Arama sonuçları: *

1. thesismaN

arkadaşlar elimde 5 farklı mouse var hangisini önerirsiniz görseller ektedir

Aralarında en alınabilirliği olan Rival 3 gibi duruyor
  2. thesismaN

400 tl altı mouse önerisi

Büyük geldiyse sarı sitede HK Gaming Mira M'ler satılıyor onlardan birini alabilirsin bu bütçeye
  3. thesismaN

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Ya zaten o arkadaşa laf anlatmaya lüzum yok. Ben yine de elimden geleni yapacağım çünkü ben de insanlar ne zaman aldıysa o zaman aldım, ben alamadım diğerleri aldı benim farkım neydi de aldılar onun peşinden gitmeye çalışacağım.
  4. thesismaN

Umrunda olup olmaması umrumda değil. Ben elimden geleni yapar çekilirim köşeye. 1668980465 Satıcı ********** mıydı da 109 liraya sattı? Kendi isteyerek koydu o fiyatı ve alıcılara gönderdi. Benim ne suçum vardı da diğerlerinden ne farkım vardı da ben almadım ürünümü? Burada suçlu ben miyim...
  5. thesismaN

Millet cayır cayır aldı siparişini. Biz niye alamıyoruz anlamıyorum. Satıcıyı şikayet için elimden geleni yapacağım 1668936284 Ne yalan söyleyeyim bende ilk klavyenin indirime girdiği zamanlar 1 adet az bir komisyonla kendisinden havale usulü aldım. Ertesi gün bana vazgeçtim ve 5 sınırını...
  6. thesismaN

Ya bunun bir yaptırımı olmalı. 1 adet kendim için klavyeyi aldım stokta var gözüktüğü halde bana nasıl göndermez? Resmen paraya el koyuyor, stoğunda yoksa koyma kardeşim ilana.
  7. thesismaN

Bu hangi model hocam? 1668707438 21 kasımdan sonra iptal olabilir dedi bana amazon satıcısı. İnanılmaz saçma bence neden iptal ediyor ki, herkese var bize yok hesabına dönüyor
  8. thesismaN

Ben Durgod HK Venus'ü alalı 12 gün oldu, hiç bir hareketlenme yok kargoda. Sipariş edildi yazıyor. Amazon ile görüştüm bana ''bizim depolarımıza ürün gelmedi, gelir gelmez kargolayacağız'' dediler. Ne olacak bilmiyorum.
  9. thesismaN

Arkadaşın elinde vardı ancak siparişi geçmemiş, biraz ücret karşılığında satın aldım kendisinden
  10. thesismaN

@federalper hocamdan satın aldım ancak sonradan iptal etti. Düzenleme gereği duydum bilginize
  11. thesismaN

Bu klavyeden arıyorum eğer alabilen varsa direkt alabilirim bilginiz olsun
  12. thesismaN

206 liraya geldi vergi + kargo dahil
  13. thesismaN

Bu modeli aldım bende, mantıklı diğer klavyeler ile takaslara açığım
  14. thesismaN

@federalper hocam ben şu https://www.amazon.com.tr/Durgod-Taurus-K320-Mekanik-Klavyesi/dp/B07B8DS585/ref=sr_1_1?qid=1667664080&refinements=p_4%3ADURGOD&s=electronics&sr=1-1 klavyeyi arıyorum, satın aldıysanız sizden alabilirim eğer mümkünse
  15. thesismaN

3 MOUSE ARASINDA TERCİH

Endgame xm2 wireless'in türkiye'deki satışını yapan bir firma göremedim.
  16. thesismaN

Öneri Mouse onerisi olan ?

@ardaaaq Peki bütün pulsar mouse'lar mı yarı yarıya düşüyor yoksa belli bir kısmı mı?
  17. thesismaN

Öneri Mouse onerisi olan ?

@ardaaaq Dostum Xlite Wireless'de indirim var demişsin. İndirimin olduğu linki gönderebilir misin? Satın almak istiyorum.
Top Bottom