Arama sonuçları: *

• Users: MAO_ZEDONG
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. MAO_ZEDONG

ASUS ROG STRIX Go 2.4 7.1 Alınır mı?

ASUS ROG STRIX Go 2.4 7.1 gaming kulaklık itopya da 2k kulaklığa ihtiyacım var ve bu bütçede kablosuz kulaklık istiyorum alınır mı?
  2. MAO_ZEDONG

YD Iphone 15 hangi model numarası olmalı?

arkadaşlar YD Iphone 15 alacağım hangi model numaralı olanı tercih etmem gerekiyor? Hangi modelde e sim ve fiziksel sim vardır hangisinde yoktur yardımcı olur musunuz? A2846 (ABD, Porto Riko) A3089 (ABD Virgin Adaları, Guam, Japonya, Kanada, Meksika ve Suudi Arabistan) A3092 (Çin ana karası...
  3. MAO_ZEDONG

Çözüldü✓ xbox 9.nesil gamepad değişim istemeli miyim?

merhabalar gecen cuma indirimlerde xbox 9. nesil gamepad aldım kola ölü bölge testi yaptim ve %12.5 civarı çıktı iki analogda normal mi değişim istemeli miyim?
  4. MAO_ZEDONG

VDSL Modem önerileri

Merhabalar evde kullandığım turktelekom modemim çok eskidiği için yeni bir modem almak istiyorum. Aklımda olan modeller TENDA V12 AC1200 KEENETICK CARRIER Bu bütçede içerisinde önerilere açığım. Dual band olması ve port sayısının çok olması benim için önemli.
  5. MAO_ZEDONG

Çözüldü✓ Değiştirmek mantıklı mıdır?

Elimde AOC c24g2ae/bk VA monitör vardı arızalandığı için garantiye gönderdim ellerinde benim monitörüm olmadığı için AOC c27g2zu/bk VA ile değiştirme seçeneği sunuyorlar mantıklı mıdır?
  6. MAO_ZEDONG

Elden ring alınır mı?

arkadaşlar elden ring almak istiyorum 400 lira bütçem var oyun suan steam de indirimli 490 lira nays ile 400 civarı oluyor değer mi?
  7. MAO_ZEDONG

Çözüldü✓ GamaKay MK61/ Dierya DK61E

arkadaşlar MK61 in bir kaç tane fiyatlandırma var banggood 1,798.11TL aliexpress 1.326,83TL eğer aliexpressteki ile bir farkı yok ise onu alacağım fakat farkı far ise DK61E tercih edeceğim bilginiz varsa yardımcı olur musunuz? DK61E
  8. MAO_ZEDONG

6700xt tahminimden fazla darbogaz yasiyorum

arkadaslar asus dual 6700xt ekran karti aldim i5 10600k islemcim ile 1080p de dusundugumden fazla darbogaz yasiyorum valorantta 200 fps ustune çıkamıyorum PUBG ultra grafiklerde 120 130 fps civari ekran karti kullanimi %50lilere dusuyor bazen rusttada durum boyle darbogaz oluyor internette bir...
  9. MAO_ZEDONG

4bin bandında ana kart önerisi

i5 10600k kullaniyorum islemciyi kullanabilecegim oc yapabilecegim Z serisi bir kart dusunuyorum ne onerirsiniz?
  10. MAO_ZEDONG

Çözüldü✓ Ekran kartı tercihine yardım

https://www.sinerji.gen.tr/sapphire-radeon-rx-6600-pulse-8gb-gddr6-128-bit-ekran-karti-p-41094 https://www.sinerji.gen.tr/sapphire-radeon-rx-6700-pulse-10gb-gddr6-160-bit-ekran-karti-p-44036 arkadaşlar bu iki karttan birini düşünüyorum rx6700 için bütçe zorlamama gerek var mı yoksa 5.2k gibi...
Top Bottom