Arama sonuçları: *

1. R

Dell S2721DGFA Monitör

https://www.epey.com/monitor/dell-g3223d.html peki bu alınır mı hazır stok varken.
  2. R

Monitör almak için Black friday beklenir mi ?

Gerçi benim beklediğim monitör daha stoklarda yokta alternatifleri için bekliyorum ben de.
  3. R

Monitör almak için Black friday beklenir mi ?

Ben de Black Friday bekliyorum hata mı yapıyorum bilmiyorum.
  4. R

Dell S2721DGFA Monitör

Öncelikle monitörü önerir misiniz uzun bir süreden sonra sanırım bunu almaya karar verdim ve Amazon veya İtopya'ya tahminen ne zaman stok gelir?
  5. R

İtopya'nın Efsane Kasım Kampanyası yapıp 1. dakikasında sitenin çökmesi

Ya site çöktü indirimler işlenmedi ya da indirim diye bir şey yok :)
  6. R

Monitör İade Politikası

Arkadaşlar 2 adet monitör arasında kaldım. dell s2721dgfa asus rog strix xg27aq İndirimli fiyatlarına göre birisini almak istiyorum.Asus veya Dell'in ölü piksel de iade politikaları nasıl veya itopya'dan alsam iade için şartlar değişiyor mu bilgisi olan varsa aydınlatırsa çok memnun olurum.
  7. R

Bu monitör alınır mı?Gigabyte g24 F2

Tamamdır teşekkürler
  8. R

Bu monitör alınır mı?Gigabyte g24 F2

@mumutkantar Hocam 8 Kasımda itopya da indirimler başlayınca ben de monitör almayı düşünüyorum.Monitörleri deneyip mi gönderiyorlar veya ölü pixel çıkınca iade politikaları hakkında bilginiz var mı?
  9. R

3000-3500 TL monitör lazım

Teşekkür ederim.
  10. R

3000-3500 TL monitör lazım

@BaroN X Kara Cuma indirimleri ne zaman başlıyor acaba? Ben de monitör almayı düşünüyorum da?
  11. R

7000 TL Civarı Monitör Önerisi

Teşekkür ederim ama 27 inç arıyorum.
  12. R

7000 TL Civarı Monitör Önerisi

Arkadaşlar monitörümü değiştirmeye karar verdim https://www.sinerji.gen.tr/cooler-master-27-gm27-fqs-1ms-165hz-hdmidisplayport-g-sync-freesync-2k-gaming-monitor-p-44159?utm_campaign=cpcElcinHnm&gclid=Cj0KCQjwqoibBhDUARIsAH2OpWgIjZcyORGCnfe7Sb7XZGgQIZIwUPS4YA8kDhYCMoX7nVfIdNCjk0EaApxUEALw_wcB...
Top Bottom