Arama sonuçları: *

1. Ayzhénn

Gaming Gen tr deki Hazır sistem GG-6600

Arkadaşlar Öncelikle Selamlar Gaming gen tr de bir hazır sistem gördüm ve Alma gibi bir isteğim var.Sizce GG-6600 alınır mı? 13.999 TL bi fiyatı var sistemi tek tek toplamaya çalıştığımızda iste 25.000 TL ye yakın bi fiyat ediyo sizce alınabilir mi. bütçe olarak çok üste çıkamıyorum maalesef para...
  2. Ayzhénn

Düşük sistem gereksinimli Hikayeli Oyunlar

Buna Da Bakim
  3. Ayzhénn

Monitör önerisi verir misiniz??

Evet Bende Yeni Gördüm Önceden Farketmemiştim Ama Alınır Monitör Yani.
  4. Ayzhénn

Denenebilir teşekürler 1673792768 Max Payne Beni Sarmıyo Ya
  5. Ayzhénn

Nası Ya Ben Tıkalyınca Oluyo ama
  6. Ayzhénn

Bi Bakim
  7. Ayzhénn

Dostum 2000 bütce vermissin farkındayım ama şuan 5639 TL Den 3000 TL ye Düşmüş bi Monitör var ve ben o monitörü Şuan Kullanıyorum Ve Tavsitede Ediyorum...
  8. Ayzhénn

Arkadaşlar Selam Düşük Sistem Gereksinimli Hikayeli Oyunlar Arıyorum Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim.(Ücretli Ücretsiz Farketmez) Sistemim: i5-4670 nvidia geforce gt730 4gb 128 bit 8gb ram 240gb ssd
  9. Ayzhénn

Monitör İçin HDMI kablo Önerisi Olan ?

Arkadaşlar Selam Benim bi monitörüm var 165 Hz 1 ms Ama Ekran Kartımda Malesef DP Girişi Bulunmadığından HDMI alıcam ama Ne Alıcağımı Bilmiyorum Ve Sanırsam HDMI ile de max 144 Hz Görebiliyomuşuz bütçem Az Ona Göre Bi Öneriniz Olursa Çok Sevinirim
  10. Ayzhénn

Sizce bu sisteme bu ekran kartı gidermi

Arkadaşlar Öncelikle Selamlar Bi sorum Olucaktı SİSTEMİM Ana Kart H81M-P33 İşlemci İntel Core İ5-4670 Ram Hyperx Fury 8GB 1600 Mhz Şuanki Ekran kartım Nvidia Geforce GT 730 4GB 128 bit VE Almak İstediğim bi ekran kartım var RX 570 8GB 256 BİT ekran kartını almak istiyorum Sizce Bu...
  11. Ayzhénn

Kulaklığımı garantiye nasıl verebilirim.

Arkadaşlar Selam Tünaydın herkese. Benim Bir GamePower Medusa 7.1 Kulaklığım Var Ve Kulaklığımın Ses Yükseltip Açma Yeri Bozuldu Garantiye vericem ama nasıl vericeğimi bilmiyorum. Şu Kırmızıyla gösterdiğim yer bozuldu bu arada bilmeyenler için Yardımcı Olabilecek varsa çok sevinirim. Ve Bide...
  12. Ayzhénn

Çözüldü✓ Ekran kartı alıcak bi arkadaşım var yardım lazım

arkadaşlar selam kuzenim yeni bi ekran kartı almayı düşünüyo bütçesi çok az bi arada kaldı Sizce GTX 750 2GB 128 BİT Mİ? Yoksa Amd Radeon R7 240 2GB 128 BİT Mİ? Cevap Veren Herkese Şimdiden Teşekür ederim
  13. Ayzhénn

165 Hz Monitörüm Var Ama Ekran Kartımda Dp Girişi Yok

Maximum 60hz Gözüküyo 1666885443 Tamamdır Çok Teşekkür Ederim
  14. Ayzhénn

Hayır 60 hz gözüküyo 1666885332 Teşekkür Ederim
  15. Ayzhénn

Fiyatı Hakkında Bi Bilgin Varmı
  16. Ayzhénn

Nasıl Oluyo Ben Onu Bile Alamıyorum Malesef
  17. Ayzhénn

Monitörüm 165 ama geçiremiyorum 60 hz de kaldı acil destek Lütfen
  18. Ayzhénn

Arkadaşlar Selam Yeni Almış Olduğum ViewSonic Gaming OMNİ oyuncu Monitörüm GT730 4GB 128 BİT de ekran kartım var malesef ekran kartımda displayPort Giriş Olmadığı İçin Monitörüm 60 hz de kaldı Display Port Kablosu Alıp Dönüştürücü İle Kullansam Olurmu Veya Başka Bi Öneriniz Varsa Yardımcı...
Top Bottom