Arama sonuçları: *

1. M

PS5 Replika gamepad önerisi

Herkese merhaba kardeşimin yaşı biraz küçük ve orjinal kol ile biraz sert oynuyor ps5 uyumlu replika kol tavsiyeniz var mıdır bozacaksa onu bozsun en azından
  2. M

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 ve asrock a520 kullanırsam sistem yanar mı ?

A320 kartlarda kullanıldığını duymuştum ama yine de aklıma takılmıştı acaba a520 kartlardan bu model mi sıkıntılı diye şuan rahatladım yardımcı olduğunuz için herkese teşekkür ederim evet
  3. M

B450 serisi bir kart vatanda sıfırı 1250 tl bana 2.eli 1500 e satmaya çalışıyordu
  4. M

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için
  5. M

Anakartım yetersiz olduğunu söyledi ama dolandırıcı olduğunu düşünüp sizlere danışmak istedim
  6. M

Daha önce bir konu açmıştım asrock a520m-hdv anakart ile 5600 kullanabilir miyim diye bios güncelleyip kullanabileceğimi söylediler Bugün bios yükletmek için bir yere gittim ve bana bu anakartın işlemciyi çalıştıracağını ancak büyük bir ihtimalle sistemimin yanacağını söyleyip kendisinden...
  7. M

Çözüldü✓ Asrock A520M-HDV anakart ile r5 5600 uyumlu mu

Buldum ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
  8. M

Bursa da aradığım bilgisayarcılar elimde uyumlu işlemci yok diyorlar nasıl yaptırabilirim var mı bir tavsiyen
  9. M

Asrock a520m Bios güncellemesi

Asrock a520m-hdv anakart aldım ryzen 5 5600 ile kullanabilmem için bios güncellemem gerekiyor flash ile güncelleyebilir miyim veya bursa da tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı yapacak
  10. M

flash ile güncelleyebilir miyim elimde eski bir işlemci yok maalesef
  11. M

Asrock a520m-hdv anakartı satın aldım bios güncelleme ile uğraşmamak için çünkü eski bir işlemcim yok ryzen 5 5600 ile uyumlu mı
Top Bottom