Arama sonuçları: *

1. O

15-20k arası ofis ve hafif oyun oynatacak bilgisayar önerisi

Merhabalar. Daha çok iş ortamında günlük kullanım ve ofis programları fln kullanılacak. Ama arada cs go Valorant fln da oynarım. Gaming laptoplar kaba, ekran renkleri daha kötü ve pil ömrü az oluyor. O nedenle daha zarif ve pil ömrü uzun olabilecek önerilerinizi bekliyorum.
  2. O

10-15k TL arası laptop önerisi

Şu atılan acer rtx 3050 li olanın işlemcisi i5 1240p. Ve 11.nesil islemcilerden daha güçlü. Ryzen 5600h tan da daha iyi diye biliyorum. Yani işlemcisi güçlü. Bu cihazın Tek eksiği pil performansı diye biliyorum. Ben de aldım ama daha inceleyecek fırsatım olmadı yoğunluktan dolayı
  3. O

Max 20k AutoCAD solidworks 3d modelleme için Laptop önerisi

Anladığım kadarıyla ekran renk doğruluğu çok ta önemli değil o zaman?
  4. O

Max 20k AutoCAD solidworks 3d modelleme için Laptop önerisi

Merhab@. Bir arkadaşım için laptop arıyoruz. Başlığa göre tavsiye edebileceğiniz bir laptop var mı? Ben aşağıdaki modeli bulabildim ancak ekran %100 srgb değil ve ramlar de 4+4 olduğu için 2 tane 8gb almak gerekecek(+1000 ₺). Ekran sizce 3d modelleme için sıkıntı olur mu...
  5. O

LAPTOP TAVSİYESİ-AUTOCAD, İDEACAD PROGRAMLARI İÇİN

Ben de aynı şekilde bir arayış içindeyim. Ve bulabildiğim en iyi seçenek bu gibi. +8gb ram ekleyip kullanmak mantıklı. Büyük ihtimalle bunu alacağım ben de. Acer Aspire 7 A715-51G Dizüstü Bilgisayar, 15.6” FHD, Intel i5-1240P, 8GB RAM, 512GB SSD, GeFORCE Nvidia RTX 3050 Harici 4GB Ekran...
  6. O

❌İndirim Bitti! Acer Gtx 1650 Laptop 12.240 TL 🔥

Hocam memnun musun 3050 olandan. Ben de acer aspire 7 3050 li olandan almak istiyorum ama bir kullanıcı olarak tavsiye eder misiniz?
  7. O

Bu laptop sizce nasıl?

Premiere pro ve photoshop kullanacağım. Taşıma kolaylığı olması da önemli. Arada oyun da oynarım. 1670941473 Ana amacım oyun değil. Grafik tasarım video edit fln yapacağım
  8. O

Bu laptop sizce nasıl?

Merhabalar. Sizce fiyatına değer mi. Hem çok ince ve hafif hem de performans olarak ta normal iş bilgisayarlarindan daha iyi olabilir gibi. %100 srgb fln da var. Tek kötu yanı bence ram yükselmiyor. Sizce nasıl alınır...
  9. O

Acer Aspire 7 A715 51G alınır mı? Acer nasıl bir marka?

Merhaba arkadaşlar. Premiere pro, after effect, photoshop tarzı programlar kullanacağım. Normal günlük kullanım ve Arada belki bazen oyun da oynarım. 15k ya kadar bulduğum kağıt üzerinde en iyisi bu galiba. Ama marka nasıldır? Sorun çıkarır mı? Veya başka öneriniz olur mu...
  10. O

Çözüldü✓ Hangi Laptop'u Almalıyım?

Link atsaydin keşke
  11. O

Yardım Fiyatı 19K iyi mi? (YARDIM)

Onu alacağına bunu al tek farkı 4k ekran ve 8gb ram. ram ekleyip 16 yaparsın. performans olarak çok daha iyi ve sıfır sonuçta...
  12. O

Adobe Premire pro plugin önerisi

Merhaba arkadaşler. Adobe premire pro için mutlaka kullanmalısın dediğiniz ücretsiz veya çok pahalı olmayan plugin önerileriniz varsa beklerim. Şimdiden teşekkürler.
Top Bottom