Arama sonuçları: *

1. B

msi pro h610m-b 9003 hatası valorant

Arkadaşlar yeni bir bilgisayar aldım win 11 kurulu valorant girerken 9003 hatası alıyorum internette baktım biostan bazı ayarlar yapmamız gerekiyor ama benim anakartımda videolardaki seçenekler yok birisi bana yardımcı olabilir mi ? ;(
  2. B

ACİL YARDIM EDİN NE YAPMAM GEREK ??

display port kullandığın zaman 165. hz alırsın hdmi ile 60 veya 75 hz veriyor sanırsam
  3. B

2 Haftadır sistem araştırıyorum lütfen yardım

Anlamıyorum derken araştırarak izleyerek bakarak bazı problemleri çözebilirim. Ama 15 bin tl kasaya para verip 1 ay sonra garantiye kartı gönderirsem de saçma olur. Sizi gayet iyi anladım hakan bey teşekkür ederim.
  4. B

https://www.gaming.gen.tr/urun/200864/holmes-itachi-intel-i3-12100f-asus-geforce-rtx-3060-ti-dual-v2-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu sisteme ne diyosunuz? 1666585950 Ama beni böyle yaparak daha da fazla muallakta bırakıyosunuz :( 17 bin tlyi bilgisayara verdiğim zaman...
  5. B

Selamun aleyküm cümleten bu işten malesef pek anlamıyorum internette aktif olarak 2 haftadır hazır sistemlere bakıyorum. İşlemci ve ekran kartı markasının isimlerini youtuba yazarak çeşitli oyunlardaki benchmark testlerini inceliyorum. ama dediğim gibi çok bir bilgim olmadığı için düz mantık 15...
Top Bottom