Arama sonuçları: *

1. delysidd

📣🔥 Erdoğan'dan gençlere müjde! Vergi indirimi, telefon, bilgisayar, internet...

Heee o denizden çıkardığımız doğalgaz'la karşılicaklarmış bi de öyle mi 😆😆
  2. delysidd

Belge değişikliği için program önerisi

Arkadaşlar bi belgede bi kısmı silip değiştirmem gerekiyor. Fiziksel bir belge bu. Yazının fontunu o belgeye göre ayarlayabileceğim sahte durmamasını sağlayacak bir uygulama program var mıdır acaba? Bilginiz var mı?
  3. delysidd

sevgililer gününde ne alınır?

olabilir eyw
  4. delysidd

Kanka manitam erkek 1675705705 Oy ayak fetişisti
  5. delysidd

Ekran kartı değiştireceğim yardım eder misiniz

Dostlar gtx 1050 ekran kartım vardı rx 6650 aldım. Takmaya çalışıyorum ama parçası eksik sanırım anlayamadım. Böyle bi port var 8 pinli pcie kablosu lazım sanırım bizim pcde yok gibi duruyor bi bilginiz var mıdır?
  6. delysidd

aklıma gelmiyor işte dostum burdan biri belki aklımda bişi çağrıştırır vs diye düşündüm 1675698772 olabilir maksat azcık yüzü gülsün
  7. delysidd

ilk defa manitam oldu valla ne alsam diye düşünüyorum çok bütçem de yok öğrenciyim. ayrı şehirlerdeyiz bi de. öyle direkt çikolata alıp yollasam mı yoksa klasik erkek hediyelerinden mi alsam bilemedim ya da oyun konsolu da alabilirim diye düşünüyorum ama genelde fps oynuyor. tavsiyeleriniz var...
  8. delysidd

Çözüldü✓ ROG STRİX Bios Secure Boot nasıl aktifleştirebilirim?

Valla aratma seçeneğini bulamadım hocam
  9. delysidd

Yardım valorant VAN90003 sorunu

açtım ancak olmadı sanırsam
  10. delysidd

Yardım Valorant VAN9003 Hatası

güvenli önyüklemeyi nasl açtınız acaba?
  11. delysidd

VALORANT VAN9003 HATASI

halledebildin mi dostum
  12. delysidd

Çözüldü✓ ROG STRİX Bios Secure Boot nasıl aktifleştirebilirim?

çözüm bulabildin mi dostum
  13. delysidd

Yardım valorant VAN90003 sorunu

kafayı yemek üzereyim dostlar 2-3 saattir valorantı açmak için uğraşıyorum asus laptopuma indirdim ama sürekli VAN9003 hatasını veriyor videolarda ne dendiyse yaptım security boot ve tpm de doğru gözüküyor sorun ne anlamadım bu sorunu yaşamış ya da iyi bilen birisi varsa lütfen yardım ediniz...
  14. delysidd

Hangi laptopu alsam?

eyvallah
  15. delysidd

Hangi laptopu alsam?

ünide de kullanacağım beni yıllarca götürebilecek iyi bi oyuncu laptopu istiyorum. almayı düşündüklerimi aşağıya ekledim. benim için fanlar çok önemli. uçak kaldırıyormuşum gibi sesler çıkarmayan sessiz bir cihaz istiyorum. tavsiyeleriniz var mıdır...
  16. delysidd

m2 mac aldım iade etsem mi?

apple'in kendi sitesinden almıştım araştırmamak değil oyun oynamak için almadım ama bu kadar yavas olacağını tahmin etmiyordum bazı işlemlerimde
  17. delysidd

Mani̇tayla Oynancak Oyun Tavsi̇yesi̇

vallahi 18 yıllık hayatımın ilk göz ağrısı yeniliyomuş
  18. delysidd

tob değilim tskler 🙃
  19. delysidd

para yok :(
  20. delysidd

stardew oynuyoruz zaten arada benzeri oyunlar var mı bildiğiniz