Arama sonuçları: *

1. A

FİFA21 Oyundan atıyor

Bilgisayar ısındığı için oyundan çıkarken bir anda mavi ekran verdi (Bu mavi ekranı daha sonra hiç almadım). Oyuna girerken kayıtlı dosyamı seçiyorum ana menü açılmadan atıyor. Sildim, yükledim, olmadı. Origin ile birlikte sildim, tekrar yükledim, olmadı. Origin'i C'den F'ye taşıdım, olmadı...
  2. A

7.1 surround Razer

Anladım teşekkürler.
  3. A

7.1 surround Razer

Razer Electra V2 aldım 3.5 mm jack girişli. Bilgisayarda Windows Sonic aktifleştiriyorum ama 7.1 aldığımı düşünmüyorum. 7.1'e dair bir yazıda yok. Yapılandırmaya girdiğimde 5.1 var. Bilgisayarda mı sorun var kulaklıkta mı?
  4. A

1050 ti a uygun anakart işlemci

Ekran kartımla uyumlu olur değil mi ?
  5. A

16 gb ram kullanmayı düşünüyorum zaten.
  6. A

kafamda bir bütçe yok senin tavsiye ettiklerini almayı düşünüyorum. O sisteme uygun ortalama fiyatta bir ssd düşünüyorum sistemin hızlı olmasını istiyorum.
  7. A

Ssd önerin var mı?
  8. A

Teşekkürler :)
  9. A

teşekkürler dostum :)
  10. A

Amd işlemciye güvenmeli miyim ?
  11. A

bütçede sıkıntı yok tabi aşırıya kaçmam ama hangileri markalar uygun olur ona emin olamıyorum
  12. A

Msi 4gb gaming x oc 1050 ti kullanıyorum. Fakat anakartım ve işlemcim çok eski. Anakart intel h55. Yenilemek istiyorum tavsiyeniz nedir.
  13. A

Bilgisayarı her açtığımda farenin kablosunu çıkartıp takmam gerekiyor.

Bilgisayara format atmıştım bıosum eski usb yi görmesi için yer değiştirdim. Ama geri eski haline getirmiştim. 3 yok 2 tane var hard disk ve cd.
  14. A

klavye ile yer değiştirdim sorun aynı.
  15. A

Arkadaşlar Asus tuf m5 mouse kullanıyorum. Bilgisayarı her kapatıp açtığımda mousenin ışığı yanıyor ama çalışmıyor. Kablosunu çıkartıp takmam gerekiyor. Asusun kendi sitesinden driverı yükledim dpı ayarlarını da yaptım. Başka bilgisayarda denedim sorun çıkmadı çalıştı. Yardımcı olursanız...
Top Bottom