Arama sonuçları: *

1. C

Opera gx açınca cpuyu 100 yiyo ACİL YARDIM LÜTFEN

Arkadaşlar sorunu bulamadım ama windows updaterden güncellemeleri kontrol ettim bi güncelleme varmış onu indirdim yeniden başlatınca miss gibi oldu giriyor artık sebebini hala bilmiyorum ama bir da olmaz inş 1685633751 bunları güncelledi
  2. C

aynısı bundada oluyor 1685530583 olmuyor bu hala bi anlamadım gitti
  3. C

sadece operada oluyor açınca yukardaki gibi %100 e kadar yiyo kapanmıyoda virüs flaan mı girdi dicemde opera kendi güncellenince oldu glba
  4. C

böyle açıyo çok yiyo 1 tane açmıyo görev yöneticisinden kapatııncada yanıt vermiyo kapatıp açıyom pcyi
  5. C

Nereden yaparım onu varsa 1685528128 Diğer tarayıcılarda olmuyor sadece operada oluyor nedense
  6. C

Opera gx ı açıyorum bütün CPU yu kullanıyor bir sürü sayfa açıyor tane açıyor sildim tekrar yükledim yine aynı acil yardım eder misiniz 1685527953 Kapayıp açınca böyle oldu
  7. C

Windows tuşu çalışmıyor

win tuşu olan kombinasyonlar olmuyor fn+win / win+r / ctrl+shift+win+b gibi hiçbiri olmuyor 1685109454 bu arada oyun modu diye bir özelliği kapadım gene aynı açtım yine aynı bir şey değişmiyor 1685472501 buldum kendim microsoft power toystan halletim tuş atamasını değiştirerek
  8. C

Windows tuşu çalışmıyor

9. C

Windows tuşu çalışmıyor

Win+r / ctrl+shift+win+b gibi win tuşu ile olan kombinasyonlar çalışmıyor. Video falan izlerken basınca duraklatıp devam ettiriyor ama windows arama yerini falan açmıyor. Laptopu yeni aldım acer nitro 5 laptopun kendi klavyesinde bu sorun oluyor. Win11 kullanıyorum yardımcı olur musunuz...
  10. C

12.gen i5 12500H 6 mantıksal çekirdek gösteriyor

bunu diyorum işte ilk aldığım zamanlar böyle 16 çekirdek gösteriyordu ilerleyen zamanlarda düştü 1683709342 eyvallah hocam oldu ama bu görünüş temi oldu yoksa hatamı biliyor musunuz
  11. C

garip olan şey zaten sonradan işlemci çekirdek sayısının sistem yapılandırmada düşmesi anlamadım nedenini
  12. C

12.gen i5 12500H var laptopta 12 çekirdekli diyor internette fakat aygıt yöneticisinde 16 tane gözüküyor sistem yapılandırmada 6 tane kullandırtıyor(ilk aldığımda 16 gözüküyordu bir-iki hafta sonra 12ye düştü şimdi 6 diyor) görev yöneticisinde de mantıksal işlemci 6 olarak gösteriyor bunun...
Top Bottom