Arama sonuçları: *

• Users: Nightless
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Nightless

Xiaomi Buds 3T Pro Alınır mı?

Merhaba arkadaşlar kulaklık bakıyordum ve fiyatın baya ucuzladığını gördüm dedim bu fiyata kaçmaz ürünü aldım ama yine de sormak istedim sizce alternatifi var mı bu fiyata video incelemesi de bulamadım Türkçe olarak
  2. Nightless

27'' Monitör önerebilecek var mı?

Arkadaş çok kararsız kaldı ne alacağı konusunda belki bir ihtimal forumdan bilgi akışı olur diye konu açmak istedim. Belirttiğim bütçe de 27'' monitör lazım oyun için değil daha çok İş ile ilgili ve Film izlemek için kullanılacak. 24'' için olarak ondan ötürü düşünülmüyor. Bütçe belirttiğim...
  3. Nightless

Öneri Canon Pixma E3440 yazıcı alınır mı?

Bütçe : 1.300 TL Bu Bütçe de baktığımda fazla yazıcı alternatifi bulamadım. Belirttiğim model dışında önerebileceğiniz model var mı? Ev kullanımı için Aylık 2.000-3.000 arası çıktı alınacak siyah beyaz ağırlıklı olacak. Alma sebebi dışarı da ortalama 34 kuruştan çekiyorlar. Dışarıya vereceğim...
  4. Nightless

ONT LOS ışığı kırmızı yanıp sönüyor.

Gece yatmadan önce herhangi bir şey yoktu sabah kalktığımda bağlantı sağlayamadım durduk yere gece ev içindeki kablolar mı hasarlandı veya bu olay niye olmuştur ne yapmak gerekiyor. Foruma konu açmadan önce Destek kaydı açtım beklemedeyim bu gün ilgilenirler mi bilmiyorum ondan ötürü konu...
  5. Nightless

B550 gaming edge 5600G işlemci taktım görüntü gelmiyor

Merhaba Anakart üzerine ilk defa 5.nesil işlemci taktım ama görüntü alamadım anakart üzerinde CPU kırmızı ışık yanıyor PC çalışıyor fanlar dönüyor her şey tamam görüntü yok hdmı kablosu ile bağlantı kuruyorum. Sıkıntı bios güncellemesi ise Bios güncellemesi yapılmadı onun için ekstra laptop...
  6. Nightless

Apu işlemcilerin fiyatı neden düşmüyor ekran kartı fiyatları düşerken

Merhaba düşündüğüm mantıklı bir olay mı bilmiyorum lakin sonuçta işlemci fiyatları yükseldi ama ekran kartının fiyatları düşüyor iken şuan apu işlemci zaten almak mantıklı mı en kotu 6500xt ekran kartı alsam 5500 işlemci alsam kat kat daha mantıklı oluyor. Alacağımız apu işlemciler örnek en çok...
  7. Nightless

Papara metal card satışı başlamış

Merhaba uygulama üzerinden yakında olarak gözükebilir ama yayınlandıkları haber de içerik hakkında bilgi veriliyor. Haber kaynağı aşağıdadır; https://blog.papara.com/metal-card/#papara-metal-card-nereden-al-n-r Her kesime satışa sunulmaya başlanmış ücreti : 1.000₺ Edindiğim bilgiye göre...
  8. Nightless

MSI Bilek Desteği alınır mı?

Merhaba bilek desteği hissiyatı alma isteği oluştu sizce alınır mı? Fiyatını hak eden bir olay mı? Ürün ile linki aşağı da bırakıyorum. https://www.akakce.com/notebook-klavye/en-ucuz-msi-vigor-wr01-wrist-rest-antibakteriyel-bilek-destegi-fiyati,1845187602.html
  9. Nightless

MSI Mystic ARGB ekran kartı tutucu alınır mı?

Merhaba arkadaşlar bir arkadaş soruyor onun için bilgi almak istiyorum sizce gerek var mı? 3 fanli ekran kartı kullanıyor imiş ne gibi alternatif alınabilir.
  10. Nightless

Öneri 6500xt için 4.0 destekli amd işlemci neler alınabilir?

