Arama sonuçları: *

• Users: Faruk1986
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Faruk1986

Recep Baltaş Technopat'tan ayrıldı

Kin kötü birşeydir hayatı alt üst eder.
  2. Faruk1986

Ets2 72 lira kapın hemen

https://store.steampowered.com/app/227300/Euro_Truck_Simulator_2/ Daha doğrusu 32 liradan 72 liraya indi ama alınır
  3. Faruk1986

Samsung S43BM700 alınır mı?

https://www.epey.com/monitor/samsung-ls43bm700uuxuf-s43bm700.html Şunu pazartesi gidip peşin almayı düşünüyorum. Kullanan varsa iyi mi? Bu fiyata 4K ve geniş ekranlı nadir monitörlerden. Ben genel olarak edit ve yazılım işi yapacağım.
  4. Faruk1986

Şifre kırma aracı önerisi

Eski hotmail hesabının şifresini unuttum e posta telefon numarası yok içinde. Şifresini kırmak için bir araç var mı? Şifresi basit birşeydi.
  5. Faruk1986

Millenicom'dan Gibirnet'e geçiş

Millenicom'a ağır zam yaptılar Gibirnet'in tarifeler ucuz geçilir mi?
  6. Faruk1986

YKS konuları kırpıldı

12. Sınıf ikinci dönem konuları olmayacak. Bu ortamda hiç sevinilecek haber değil ama içinize su serper belki.
  7. Faruk1986

Güçlü virüs geliştirmek için kodlama dili önerisi lazım (Piyasaya sürmeyeceğim)

Boş yorumlar atmayın hangisini kullanayım onu söyleyin yeter. Şeref meselesi bu. 5 yıla kadar sırf bunu geliştireceğim. Piyasaya sürmeyeceğim. Kodlamada iyi kötü tecrübem var ve virüs geliştirmek istiyorum. Anakarttan ekran kartına kadar herşeyi çökertip kullanılamaz hale getirecek. Voltaj...
  8. Faruk1986

Virtualbox ile virüs test etme

Burada test edilen virüsler PC'nin ana Windows'una geçer mi deneyen var mı? 9000 tane virüsü tek tek test edeceğim.
  9. Faruk1986

Trendyol'dan gelen termal macun orjinal mi?

Bana göre orjinal gibi duruyor da pek anlamam bu işlerden sizce orjinal mi? Piyasanın altında almıştım.
  10. Faruk1986

Millenicom sekreteri benle inatlaşıyor

DGW9000'i otomatik restart attığı için değiştirmek istiyorum ama millenicom elemanı değişim gerektirecek durum yok modemde arıza saptanamadı diye benle inatlaşıyor bu modemi nasıl değiştirebilirim? İnatlaşıyor benle.
  11. Faruk1986

Trendyol'dan sipariş edilen termal macun kaç günde gelir

Cryofuze Violet termal macun sipariş ettim aşağı yukarı kaç günde gelir? Evime değil kargo şirketine vermelerini söyledim. Yurtiçi kargo getirecek galiba.
  12. Faruk1986

Ukraynalılar ve Ruslar seçimden sonra gönderilir mi?

Ben Suriyeliler hükümet değişince gider diye düşünüyorum ama bu Ruslar Ukraynalılar ne olacak onun için önlem alan bir parti var mı? Araplardan önce bunların gönderilmesi lazım. Ne olacak memleket bu gidişle anlamadım ki.
  13. Faruk1986

GTA Trilogy Definitive Edition bugün epicde ücretsiz olabilir

https://www.webtekno.com/epic-games-ucretsiz-gta-trilogy-definitive-edition-h131438.html Webtekno'nun GTA 6 dışındaki haberleri dayanaksız olmuyor genelde. Olur mu olur.
  14. Faruk1986

Ronaldo ve Messi son kez karşılaşacak (19 Ocak)

https://www.google.com/amp/s/m.yeniakit.com.tr/amp/haber/1720701/bir-daha-karsilasmazlar-deniliyordu-tekrar-rakip-oluyorlar Kardeşim ölüm döşeğinde olsanız bile bu maçı kaçırmayın tarihi andır Paris sencermen ve al nasır karşılaşmasında Messi ve Ronaldo bir arada oynayacak.
  15. Faruk1986

GTA 5 Online Cayo Perico setupları iptal oldu

Bunun bütün setuplarını yaptım ama komple başa döndürmüş şu anda heist yapamıyorum. Finale ve Prep kısmı kilitli duruyor. Nasıl çözerim bunu?
  16. Faruk1986

Son kullanma tarihi 2011'de geçmiş diş macun kullanılır mı?

Uzun zamandır diş macunu kullanmadım eskiden kalma ipana diş macunuvar son kullanma tarihi 2011 gibi bitmiş kullanılır mı bu zararı olur mu yarısını kullanıp bırakmışım.
  17. Faruk1986

Nebati halka fakir fukara dedi

Bakan Nebati: “Asgari ücretliye de, memura da, emekliye de ne verilse haklarıdır. Fakir fukaraya vermek bereket getirir.” Nasıl eğleniyor muyuz
  18. Faruk1986

AkTroll'ler Receb'e karşı ayaklandı

Şahan Gökbakar en son çıkardığı Receb İvedik 7'de elektrik faturalarına ve beşli çeteye karşı mizahi bir eleştride bulunmuş ama aktroller tarafından linç kampanyasına uğramış. Halkın gerçeği olmasına rağmen ve algı olmamasına rağmen adam baya bir linç kampanyasına tutuldu. Allah akıl fikir...
  19. Faruk1986

2023'e 20 gün kaldı (Hedef 2023)

Bazı arkadaşların iddialarına göre 31.12.2022 Türkiye-1 Ocak 2023 Türkiye Durmak yooook yola devam ccc
  20. Faruk1986

Ronaldo fenere gelir mi?

Ronaldo şu aralar aşırı mental çöküş içinde gibi görünüyor. Çocuğunu kaybetmesi falan işi kötü etkiledi. Takımında yedek kulübesine alındı herkes ona sırt çevirdi. Peki bir ihtimal fenere gelir mi merak ediyorum. Jorge Jesus ile tanışıyorlar. Adam daha 37 yaşında. EYT'den faydalanması için 50'ye...
Top Bottom