Arama sonuçları: *

1. H

4k bütçe %65 wireless mekanik gaming klavye önerisi.

Bakmadan yazmakla alakasını anlamadım ? Ürünler türk firmalarınada yazıldığı için türkçe karakterlere(ç, ö, ş, ğ, ü) ihtiyacım var siz okuduğunuzu anlamadınız sanırım. İncelemelerde TR versiyonu olmadığı söylenmiş.
  2. H

Arkadaşlar öneriler için teşekkür ederim ama bu klavyeler türkçe değil ve kod yazarken sorun yaratır bana. Hem iş hem oyun için arıyorum yani. Gösterdiğiniz klavyeler çok hoşuma gitti ama sanırım %65, TR ve wireless olarak tek seçeneğim başka bir öneriniz yoksa rog falchion wireless gibi duruyor.
  3. H

Hocam klavye hoşuma gitti ama markasını ilk defa duyuyorum tamamiyle güvenebilir miyim ? Birde banggood dan önceden hiç alışveriş yapmadım gümrükte sorun yaratır mı ?
  4. H

Selam arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim özelliklerde klavye arıyorum. Bütçem 4k. Asus ROG set kullandığım için aklım asus rog falchion wireless modeline gidiyor ama yay sesi ve tuşların basılı kalması gibi sorunlarını okuduğum için biraz tedirgin oluyorum. Asus istememin sebebi ise armoury create...
  5. H

3500TL'ye ASUS ROG STRIX B550-F Gaming Wi-Fi II alınır mı ?

Arkadaşlar selam. Başlıkta belirttiğim gibi bu ürün için fiyat nasıldır? Linki aşağıya bırakıyorum. https://www.bizdehesapli.com/asus-rog-strix-b550-f-gaming-wifi-ii-4xddr4-2x-m2-hdmi-dp-type-c-wi-fi-6-bluetooth-v5-2-am4-soket-anakart-urun-ROG-STRIX-B550-F-GAMING-WIFI-II?ref=akakce&v=1.67
Top Bottom