Arama sonuçları: *

1. frkn57

Karar veremedim sizce hangisi?

Sistem önerileri için çok teşekkür ederim hepsini akşam inceleyeceğim. 1671110309 Öneri için teşekkürler hocam akşam detaylıca bakarım.
  2. frkn57

Öncelikle önerin için çok teşekkür ederim akşam iş çıkışı detaylı şekilde bakarım. 1671109333 Hmm. Bilgi için teşekkürler.
  3. frkn57

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Buralarda biraz yeniyim öncelikle hatam olursa affola. Sizlere 2 bilgisayar linki bırakacağım ve bu ikisi arasında kararsın kaldım yardım ederseniz sevinirim. 1: İlk olarak bu pc yi gösteriyim sizlere. Bu pcnin işlemcisi i5 12.nesil yapmak gibi bir fikrim var...
  4. frkn57

16K Bütçeye Uygun Hazır Sistem Önerisi

hocam bana nedense intel işlemciler amd işlemcilerden iyi gibi geldiği ve intel + nvidiadan daha iyi anladığım için bunlardan istiyorum ama öneri için teşekkürler
  5. frkn57

16K Bütçeye Uygun Hazır Sistem Önerisi

Arkadaşlar selamlar. 16K bütçeye uygun intel işlemci + nvidia ekran kartlı pcler önerebilir misiniz?
  6. frkn57

Hangi Ramler uyumlu olur?

hm çok teşekkür ederim
  7. frkn57

evet ilk gelen ramleri söküp 16+16 almayı planlıyorum
  8. frkn57

Arkadaşlar selamlar. Sizlere bir sorum olacaktı. Donanım arşivinin itopya ile yapmış olduğu hazır pc yi almak istiyorum. Fakat içinde 16gb ram var. Anakart ise " GIGABYTE H610M H 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX Anakart " bu anakarta kendim hangi marka ramleri alırsam uyumlu olur...
Top Bottom