keseceksiniz tamiri yapın. Keseriz abi dedi. Yaptıktan sonra sürekli bahaneler yarın keserim, diğer gun muhasebeci izne çıkmış...
  13. chevalier

15k bütçeye telefon önerisi

Bataryasının uzun gitmesi ve kamera kalitesine önem veriyorum. Sosyal medyada dolanırım oyun oynamam. Tavsiyelere açığım. Zorlarsak 20'ye çıkabilirim.
  14. chevalier

Netspeed bozulan modem

Kullanıcı hatasından kaynaklı modem zararında servis ne kadara modem değiştiriyor acaba? Zte fiber modemi.
  15. chevalier

Veri tasarruflu tarayıcı

İnternet altyapımız çöktü bayramdan sonra teknik destek ekibinin sahada olacağını söylediler. Telefon internetini pcde kullanıyorum. Veri tasarruflu bi tarayici var mi acaba?
  16. chevalier

Hızlı ve Öfkeli serisinde bağlantı

Netflix de 9. Filmini gördüm. 5. Bölümden itibaren pek izlemedim. Şu an sıkıntıdan izleyesim var. Bölümler arasında çok bağlantı var mı?
  17. chevalier

Uzun süre yatacak araba

Haftaya yurtdışına gideceğim. Kapalı garaj var arabayı oraya koyacağız. 2 haftada 1 çalıştırılması yeterli midir? 7-8 ay gibi bir süre yokum. Bu arabaya çok zarar verir mi?
  18. chevalier

Laptop batarya sağlığı

MSI Marka laptop kullanıyorum. Geçen sene win 11 kurduktan sonra bilgisayarımda tuhaf problemler oldu. Bunlar birisi batarya problemi. PCyi 2 gün şarj etmesem köşede full batarya dursa dahi açtığımda şarjı yüzde 1 gözüküyor. Ve battery healt uygulamasında pil sağlığı yüzde 20 gözüküyor. Şarj...
  19. chevalier

Fifa 23 Eski savunma

Eski savunma türünü seçince s tuşu press yapmıyor. Taktiksel savunmadan zevk almiyorum. Eski savunma türünü nasil kullanabilirim zira s işlev dışı bassamda yakinina giriyor hamle yapmiyor
  20. chevalier

Tüketici Hakem Heyeti hakkında süreç

Türk Hava Yollarını şikayet etmiştim. Paramı iade etmeyi kabul etmişler iade çeki oluşturmuşlar. Bu çeklerin kredi kartına iadesini istedim havaalaninda bulunan şubemize gelin dediler. Orda da tarafima yardimci olunmadi sistemde sorun var iade yapamıyoruz vs dediler. Şimdi ne yapmam gerekiyor...
Top Bottom