Arama sonuçları: *

1. Setloren

Arkadaşlar merhaba dot net i bilgisayarımdan nasıl kaldırabilim.

Yanıtınız için çok teşekkür ederim
  2. Setloren

Bu arada yanıtınız içinde teşekküe ederim
  3. Setloren

Yani benim yazdığım kodlar otomatik main in içine mi yazılıyor. Peki indirdiğim dot net i aktif etmem gerekiyor mu 1669910515 Birde önerdiğiniz bir kanal ya da udemy kursu var mıdır siz nasıl öğrendiniz acaba
  4. Setloren

Yazılıma yeni başalayan birisiyim .Vs code un açılış ekranında c# için verdiği kodlar var fotoğraftada eklemiştim O kodlar bende çıkmıyor ve bir arkadaşım bana dotnet 3.1 ya da 5 indirmemi söylemişti fakat ben bilgisayarımdan dotneti kaldıramadım. yanıtınız için teşekkürler bu arada
  5. Setloren

Arkadaşlar merhaba dot net i bilgisayarımdan nasıl kaldırabilim. Önceden indirdiğim dotneti kaldırmak istiyorum ve bilgisayarıma dotnet 3.1 yada 3.5 indirmeyi düşünüyorum. Sebebi ise eklediğim fotoğraftaki kodların çıkmaması önceden biriyle konuşmuştum bana çözümün dotnet 3.1 yada 5 i indirmek...
  6. Setloren

Arkadaşlar 20k bütçem var yayın açıp oyun oynayabileciğim bir sistem arıyorum.

Peki yardımınız için teşekkür ederim 1669906909 Yanıtınız için teşekkür ederim.
  7. Setloren

Sağolun yanıtınız için ekran kartı nvidia olsa nasıl bir sistem önerirdiniz. 1669906657 Sizin öneriniz nedir
  8. Setloren

İçinde yükseltebileceğim parça var mıdır acaba
  9. Setloren

Arkadaşlar 20k bütçem var Hem yayın açıp aynı anda oyun oynayabileciğim bir sistem arıyorum Yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.
  10. Setloren

Sistemimi upgrade etmek istiyorum Hangi parçaları değiştirebilirim.

Yanıtlarınız için hepinize teşekkür ederim :)
  11. Setloren

Sıfır olması önemli değil :)
  12. Setloren

Bütçe sıkıntı değil ama ne kadar uygun olursa o kadar makbul geçer. Bu arada yanıtınız için teşekkür ederim
  13. Setloren

Sistem parçalarım AMD Ryzen 3 3100 işlemci ASUS A320M-F anakart ASUS ROG Strix RX570 8GB ekran kartı XPG Gammix 8GB D30 (3000MHz CL16) ram Adata SU750 512GB ssd FSP 500W %85 güç kaynağım var Kasamı upgrade etmek istiyorum Hangi parçaları değiştirebilirim. Şimdiden teşekkürler...
Top Bottom