Merhaba soru başlıkta belli bütçe sormayın sadece AMD olarak ve 4.0 desteği olan işlemci arıyorum. Kullanılacak ekran kartı : 6500xt modeldir. İşlemci tarafından hangisi dengesinde ise ona göre önerilerinizi belirtirseniz sevinirim.
  11. Nightless

B550 Anakart'a 3000G işlemci kullanmam mümkün mü?

Merhaba zor durumlardan ötürü başlıkta belirttiğim gibi kullanım yapılacak. Sizce ne kadar mantıklı olur. Bütün bileşenler parçalar mevcut ek olarak ramler 3600mhz.
  12. Nightless

Philips akım korumalı priz alınır mı?

Merhabalar düşündüğüm model aşağıda belirtilmiştir. https://www.akakce.com/akim-korumali-priz/en-ucuz-philips-sps1153a-51-5-li-2-usb-anahtarli-fiyati,859384249.html Sizce alınır mı? 300₺ altına daha iyisi mevcut ise öneri de bulunursanız sevinirim.
  13. Nightless

7.000₺ fiyatı ile Sapphire Radeon RX 6600

Piyasa takip etmek lazım bu gün 6.000₺ den satışı olmuş 6500xt alanların gözü yaşlı. Almanya üzerinden 4.750₺ civarları verilmişti sanırsam. Bu gidişle ekran kartı fiyatlari daha düşecek gibi. 3070ti için kavga edenler 20.000₺ beklenmez filan diyenler şimdi rahatlıkla alıyor...
  14. Nightless

6500Xt 7.329₺ hazır sistem itopya Süper Mart hafta sonu indirimi

Kaçmaz fiyatlar gelmeye başladı. 8.500₺ altında zor bulunuyor iken yanlış duymadınız tam tamına 7.329₺ almayan pişman olabilir. [https://www.itopya.com/azunyan-superintel-core-i3-10100fasus-radeon-rx-6500-xt-oc-dual-4gb16gb-ddr4500gb-nvme-m2-ssdg_h14756 Fiyat yükseldi...
  15. Nightless

3070ti 23.000₺ hazır sistem itopya Süper Mart hafta sonu indirimi.

Hafta sonu kampanyası iyi fiyatlar gelmeye başladı yine. https://www.itopya.com/efe-uygac-mintintel-core-i5-11600kasus-tuf-gaming-oc-geforce-rtx-3070-ti-8gb16gb-ddr4500gb-m2-s_h16476
  16. Nightless

MSI 31.5" olan 2 monitör arasında kaldım hangisi alınır?

Aşağı tarafta linklerini paylaştığım iki ürün arasında kararsız kaldım. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim. MSI 31.5" OPTIX AG321CQR Gaming Monitör, Curved, WQHD, VA, 165HZ, 1MS, Freesync Premium...
  17. Nightless

Ankara'da itopya açılışı ne zaman?

Sayfasında görsel iliştirilmiş ama tıklayıp bilgi alınamıyor bilgisi olan var mı?
  18. Nightless

Huawei MateView GT Monitör alınır mı?

Merhaba forum sakinleri belirttiğim monitör alınır mı? Ek olarak alternatif olarak bu bütçe de öneriniz var mı? Ürün linki : https://www.epey.com/monitor/huawei-mateview-gt.html
  19. Nightless

Huawei Telefon alınır mı?

Bütçe fazla yok sadece harmonyOs tarafın da neler oluyor ne yapılıyor diye bizzat deneyimlenmek istediği için alınacak tabi bu düşük bütçe de nasıl olur bilmiyorum.
  20. Nightless

İpad mini telefon olarak kullanılır mı?

Merhaba forum sakinleri yeni çıkan iPad miniyi alıp telefon olarak kullanmak istiyorum lakin cebe sığmaz ne gibi bir aksesuar ürün alabilirim? Ek olarak sizce mantıklı mı? Artı olarak biliyorum cellular modeli arama yapmıyor Türkiye bölgesinde bu konuya hakimim zaten artık kim kimi normal arıyor...
Top Bottom