Arama sonuçları: *

• Users: ROCK LEONE
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ROCK LEONE

Arctis 3 ürün kodu başarısız

Arakadaşlar merhaba bimden Arctis 3 almıştım ürün kodunu steelseriesin uygulamasına girecektim fakat ürün kodu başarısız diyor neden giremiyorum
  2. ROCK LEONE

Raft Türkçe Yama oluyor mu

Arkadaşlar merhaba arkadaşlarla raft oynamayı düşünüyoruz türkçe seçenği yok fakat biz türkçe yama atarsak online girmemiz sıkıntı olur mu bilen var mı
  3. ROCK LEONE

Bilgisayarıma virüs bulaştı

Arkadaşlar merhaba arkadaşımın flash belleğinde world excel vardı onu kendi bilgisayarıma kuracaktım flashı taktığım da virüs uyarısı verdi sanırım bilgisayarıma virüs bulaştı sonra malwarebytes uygulamasını kurdum tarattım bir şey çıkmadı ama windowstan taratınca hala görseldeki çıkıyor windows...
  4. ROCK LEONE

Öneri Asus TUF Gaming VG249Q1A 23.8” 1ms 165Hz IPS

Arkadaşlar merhaba şoka gelecek olan 165hz ıps monitör alınır mı 3100tlye ıps falan yazıyor ıpsdir sanırım sizce alınır mı
  5. ROCK LEONE

Yardım 165hz 4ms monitör 2559tl

Arkadaşlar merhaba sizce bu monitör alınır mı 2559tl ıps 24inch 4ms...
  6. ROCK LEONE

Yardım RX 6600 FİFA 23 DE 35FPS

arkadaşlar merhaba fifa 23 aldım fakat ekran kartım oyunda 35fps veriyor anlamış değilim her oyunda böyle düşük fps veriyor forza 4te de ayın şekil 60 70fps veriyor ne yapsam düzelmiyor kaç defa format attım kaç defa ddu ile ekran kartı driverini silip baştan yükledim olmuyor ne yapmam lazım
  7. ROCK LEONE

Amd Ekran Karti Dri̇ver Güncellemesi̇ Görükmüyor

arkadaşlar merhaba ben amd kullanıyorum ekran kartı olarak fakat driverinde güncelleme çıkmıyor ddu ile kaldırıp tekrar mı yüklemeliyim
  8. ROCK LEONE

Yardım Bilgisayarıma başka biri bağlanıyor

Arkadaşlar merhaba geçen gün oyuncubüfem adlı siteden sınırsız eaplay satın almıştım normalde almazdım ama arkadaşın gazına gelip aldım yanında sınırsız youtube premium disney+ falan da almıştım fakat bugün verdiği steam adresine girip ea playden fifa 22yi indirdim oyuna girerken steamden...
  9. ROCK LEONE

Öneri STEELSERİES ARCTİS 3 SES KARTI ŞART MIDIR

ARKADAŞLAR MERHABA İNDİRİMDE 850TLYE DÜŞMÜŞ ALMAK İSTİYORUM FAKAT BAZI ARKADAŞLAR SES KARTI ŞART DİYOR SES AZ GELİYOR DİYOR BUNUN SES KARTI OLMADAN ÇÖZÜMÜ VAR MIDIR RAHAYLIK AÇISINDAN BUNU ALMAK İSTİYORUM CLOUD 2 DÜŞÜNMÜYORUM
  10. ROCK LEONE

Öneri SteelSeries Arctis Nova 1 VS SteelSeries Arctis 3

ARKADAŞLAR MERHABA KULAKLIK ALACAĞIM ARASINDA Kİ FARK NEDİR FİYAT FARKI 200TL
  11. ROCK LEONE

Yardım Ekran Kartımdan Sürtünme Sesi Geliyor

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 3 ay önce ekran kartı almıştım. O zaman pek fark edememiştim fakat şu an fark ediyorum, ekran kartımdan sürtünme sesleri geliyor ancak boştayken gelmiyor. Oyuna girince sürtünme sesleri geliyor bu sorun olur mu? Garantiye 2-3 ay sonra yollasam ekran kartına zarar...
  12. ROCK LEONE

Öneri KULAKLIK ALACAGIM ÖNERİLERİNİZ NELERDİR

ARKADAŞLAR MERHABA KULAKLIK ALACAGIM FAKAT ÇOK KARARSIZIM BİMDE 900TLYE STEELSERİES ARCTİS 3 VAR FAKAT SESİ AZ DİYORLAR 7.1 SES KARTI YOK DİYORLAR HYPERX CLOUD 2 AL DİYORLAR ODA 1200TL SİZCE ARADA Kİ 300TL FARKA DEĞER Mİ
  13. ROCK LEONE

Öneri Arkadaşlar Lütfen Kulaklik Öneri̇si̇

ARKADAŞLAR MERHABA KULAKLIK ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM FAKAR ÇOK ARADA KALDIM LOGİTECH G335 STEELSERİES ARCTİS 3 SİZCE HANGİSİ STEELSERİES BİMDE 900TLYE SATILIYOR SİZCE ALMALI MIYIM
Top Bottom