Arama sonuçları: *

1. M

Lenovo loq aldım H.O yada G.O.

Yüzde 30 oyun içindir
  2. M

Hocam zaten 512gb ram ve üzerine işlemci farkı bence fiyatı zaten hayli hayli karşılıyor
  3. M

Kesinlikle hocam dediğinize katılıyorum böraz dengeli olsun iyi olsun
  4. M

Hocam çok teşekkür ederim yorumunuz için bazı kişiler pahalı demiş ama ben bulamadım şahsen
  5. M

Hocam onlaraki işlemci bundan iyi değil zaten oyun anlamında istediğimi alırım bundan işlemci iyi olsun yeter ki dediğiniz modelin linki var mı 1713432281 Teşekkür ederim hocam öyle çok oyun oynamıyorum zaten sıkıldığımda eğlendirsin ve üzmesin diye tercih ettim işlemci hakkında düşünceniz nedir
  6. M

Hocam o zaman da işlemciler bunun ki gşbi iyi olmuyor zaten günde 1 saat oyun oynucam
  7. M

Srnce fiyatı ne olsaydı iyi olurdu 1713393999 Teşekkür ederim 1713394010 Teşekkür ederimm
  8. M

30.399tl ye lenovo loq aldım gerek ekran kalştesi gerek de tuşların basma hissi olsun hoşuma gitmişti victusun basma hissi ve malzeme kalitesi açıkçaso hoşuma gitmemişti sizce iyi etmişmiyim birde nitro 16 nın ekranı kaç nit sizce nitro 16 mı bu mu ? 1713390642 9 taksit peşin fiyatına yaptım...
  9. M

Bu laptop parasını hak eder mi?

Hocam maaalesf yok yinede teşekkür edeirm
  10. M

Bu iki laptoptan hangisi uygun

Bu dediğiniz laptopu kaç yıl kullanabilir zaten çok oyun oyanayan birisi değil ama yinede nadirende olsa açıp oynayan birisi ve bunun sarjı ne kadar gider(oyun oynamadığını farzedersek)
  11. M

Bu fiyata daha iyisi var mıdır hocam
  12. M

13. M

Bu iki laptoptan hangisi uygun

Kuzenim alacak 20kyya kadar bütçesi var gezinmelik ve bazı oyunları düşük ayarlada oynamak istiyor
  14. M

Günlük kullanım ince ve zarif mi bu laptop

Ablama alıcam dizi film yazılım için bazen de sims gibi oyunlar için tavsiye eder misiniz
  15. M

O kadar araştırdım sonunda bu iki seçenek arasında kaldım

Almamda ki amaç yazılım bazen oyun oynamak bazen fiilm anime izlemek e zaten ara sıra bazen(günde 1saat) için ekran kaliteli olsunda güzel keyif alıyım diyorum 1712584289 Sizin attığınız 4060 lı aklıma yattı aslında ilerde ram yükseltebilirim değilmi birde 1 yıl 8gb ile edebilirmiyim
  16. M

Açıkçası ekran biraz önemli
  17. M

Çözüldü✓ İ7 13620H vs ryzen 7 7840hs

Link atabilirmisin
  18. M

Hocam sizce niye daha iyş
  19. M

Aynen bende yeni farkettim herhangi bi darboğaz yaparmı hocam işlemci bayaa güçlü gibi
  20. M

Hocam yorumunuz için çok sağolun son kez bi bakarken https://app.hb.biz/FX0Pz0Gj5jHU Şöyle bi modele denk geldim ne dersiniz bu daha iyi gibi sanki 1712530193 Victus 16 larda kronik sorun mu var ?
Top Bottom