Arama sonuçları: *

1. E

A way out kaldırırmı

R5 5500u 16 gb 3200 mhz dual ram vega 7 2gb sistemim a way out kaldırırmı valo 160-200fps civarı fortnite ortalama 80 fps alıyorum en düşük grafiklerde
  2. E

Ets 2 kaza yapamıyorum

Ets 2 de online oynuyorum arkadaşlarımla onlara çarpmak istiyorum çarpamıyorum nasıl çarparım
  3. E

bimde iade elektronik ürün

bimden type c dönüştürücü aldım pek beğenmedim ürünün fişi var ama kredi kartı slipsi yok iade alırlarmı
  4. E

Çözüldü✓ 8gb ram tavsiyesi laptop

Cihazım laptop 8gb samsung gömülü ram var modeli m471A1g44ab0-cwe 3200mhz samsung DDR 4 cl 22 ram 700 TL civarı ben sıkıntı çıkarmayacak alternatif ram arıyorum
  5. E

donanıma ayrılmış ram düşürme

8gb ram im var kullanılabilir ram boşta 2.5 gb civarında donanıma ayrılmış ram 2.2gb bunu nasıl düşürücem rami çıkarma ihtimalim yok anakarta gömülü ram bios güncellemesi var yüklesem düzelebilirmi pc aldığımda win 11 yüklüydü bios güncellesem veriler gidermi cihaz laptop Bellek 8,0 GB...
  6. E

Çözüldü✓ Çift sim S22 ultra +esim

Çift sim telefon alacağım e sim de destekliyor ben 12 ay kullanabilirmiyim cihazı 4+4+4 ay şeklinde
  7. E

Replika S23 ultra 100x zoom

Replika s23 ultralar 100x zoom yapabiliyormu
  8. E

S23 ultra cihazın arkasında hem IE hem UK yazıyor

PO BOX 12987DOBLIN IE YATELEY GU46 6GG UK yazıyor bu cihaz orjinalmi imei si doğru gözüküyor
  9. E

S23 ultrada bu nedir

S23 Ultrada po box 12987 dublin ie yazıyor bu nedemek replika mı
  10. E

Garrys mod five nights at freddys

Garrys mod’a five nights at freddys yükledim açılıyor oyun ama kapıları,ışıkları,kamerayı kullanamıyorum elime eşya alamıyorum yardımcı olabilecek varmı
  11. E

Çözüldü✓ Acil Ram konusunda yardımcı birisi lazım

Laptop umda 4gb ram var tek slot var ben bunu 8 yapacağım benim ram imde 1Rx8 yazıyor alacağımda 2Rx8 yazıyor alsam bi sorun olurmu
  12. E

Çözüldü✓ Gamebooster gb z007b kasa

Gamebooster gb z 007 b kasası olan boyutları nedir atarmısınız alacağım da boyutlarını merak ediyorum
  13. E

ÇOK ACİL anket yazılımı

Hoca ödev verdi anket e oy toplamamız için bir program lazım nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz giriş yapmadan oy kullanılıyor
  14. E

Ses yükseltince cızırtı

Steelseries arctis 3 kulaklığım var laptopta ses full ken cızırtı yok ama laptopun sesini kısıp kulaklığın sesini açtığımda cızırtı başlıyor başka cihazda denedim olmadı sorun nedir ses kartını değiştirmemmi lazım
  15. E

Steel series arctis 3 garanti

Steel series kulaklık aldım bim den fişi kaybettim ama fotoğrafı var ben bunu eğer bozulursa garantiye gönderebilirmiyim
  16. E

Sizce hangisini almalıyım

Keenetic extra dsl İle Tp link archer vr 300 arasında kaldım hangisini alayım evde 7 cihaz bağlanıyor Hepsi kablosuz ping değeri hangisinde düşük olur
  17. E

Türk telekom upload hızları

Türk telekoma geçmeyi düşünüyorum ancak upload hızları yazmıyor bilen varmı
  18. E

VDSL modem önerisi ACİL

türknete geçmeyi düşünüyorum ama modem vermiyorlarmış bende ucuz güçlü bir modem arıyor max bütce 400
  19. E

Türknet altyapı fiber vdsl

Komşularım türktelekom fiber kullanıyorlar ben türknet kullanmayı düşünüyorum altyapı sorguladığımda altyapı yok diyor başvuru yapabilirmiyim fibere
Top Bottom