Arama sonuçları: *

1. B

E5-vg2 model çinli anakartta bios mod ile overclock yapma

elimde e5-vg2 model markasız h61 ama garip bir şekilde lga 2011 bir anakart ve çarpanı kilitli e5-2670v2 model bir işlemci var anakartı modlayarak core ratio limit özelliğini açmayı başarsamda hiçbir işe yaramıyor bclk ile ilgili bir şey yapamadım benimde aklıma daha kaliteli ve overclock...
  2. B

Bu Bilgisayar Nasildir?

anakart değişmeli markasız çin x79 anakartım bile daha iyi bir soğutmaya sahip
  3. B

Geceye Bir Şarkı Bırakın 𝄞

djghfdhgkdrhkwehsfkjshfkehgkrhk en iyi evren yöneticiliği seçim müziği
  4. B

5. B

!!!Telefon Almayı Bırakın Bomba Geldi̇!!!

telefonu alabilmek için tam 12999 tl eksiğim var :D
  6. B

RTX'i Ne Kadar Kullanıyorsunuz?

paran varsa ve oyun oynayacaksan saf güce ihtiyacın yoksa amd alma yoksa gece bilgisayarını wattman ve driver canavarı yiyebilir
  7. B

8. B

Bilgisayar ani anda kilitleniyor

Yük altında değilken (Chrome vb. hafif işlerde ve masaüstünde AFK bırakınca) ani anda donuyor donduğu sırada ses oynuyorsa darrrrrrrr diye bir ses geliyor hoparlörden biraz bekleyince geri geliyor ama mouse ve diğer her şey çok fazla kasıyor ve yeniden başlatmadan düzelmiyor işin garip tarafı...
  9. B

Abdullah Abiden AL-SATÇILARA Müdehale

al satçılık isteyen yapar serbest piyasa ister al ister alma
  10. B

Android 2.5 recovery mode açma

Elimde General Mobile E-Tab var sanırsam ilk e Tab içinde Android 2.5 var şifresini unuttum ve bu yüzden açma ve ses açma tuşu kombinasyonlarını denedim ama bir faydası olmadı ses kısma ilçede denedim gene sonuç alamadım nasıl recovery moda girerim?
  11. B

0 Hazır sistem satmak istiyorum

hepsiburada trendyol vb. yerlerde çinden parça alıp toplayıp satmak istiyorum aklımda şöyle bir sistem var XEON E5 2660 V2 10-20 DDR3 16GB RX580 2048SP 8GB M2 SSD 512GB +500GB HDD PSU 500W BRONZ 1674730624 6300 tl
  12. B

ebay dropshiping satış yapma

ebay dropshiping yapmak istiyorum ama kargo süreci kafamı karıştırdı konu ile ilgili bilgisi olan varmı
  13. B

Xeon e5-2670 V2 nasıldır

Teşekkürler hocam 😂
  14. B

İzoly den harika sistem 😂

Sjhsjsjznbs gülüyorum çünkü işlemcim ocsiz hali ile i5-3470 den kötü bu sistem Max 3500 TL eder oda 0 monitör olduğu için
  15. B

Xeon e5-2670 V2 nasıldır

Hocam bütçe zorunlu dediği için girdim zaten aldım anakat + işlemci + ram ama aldığım şeyin gücünü öğrenmek istiyorum yinede teşekkürler i7-430kdan kötüyse iade eder alırım
  16. B

Xeon e5-2670 V2 nasıldır

İşlemci tek çekirdekte ve çok çekirdekte kime denk ve yaşını gösterirmi bide altaki anakart ile bu işlemciye overclock yapabilirmiyim TRY 872.90 50%OFF | Envinda X79 anakart LGA 2011 soket M.2 NVME SATA SSD DDR3 Ram bellek bilgisayar anakart için Intel LGA2011 i7 Xeon E5 CPU...
  17. B

LAPTOP YENİ AMA AÇILMIYOR?

Adam yardımcı olamaya çalışmış demekki aldığın modelin kasa basımında genel bir hata varki şarj girmiyor öyle olmasa bile ne bu şiddet bu celal 1672068252 Teşekürler donanım arşivi
  18. B

RX570 8GB 2500TL'ye verdim.

Hocam ben 3 ay önce rx 580 4 gbtı 1000 TL'ye aldım normal rx 580 20..spminne ondan değil çok iyi satmışsın
  19. B

500w psu bu sisteme yetermi

Xeon e5-2670 V2 16 GB ecc ram Rx 580 4gb 120+240 sata SSD 256 GB M2 500 GB HDD Asus xonar ses kartı Cooler masterın 500w psusunu alacağım sizce yeterli olurmu
  20. B

mini klavye eşleşmeme sorunu

https://www.hepsiburada.com/akilli-tahta-ve-akilli-tv-icin-fare-ozellikli-kablosuz-mini-klavye-p-HBV000001HNDZ elimde buna benzer bir klavye var ama sanırsam adaptörü bozuldu pc algılıyor ama bağlanmıyor kumandada çalışıyor elimde bozuk kablosuz bir mouse var bunun alıcısındaki frekans ile...
Top Bottom