Arama sonuçları: *

• Users: schwul
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. schwul

Çözüldü✓ Ekran gelmiyor sorun nedir

Kasa açıliyor fanlar felan dönuyoe ışık felanda okey klavye mouse ışıklarıda var fakat ekran yok display pprt kablosunu degistirdim ondada sıkıntı yok ekran kartındada sıkıntı yok bilgisiyarciya islemci fani taktirmaya gitmistim eve geldim işte fan çalışiyor ramleri tak çıkar yaptım bi ara ekran...
  2. schwul

max 600tl işlemci soğutucu

r5 5600 işlemcim var önerilerinizi bekliyorum
  3. schwul

g435 kulaklığım açılmıyor

az önce oyun oynuyordum bir anda kulaklık kapandı ve şarjı bitmiştir diye düşündüm sonra şarja taktım geri açmaya çalıştım açılmıyor hiçbir şekilde ışık yanmıyor veya ses gelmiyor lütfen yardımcı olun
  4. schwul

Hangi bisikleti almalıyım ?

Mosso Wildfire Hidrolik Fren 29 Jant Carraro Force 950 Hidrolik Fren Kron XC 150 29 Jant Aralarında kaldım hangisini almalyım hangisi daha kalitelidir ve hangisinde daha kolay teker yaparım ve merdiven tararım
  5. schwul

bu xbox 360 konsolu orijinalmi ?

https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox360-common-controller-usb-kablosz-pm-gametknk006jpmicjr bilgisiyarım için oyun kolu almayı düşünüyorum 8. nesil mantıksız geldi böyle bir fiyat varken sizce alınır mı? ve bu ürün orjinalmi
  6. schwul

nasıl gigafiber altyapıya sahip olurum

merhaba ben şuan fiber kullanıyorum en fazla 100mbpsye kadar buda bana yetmediği için gigafibere geçmek istiyorum türknet kullanıyorum izleyeceğim yolları söylermisiniz kocaelide oturuyorum
  7. schwul

Birden Çok Xbox Kolu Pc bağlanırmı

merhaba ben xbox kolu almayı düşünüyorum bilgisiyarım için ve bilgisiyarda bluetooth yok onun için dungle alıcam ama aklımda bir soru var 2 tane alınca ikisinide bilgisiyara bağlıyabilirmiyim
  8. schwul

Steam Yaz İndirimlerinden Oyun Tavsiyesi

Ekran Kartım Rx6600 İşlemcim r5 5600 rahatlıkla her oyunu oynarım önerdiğiniz oyunlar varmı fps oyunu olur hikayeli oyun olur pahali ucuz farketmez
  9. schwul

mini veya tkl klavye önerisi

merhabalar klavye alıcağımda mini veya tkl 2500 bütçe var dahada yukarı çıkamam
  10. schwul

rog falchion wireless vs apex 9 mini

https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-asus-rog-falchion-mekanik-kablosuz-oyuncu-si-fiyati,1277153531.html https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-steelseries-apex-9-mini-rgb-kablolu-optik-switch-oyuncu-si-fiyati,16607512.html bu iki klavye arasında kaldım hangisi alayım sizce
  11. schwul

90x40 mousepad önerisi

merhaba arkadaşlar 90x40 mousepad almak istiyorumda 90x30 bana uygun gelmiyor 90x40 mousepad önerir misiniz? 1k geçmesin
  12. schwul

Çözüldü✓ MUGELLO-6700XT aldım açılmıyor

MUGELLO-6700XT aldım ekran kartını taktım prize taktım açılmıyor neden
  13. schwul

1tb hard disk önerisi

birazdan 1tb hard disk alıcamda önerileriniz nelerdir
  14. schwul

max 14k sistem arıyorum

güzel bi sistem atarsınız iyi olur direkt alıcam
  15. schwul

after effects looks uyarısı

merhaba after effects kullanmaya yeni başladımda cc pack bulmuştum biryerden kullanıyım dedim ekrana bu çıktı ne yapmalıyım?
  16. schwul

Sharkoon Rgb Flow Renk degiştirme

bu kasanin rengini nerden degistiricez internette hicbiryerde gostermiyolar kullanan varsa soyliyebilirmi
  17. schwul

r5 5600 için soğutucu önerisi

r5 5600 için bi soğutucu alıcam ama çok bütçem yok önerilerinizi bekliyorum
  18. schwul

EN FAZLA! 700tl kulaklık önerisi

bugün birnkulaklık alıcağım ama 700 TL yi geçmese güzel olur
  19. schwul

Laptopumu Aciyorum ekran gelmiyor

Laptopumu açiyorum fakat siyah ekranda kaliyor sonra guncelleştirme diyor bitip kendini yeniden başlatiyor ve tekrar siyah ekranda kaliyor ne yapmalıyım
  20. schwul

Monitör Alıcağım Önerileriniz Nelerdir

merhaha ben monitör almak istiyorum sizinde tavsiyelerinize acigim 144 165hz tercihimdir en fazla 3.5k civari verebilitim
Top Bottom