Arama sonuçları: *

1. H

EKRAN KARTI GÖRÜNTÜ VERMİYOR

Öncesinde ekran kartı bozulmuştu lehim işlemi görüp çalışmıştı dedim tekrardan bozuldu hiç uğraşmadan yenisini aliyim ama hala uğraşıyorum
  2. H

Silgi ile ramin altın yerlerini sildim artık ekran kartı fanı bir anlık dönüp duruyor umut verdi
  3. H

Öncelikle bilgisayar 1 yıldır yatıyordu fakat bırakırken çalışan şekilde bırakmıştım şimdi yeniden çalıştırmaya çalıştığımda ekran kartı fanlarının dönmediğini ve monitöre görüntü gelmediğini fark ettim hemen yeni bir ekran kartı aldım. aldığım yeni ekran kartını taktığımda yine fanların...
  4. ACİL GAMİNG LAPTOP

ACİL GAMİNG LAPTOP

RTX 3060 Ryzen 7 5800h 16GB RAM 1TB SSD 16.1 inç 144HZ GARANTİ KUTU FATURA her şey VARDIR ACİL NAKİT İHTİYACINDAN UCUZA BIRAKIYORUM LÜTFEN CİDDİ ALICILAR ULAŞSIN
  5. H

Öneri Nasıl Bir Laptop Almalıyım?

hocam 2.el satıyorum ilgilenirseniz özelden konuşabiliriz
  6. H

RTX 4050 Dizüstü Bilgisayar

hocam ben rtx 3060 satıyorum 4050 den daha iyi performans veriyor ilgilenirseniz anlaşabiliriz
  7. H

yanlış konu

1718732692 öyle yapiyim en iyisi
  8. H

yanlış konu

acil nakite ihtiyacım var o yüzden 1718732469 hocam ben bunu nasıl silicem bulamadım
  9. H

yanlış konu

32k ya satmıyorum tabii ki çok daha uyguna satıyorum kafamda ki bütçe 20k 1718732359 çok bir bilgim yok en iyisi oradan açiyim
  10. H

yanlış konu

NAKİT İHTİYACINDAN DOALYI SATILIKTIR 1 YIL GARANTİSİ VARDIR HİÇBİR TEKNİK SERVİSE GİTMEMİŞTİR KAPAĞI DAHİ AÇILMAMIŞTIR KUTU FATURA VARDIR özellikleri RTX 3060 6GB 95 WATT RYZEN 7 5800H 16GB RAM 1TB SSD TEKLİFLERE AÇIĞIM
Top Bottom