Arama sonuçları: *

1. Trifact

🔥İndirim Bargello 427-678 Parfümler 200₺🔥🔥

678 neyin muadiliydi ya?
  2. Trifact

❌İndirim Bitti! KIOXIA 1TB Exceria Plus SSD ( Gece İndirimi ) KUTUSUZ Sepette 1782 TL

gayet güzel değerler 80 küsür dereceleri görenler varmış. laptop kullanıcılarında normalde kasa kullanıcılarında 80 küsür pek normal gelmedi bana.
  3. Trifact

❌İndirim Bitti! KIOXIA 1TB Exceria Plus SSD ( Gece İndirimi ) KUTUSUZ Sepette 1782 TL

bendeki ısı ve okuma yazma değerleri bu şekilde. üzerinde herhangi bir soğutucu yok maksimum 60 derece gördüm. boşta 39-44 derece arası takılıyor. yani ısınmıyor.
  4. Trifact

sistem toplama rehberi çekiyordum. ssd olarak bu ssdyi aldım. test sonuçlarını videoyu atmadan ilk burada paylaşacağım. çok ısınıyor mu ısınmıyor mu bende acaip merak ettim. baya satın alan kişi ısınıyor yazmış. soğutucusuz şekilde benchmarklarını paylaşacağım.
  5. Trifact

Anakart parçası kırıldı

+1
  6. Trifact

B350m anakarta ryzen 7 5700x işlemci ve rtx 4060 takılır mı

mosfetlere bakılırsa bence 5700x'i tam randımanlı besleyemez. çalıştırır ama ısı performans gibi problemleride beraberinde getirebilir. bence b350yi ikinci elde okutup güzel bir b450 veya b550 ile birlikte geçmek daha mantıklı gibi.
  7. Trifact

RTX 5000 Serisini beklemeli miyim?

rtx 5000 serisinde ben performanstan ziyade fiyat konusunda faiş sıçrama bekliyorum. illaki 5090 çook güçlü olacak ama nvidia isimlendirmede giriş ve orta segmentte 4060 adında 4050, 4060ti adında 4060, 4070ti adında 4060ti çıkardığını ve amd'nin yüksek kart segmentinde son durumlarını göz...
  8. Trifact

Yardım bilgisayarcı termal macun yenileme 500 tl istiyor uygunmu?

iyiymiş he video çekmeyi bırakıp termal macun yenileme olayına mı girsem. geeeeel vatandaş giiiieeeeeelll 500e termal macun çekilir giiieeeeeeeeeeeeeellll. :D bu arada kaliteli termal macun kullanma ihtimalini düşünüyorum. bilemiyorum. yani adam aakıllı termal macun alıp kendiniz yapsanız hem...
  9. Trifact

🔥İndirim MSI CORELIQUID K360 V2 sıvı soğutma 14.999,00TL

tüm daireyi soğutmadığı müddetçe kimse bana bu soğutucuya 15K verdiremez :D
  10. Trifact

Yardım SOGUTUCU TAKMAMA YARDIM EDERMISNIZ

kuletipini takmak için yani montaj ücreti aldı mı?
  11. Trifact

Ak400 Kule tipine RGB Fan Ekleme

tf120 serisini kullandım asusun rpmi hava akışı iyiydi. ama af120 serisini kullanmadım. düşük devirli kasa fanı olabilr yani kuletipindeki gibi basınç odaklı fan yerine hava akış odaklı kasa fanı takarsan soğutma performansında düşüşler olabilir. kesin değil dediğim gibi af120 kullanmadım...
  12. Trifact

Dar boğaz sorunu acil

pentium 4 3.0ghzden, q6600 geçmiştim oha demiştim :D ekran kartı konusunda çok uzağa gitmeye gerek yok mining öncesinde de kartlara çok kolay ulaşıyorduk. ne zaman bu Allahın belası ekran kartı mining furyası geldi. o zaman her şey allak bullak oldu. eğer tekrar hortlamazsa kartların fiyatların...
  13. Trifact

Yardım 7500f Sorunlu PPT Değeri

cinebench r23 multicore testini yaparken HWmonitor ekranındaki işlemci kısmının komple değerlerini atabilir misin?
  14. Trifact

Dar boğaz sorunu acil

zaman geçtiğinde, yaşladığımızda vay be eskiden 5600 diye bir efsane vardı diyeceğimiz bir işlemci. yalan yok bütçesi az olan adamın her işe gelen işlemcisi :)
  15. Trifact

Termal macun önerisi

satan mağazaları bilindik mağazalardan seçmeniz kolaylık sağlayacaktır. incehesap tebilon gaming.gen.tr. itopya gibi gibi gibi. yani güvenli alışveirş sitelerinde sallıyorum şuan kundirikparfümeri adındaki bir satıcıdan aldığınızda orjinallik konusunda soru işaretleri yaşabilirsiniz.
  16. Trifact

Termal macun önerisi

thermal grizzly kryonaut 1gr. orjinal olması önemli.
  17. Trifact

1080p oyunculuk için ekran kartı önerisi

1080p performans konusunda uzun ömürlü bir kart diye bir şey yok kanka. sen 1080pde oynayacaksan 2K'da bile çalıştırabilecek güçlü bir kart alırsın 1080pde uzun süre kullanırsın. mesela 4070 7700xt 7800xt gibi. bunlar 2Klık karttır ama yaldır yaldır 1080p'dede fpsini verir. 4060 rx7600 gibi...
  18. Trifact

North Bayou Stand Vidası Masama olmuyor

alttaki suntayı ufak bir testeren varsa sıkıştırma yeri geçecek şekilde kesebilirsin. üst kısmı sakın delme. alttaki suntayı kolun konumuna göre ayarla derim.
  19. Trifact

Mining yapılan ekran kartına furmark testi

bende msi ventus 3x 3070 var. test yapıp atıcam buraya kıyaslarsın 1726229327 düzeltme: atamayacağım çünkü kasada şuan takılı değil. :)
  20. Trifact

Nvidia ile amd arasındaki fark nedir

amd saf güçte ben fiyat performansım diyor, nvidia ek teknolojileriyle ve daha stabil yazılımlarımla daha iyiyim diyor.
Top Bottom