Arama sonuçları: *

1. S

Gamepower Skadi 120mm Işıkları yanmıyor !

başlıktan gördüğünüz gibi işlemci sıvı soğutucumun ışıkları yaklaşık 5-6 aydan sonra söndü ve çok nadir kendi kendine yanmaya başladı yani şuan da da hiç yanmamaya başladı nasıl çözerim ?
  2. S

Akilli Saat Öneri̇si̇ (Max:1k Bütçe)

Başlıkda bahsedildiği gibi 1000 Lira civarı akıllı saat arıyorum ama bileklik değil direk saat arıyorum şimdiden teşekkürler.
  3. S

OBS Ayarlarım nasıl olmalı acil bakarmısınız ?

Paylaştığım resimde hangi ayarları seçip yayın açmalıyım ? Genellikle Valorant arada sırada başka oyunlar oynanması için. Sistem: AMD Ryzen 5 5600 PNY 3070 Tİ 8 GB 16 GB RAM 500 GB SSD UPLOAD 6 MB's
  4. S

Bilgisayar aldım darboğaz olurmu acaba ???

20Kya aldım cuma gecesi indirimiyle birlikte 1685180278 şuan almam hatamıydı acaba diye düşünüyorum da kwqopfkpoqwkfpoqw ama ekran kartı yüksek ve indirimde kaçırmak istemedim
  5. S

1080p kullanıcam ama benim bildiğim işlemci kendisini zorlamadan besliyorsa sıkıntı olmaz diye biliyorum, cuma günü akşam 22 de indirime giren siteden aldım sistemi psu da sanırım 650 idi evet. 1685139108 bu aralar sıvı soğutucu falan alacak gücüm yok bu durum pcye zarar verirmi ?
  6. S

Ryzen 5 5600 PNY RTX 3070Tİ 16 GB Ram 500gb ssd 1 tb hdd darboğaz olur mu?
  7. S

20.000 TL bandında sistem tavsiyesi lazım.

nvidia takıntım yok sadece nvidiadan çıkmaya korkuyorum diyelim amd nin yazılımı nasıl optimize çalışıyor mu bilmiyorum rx 6750 xt falan da düşünmüştüm mesela aynı fiyat klasasına düşüyor amma velakin korkuyorum
  8. S

Neye bakayım anlamadım sanırım link atmayı unutmuşsun
  9. S

Yani bu attığın linkde ki siteye güvenebilirmiyim bilmiyorum parçaların markaları değişik yani.
  10. S

Sadece kasa olacak şekilde 20.000 TL bandında kasa lazım. Önerilere şuan açığım.
  11. S

Hangi Monitörü Almalıyım.

merhabalar mesajı hortlatıyorum kusura bakmayın monitör elime ulaştı baya bi kullandım da ekranı diğer ekranlara göre yeşil rengi daha mı bi ağırlık gibi duruyo yoksa bana mı öyle geliyo anlayamadım ? sizdede bi garipseme oldu mu windows da dolaşırken tarayıcılarda falan
  12. S

Bende dell alma ttaraftarıyım ama emin olamadım ya pişman olurmuyum ki
  13. S

bu dell firması sanırım bir sorunda direk değişim yapıyolarmış bu doğru mu ?
  14. S

ben direk internetten adrese getirticem de 165 hzyi ciddi anlamda güzel verecek ve parlaklık renkleri düzgün vericek bir şey arıyorum direk öneriyorsan alıcam yani açıkca çoğu kişi asus diyor ama asusun parlaklığı delle göre düşük
  15. S

Dellden ciddi anlamda güzel performanslar alıyo musun bide gaming gen de 4500 civarı şuan 4200 değil ?
  16. S

27'' olarak istediğim için bunu alamam ya
  17. S

Aşağıda ki monitörlerden hangisini almalıyım ? ucuz pahalı demeden sadece en iyi performansı bana verecek monitör hangisi ? https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-27-vg279q1a-165hz-1ms-hdmi-dp-elmb-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monitor_u15043#bTableUrunDetay...
  18. S

Amd Ryzen 5 3600 W11 sıkıntı çıkarırmı ?

Ryzen 5 3600 / 1050Ti/ 16 gb 3000mhz ram bu donanım windows 11 de sıkıntı yada oyunlarda drop vs. verir mi ?
Top Bottom