Arama sonuçları: *

• Users: efew0
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. efew0

Uçakta bagaj çantası tipi önemlimi?

Yurt dışına çıkacağım ve bu benim ilk uçağa binişim olacak. Arkadaşım bagaja sadece valiz verebilirsin diyor. Biraz sallıyor gibime geldi ama yinede sormak istedim. Bende silindir çanta var ve baya büyük. 1 ay kalacağım için valiz almak istemedim. Sorun çıkarmaz demi valiz olmaması.
  2. efew0

Adal'ın videosundaki kamera eklentisinin ismi nedir?

Adal'ın bu videosunda kullanmış olduğu kamera eklentisinin ismi nedir bilen var mı? (Süre 6:17 gibi)
  3. efew0

Güvercin göğsü Fitness ile düzelir mi?

Göğsümde belirgin bir çıkıntı var. Yaklaşık 1.5 sene önce doktara gittiğimde Fly dediğimiz yani gögüs germe hareketini yapmamı söylemişti. Daha yeni yeni spor düzenim oluyor. Peki bunda bir düzelme olur mu sizce?
  4. efew0

TR olarak toptan takı alabileceğim site önerisi

Bir site buldum fakat başka sitelerde arıyorum. Toptan şekilde takı(kolye, bileklik vb.) Alabileceğim site önerisi yapar mısınız?
  5. efew0

R7 5825U APU laptop Forza Horizon 4'te kaç FPS verir?

Geçenlerde pahalanacak diye Forza Horizon 4 aldım fakat şu an kaç FPS alırım bilmiyorum. Peki indirmek istesem rahat oynar mıyım? RAM: Tek Kanal 8GB RAM SSD veya HDD modeli: WDC PC SN530 SDBPNPZ-512G-1006 512GB SSD Ekran kartı: AMD Radeon Graphics İşlemci: AMD Ryzen 7 5825U
  6. efew0

300TL Powerbank Önerisi

Fazla kaliteli bir marka olmasına gerek yok. Tek istediğim en az 10000MAH olması yeterli. 250-300TL fiyatlarında böyle bir Powerbank önerir misiniz?
  7. efew0

Steam Alışverişinde Enteresan Olay

İlk İmza kart ile Steam üzerinden alışveriş yaptım. İlk 40TL cüzdan bakiyesi yükledim. 2. Olarak da direkt olarak bir oyun satın aldım. Fakat kart haraketlerine baktığım zaman, Steam'de işlemler başarılı bir şekilde geçmesine rağmen para hesaba hesaptan çekilmemişti. Blokaj olarak gözüküyordu...
  8. efew0

Bu laptop Just Cause 3'de kaç FPS verir?

İşlemci: AMD Ryzen 7 5825U RAM: 8GB APU sistem olduğu için biraz zorlanır diye düşünüyorum ama eminde değilim. Siz ne düşünüyorsunuz peki? Just Cause 2'yi çok rahat oynamıştım bu da öyle olur mu?
  9. efew0

R7 5825U PayDay 2 oynatır mı?

RAM: 8GB RAM SSD veya HDD modeli: WDC PC SN530 SDBPNPZ-512G-1006 512GB SSD Ekran kartı AMD Radeon Graphics İşlemci: AMD Ryzen 7 5825U Bu laptop ile payday 2 oynayabilir miyim? Kasar mı?
  10. efew0

TLaucnher Hâlâ Kullanır mı?

Crack kullanmayı pek sevmem. Yakında oyunun orjinal versiyonunu alacağım zaten ama o zamana kadar oyunu oynamak istiyorum. En son laucnher'ı virüs bahanesiyle silmiştim. Peki tekrar indirilir mi? Yani oynanır mı hala ondan veya başka launcher öneriniz var mı? Geçici olarak oynamak icin
  11. efew0

Yardım Salwyrr Launcher "Connect Error"

Yakın zamanda minecraft satın alıcağım ama o zamana kadar crack bir launcher kullanmak istedim. Peki, bu launcherda bu hatayı nasıl düzeltirim?
  12. efew0

Öneri 20.000TL Laptop Önerisi

Arkadaşım için soruyorum. Oyun ve okul için 20.000 TL laptop önerir misiniz?
  13. efew0

200TL oyuncu mouse önerisi

200TL bandında rekabetçi oyunlar için yüksek IPS değerine sahip olsun yeter. Birde mouse'un boyutu da büyük olursa iyi olur.
  14. efew0

Bu laptop Forza Horizon 4'de kaç FPS alır?

İşlemci: AMD Ryzen 7 5825U RAM: 8GB Aslında istediğim forza değildi. Assetto Corsa'da trafik modu kurmuştum. Fakat Asseto Corsa kasmamasına rağmen trafik modunda crash verdi. Ya ben yanlış kurdum, ya da ağır geldi. Neyse konuya gelelim. Yukarda belirtiğim özelliklere sahip laptop Forza Horizon...
  15. efew0

Bu laptop Asetto Corsa oynatır mı?

İşlemci: AMD Ryzen 7 5825U with Radeon Graphics RAM: 8GB Asetto corsa'da trafik modu vs. kurmak istiyorum. Peki, oynayabilir miyim?
  16. efew0

Öneri 500-600TL kulak içi bluetooth kulaklık önerisi

500-600TL fiyat bandında alabileceğim en iyi ses kalitesini ve diğer özellikleri bana sunan(ANC gibi) bluetooth kulaklık önerir misiniz?
  17. efew0

MacOS VDS nereden bulunur?

Bir önceki konuya bakarsanız daha iyi anlarsanız istediğimi ama kısaca şöyle; Unity ile oyun geliştiriyoruz ve Apple Store için yüklemek istedik. Elimizde Apple bir cihaz yok. Amacımız Unity'den Xcode çıktısı alıp bunu VDS'de .api olarak dönüştürmek. Galiba böyle oluyormuş tam emin değilim. Peki...
  18. efew0

Cheat Engine ile gelen uygulamalar sorun yaratır mı?

Orjinal sitesinden Cheat Engine indirdim. Amacım ETS 2(single player)'de hile yapıp silmekti. İndirdirdikten sonra RAV antiviriüs, RAV VPN ve Safer Web adlarında 3 program kuruldu. Safer Web'i Revo uninstaller ile sildim. Sonra RAV Antiviriüs'ü sildim. Fakat VPN ilk Avtivirüs'ü sildiğim için...
  19. efew0

Laptop batarya şişmesi içini açmadan anlaşılır mı?

Laptop'un içini açma imkanım yok. Dışarıdan bakılınca bir şişlik göremiyorum ama şüphelendim. Şüphe etmemin sebebi ise laptop'un sağ alt köşesi çok çok az havada kalıyor. Tabii ki başka nedenlerle olabilir ama bu daha olası geldim Bu olay hakkında bir konu açmıştım isterseniz bakabilirsiniz...
  20. efew0

Laptop'un altı hafif havada

Öncelikle şunu diyeyim. Garantiye gönderemiyorum en yakın garanti başka ilde. Laptopun arkasını açma imkanım da yok bilginize. Konuya geçelim. Son 1-2 aydır laptop'un klavyesini kullanmıyorum fakat sallanması kafama takıldı. Aşağıya görsel bıraktım sağ alt tarafta bu şekilde bir havalanma var...
Top Bottom