Arama sonuçları: *

1. D

IOS 17 YÜKLEDİKTEN SONRA GELEN BİLDİRİM SESİ SORUNU

anladığım kadarıyla yeni eklenen bir bildirim tonunu yapmışlar. “Rebound” sesi. 1695713866 ben diğer uygulamarda çözdüm sadece instagramı değiştiremiyorum. instagramın kendi içinde bildirim sesi değiştirme ayarı da yok zaten.
  2. D

IOS 17 YÜKLEDİKTEN SONRA GELEN BİLDİRİM SESİ SORUNU

merhaba, ios 17 çıktığında yükledim ancak instagramın mesaj bildirim sesinin değiştiğini gördüm. daha öncesinde böyle bir sorun yoktu. ayarlardan ve instagramın içindeki ayarlardan didik didik aradım yine bir çözüm bulamadım. son çare apple desteğe bağlanıp anlattım, 3. parti uygulamalarla...
  3. D

RDR2 BEYAZ ATI KAYBETTİM

adanalı kebapçılara sevgilerimi gönderiyorum atıma dokunmayın, teşekkürler. 🫠
  4. D

RDR2 BEYAZ ATI KAYBETTİM

yok muadil istemiyorum o atı istiyorum
  5. D

RDR2 BEYAZ ATI KAYBETTİM

geri getirirsen para 1693839748 siyah istesem siyah alırım zaten kanka ben beyaz istiyom 1693839969 siz bilir kişiye benziyorsunuz atımı bulun.
  6. D

RDR2 BEYAZ ATI KAYBETTİM

teşekkürler 1693839511 geceydi göremedim 1693839533 😏 1693839551 1693839593 oyunun en güzel atı keşke ahırda satılsa
  7. D

RDR2 BEYAZ ATI KAYBETTİM

merhaba, rdr2’de lake isabella’daki beyaz atı daha önce evcilleştirip kullanıyordum sonra atım öldü. tekrar aynı bölgeye gittim at oradaydı, evcilleştirmeye çalışırken elimden kaçırdım şimdi bulamıyorum. yarım saat sonra tekrar oyuna girip aynı bölgeye baktığımda at yine yoktu, yardımcı olur...
Top Bottom